Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Heh, přiště zkus víc číst. Máš PSP, který nemá prolomený přístup do flash paměti, respektive máš přes ChickHEN, ale pokud tam něco změníš, způsobíš si brick. ChickHEN se nenahrává do flash paměti, takže se dá použít. Teď jsi tim updatem zasáhnul do flash paměti -> brick a nepomůže ti ani pandora, protože ta tam přístup nemá.

Teď ti zbývá jen dojít do opravny a říct, že se to seklo během update na OFW, dají to tam nejnovější FW, takže PSP bude funkční, ale na ISO můžeš zapomenout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čau, je tam že mi to může udělat z mojí karty MSkartu (tomu rozumim) ale na unbrick nebo flash potřebuju přece i pandory baterry.

Ve VSH menu mám make pandory batery když to dám tak mi to udalá pandory s tím že když budu fůashovat tak tam dát už 5.50GEN-D3 ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, kamarad me poprosil zda by jsem mu flesnul PSP ktere jiz bylo flesnute, ale nekdo mu tam omylem nahral novy sf. Jedna se o PSP 2004 se sf 5.50, pod baterkou je 7D ; procital jsem forum a chtel jsem se zeptat zda to jde podle tohoto navodu flesnout nechci nic po...t. Diky M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu