Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Caute chci se zeptat pomoci bandora batery je ktery nejnovsi flash mam 5.5 gen D3 a pak sem tam dal jeste ten prometeus na konec to je nejnovsi sof. co tam dam pomoci pandora nebo je i neco novsi ? pac do druheho psp sem ted daval 6.6 B9 , tak sem mi ti 5.5 zadaj nejak mali cislo :D ale chtel bych na tom starsim psp nechat ten flash pomoci pandora. pojedou vsechny hry na tom 5.5 ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro MMS je poslední CFW 5.50 GEN-D3, takže v tomto ohledu máš poslední. Díky tomu že tento CFW má v sobě kody pro spouštění her co vyžadují novější FW bez patche má tím ale i "neznámé" bugy, příkladu že třeba nejde načíst save který byl uložen na OFW či jiné verzi CFW. Pokuď tedy nechceš nic novějšího, tak bych doporučil 5.00 M33-6 - poslední "kvalitní" CFW bez takovýhto bugů, stačí pouze patchnout hry vyžadující FW vyšší než 5.00 a dál je to bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Moc prosím o radu. Mám velký problém. Jsem úplný neználek, máme PSP 2004 teprve týden a neumím v tom dělat. Podařilo se mi stáhnout pár her, které v pohodě fungovaly,ale...najela jsem v PSP na XGEN D3, který tam byl a spustila to (až teď jsem zjistila, co to je) a....začalo to instalovat, seklo se to v polovině, pak se PSP vyplo a nejde vůbec spustit. Prosím máte radu co s tím mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

8A je dobrý, to značí možnost flashování a unbricku pomocí pandory. Takže udělej to, že si někde (třeba v eshopu) sežeň Pandora Battery (Servisní baterie) a pak se tady mrkni do tutoriálů na unbrick. Kdyby něco, PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu