Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bricknutá konzole


Moucha13

Otázka

Pls pomoc !!

Koupil jsem si Guitar Hero 5 a byl na tom DVDčku update, samozřejmě jsem to potvrdil a teď se mi konzole spustí, ale vidím pouze černou obrazovku.. uznají mi reklamaci nebo si budu muset někde pořídit SaveMii? Popřípadě nedá se to vyřešit jinak?

Na Wiičku byl nainstalovaný Homebrew :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nedal, dneska mi přišla originálka a je na ní napsáno PAL...

Spíš bych fakt potřeboval, jestli to jde hodit zpátky i bez SaveMii... pochybuju, že tenhle chip tady někdo má a že by byl třeba ochotný to spravit :cry:

A škoda, že na Wii neni nějaký reset, který by ho kompletně resetoval do původní stavu paměti třeba :? Nebo nějaký trojhmat jako bejvá na mobilech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ták, sehnal jsem si SaveMii a po zapojení do slotu mi stále svítí jenom červená kontrolka a v TV běží jenom černá obrazovka :-/

http://www.wiihacks.com/bricked-wii-issues-only/15941-read-first-brick-tips.html

Tady je nějaký návod, ale bohužel tomu moc dobře nerozumím.. můžete to někdo přeložit? Podle mě jsem až u posledního kroku, tedy u "cIOSCORP" a mám tedy možnost "No".

Protože si nepamatuju, že bych něco takovýho instaloval do svýho Wiička...

Tedy si myslím, že až nainstaluju tyto ovladače do Wiička, tak SaveMii už pojede.:roll:

Nebo tady u tohoto návodu..

http://savemii.net/troubleshooting.html#D

Nevím, co znamená "Unplug drive..." , nebo teda nevím, jak to mám udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem zkoušel ty AutoBoot disky a nic z toho nefunguje..

Prostě dám do Wiička SaveMii, zapnu Wii a rozsvítí se pouze jenom červená LEDka... :'(

S AutoBoot diskama úplně ten samej výsledek.. takže mi zbejvá asi jenom reklamace a hraní si na blbýho.

Nebo ještě zkusit nějakej ten drivechip, ale to netušim, co to je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu