Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, dostanu na Vánoce PSP 2004 a chci ho přeflashnout na verzi CFW 5.50GEN-D3, tak se chci jen pro jistotu zeptat zda udělám vše správně. Dostanu verzi 5.00 M33-4, takže první updatuju na verzi 6 a to jen tím, že nakopíruju nové soubory na paměťovou kartu (zdroj: http://console-forum.net/tema/36716-navod-na-custom-firmware-5-00-m33-new-update-6 ). Takže hned po nakopírování již mám verzi 5.00 M33-6. Nyní se můžu pustit do návodu číslo 2) Mám CFW 5.00M33-6 nebo vyšší. Po nakopírování souborů budu mít na PSP ve složce Games program XGEN INSTALER. A dle návodu nainstaluji verzi 5.50 GEN-D3. Doporučujete nainstalovat i ten Prometheus? A jinak tedy vše říkám správně? Nemůže se nějak stát ten brick nebo update na oficiální verzi? Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za odpověď. V oboru PC se trochu pohybuju, tak to snad nějak zvládnu. Můžete mi shrnout ještě prosím co je to KHBBS. Moc sem nehledal, ale našel sem link na stažení tak sem si to stáhl, ale nevím co to obsahuje a vůbec co to je.. Jak sem řekl sem nováček. :) Jo a jinak kdyby tu byl někdo hodný a chtěl by mi pomoct s tím flashnutím. Třeba přes ICQ, kdybych nevěděl co dělat, tak že by mi hned odpověděl. :) Kdyžtak díky.

Jo a ještě bych se chtěl zeptat proč je tedy dle RaZzeRa nejkvalitnější ta verze M33. Nějaké základní srovnání s tou nejnovější oficiální verzí. Jo a ještě neznáte nějaké pluginy nebo něco na zamezení bricku nebo updatu na OFW. Díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S CFW na PSP Přišel Dark_AleX (DAX Team) a pojmenoval ho M33. GENy i Prometheusy ho následovaly po jeho ukončení a mají v sobě kila bugů kde blbnou především starší ISO hry a co jsem četl tak tam jsou problémy i s HomeBrews. U M33 je pouze jeden problém a to ten, že nejedou novější hry co vyžadují FW 5.03+ - ty ovšem stačí decryptnout v ISO Toolu (otázka pár vteřin) a vše jede jak má. Místní uživatelé ovšem nekoukají na kvalitu CFW, ale pouze na to co je novější a to je chyba! Samy programátoři HBs používají M33. ;)

KHBBS plugin je pomůcka ke GENu-D3 kterej pomáhá spouštět 6.20 hry a ovšem po jeho aktivaci nejedou zase jiný hry, takže je to prašť jako uhoď. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nezasahovat do flash0,o tom recovery nevim,nemám totiž Flash.

A update můžeš udělat pokud seš úplnej kokot,update totiž 3x potvrzuješ takže pokud se dostaneš do updatu tak z toho odejdi,pokud se už updatuje a vytahneš baterku tak si PSP brickneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam maly problem, zkousle sme to vsecko delat podle navodu ale nekde se stala asi chybicka, po tom jak se extrahovali v tom updateru soubory, se to restartovalo a uz nenajelo, pri spusteni psp sviti akorat zelena kontrolka a displey se nerozsviti. Mohli byste mi nekdo pomoct? je todle Brick?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MMS a pandora http://console-forum.net/tema/11173-pandora-s-battery-univerzalni-unbricker-amp-flasher-gt-overeno-new-dcv8?highlight=unbrick ... počítám s tim, že jsi update opravdu dělal na desce, která umožnuje plnohodnotnej flash ... pokud ne, už víme proč máš brick.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu