Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Notebook se mi nenabíjí


Arcane

Otázka

mám problém a to ten že od doby co nám na intru vypad proud na chvíli tak se mi ntb vybil o 4%, ale teď už se prostě nechce nabít. Kabely držej pěvně, vše je ok. Mám win7. Dole v liště mi to hlásí "(napájení ze sítě. Nenabíjí se)". Tak nevim v čem může bejt chyba, jestli se mi po výpadku nestalo něco s nabíječkou, nebo jestli tu nemám někde něco špatně zaškrtnutý. poradte mi pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zkus nějakou jinou zásuvku

//EDIT: ehh tak to je vlastně blbost, to by tam nebylo napájen ze sítě... sry neuvědomil jsem si to

//EDIT 2: špatně jsem si to celkově přečetl. Myslel jsem že máš jen 4% baterky nejde ti to nabít na 100%. Ale ty jsi měl 96% a 4% ti nešli nabít :D Tak ted už to chápu a je to normální. Já to mám taky tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jako já si nejsem 100% jistej že se to stalo po tom výpadku, ale po tom výpadku sem zkoušel jestli už jde proud, tak jsem kouknul na baterku a viděl jsem to tam takhle

tak pokud si měl napojenej notes do sítě když to vyplo tak bude něco buď s kabelem a nebo s notesem, Nwm neznám 7 windowsi ale ne Vistách si nabíjení zakázat nemůžu

EDIT: jakej máš notes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dík, já jsem seznámenej už s tim kam bych ho musel vézt, že až někam k českejm budějovicím, spíš sem myslel konkrétně. Já už mám domluvený že mi jeden technik z tátovy práce objedná servisáka, kterej mi sem přijede, zapíše si adresu kam to pak má dovézt až to bude ok a bude to. Už tak mám v notebooku rozbitý u větráčku ložisko a prej oprava by trvala nanejvýš 2 hodiny, ale že když je ta lhůta měsíční tak se to může trvat dýl. A neni nějaká možnost jako má hp že mi zatim půjčej jejich notebook zatímco budou mít oni můj?

a ne kontrolka se mi nerozsvítí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) mohl ti odejít zdroj při výpadku proudu - dá se to ověřit voltmetrem

2) mohl se ti vylomit napajecí konektor v nb nebo častým namáháním poškodit kabel adaptéru

3) výrobní vada na základní desce nb (měl jsem tuto zkušenost se starším HP nc6120)

4) zkus zapnout nb na adapter bez baterie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Vybil o 4%.. takze tam mas ted 96%? Zkousel jsi ho uplne vybit?

2) Kazdy lepsi notes ma takovou funkci, ktera nabiji baterii az od nejakych 90%.. To je aby se nekurvila - protoze se sama vybiji.. Tak aby se porad dokolecka o trochu nenabijela. Treba muj IBM to ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na jiném fóru jsem o přesně tomto stejném četla před pár dny. Win 7 a stejná hláška.

Tam člověku pomohlo vyndat z notesu baterku na nějakou chvíli třeba hodinku. Pak zapnout notes na adaptér bez baterky. Vypnout a vložit baterku a už to šlo. Nevím ale jestli to pomůže i tobě jestli to nebylo způsobeno tím výpadkem proudu.

Anonymous to s tím nabíjením baterky od nějakých 90% má každý notes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) Vybil o 4%.. takze tam mas ted 96%? Zkousel jsi ho uplne vybit?

2) Kazdy lepsi notes ma takovou funkci, ktera nabiji baterii az od nejakych 90%.. To je aby se nekurvila - protoze se sama vybiji.. Tak aby se porad dokolecka o trochu nenabijela. Treba muj IBM to ma.

díky moc, je to přesně tak jak řikáš. vybil jsem note na 79% a pak ho zapojil a už mi to ukazuje že se nabíjí. fakt moc díky, to jsem netušil že to má takovovuhle ochranu :)

každopádně děkuju všem co se mi snažili pomoct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu