Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 ve filmech / seriálech


Ingnition

Recommended Posts

Nechci se hadat nejsem si jistej ale v princ a ja (davali to včera v televizi na nově) hral na starym xboxu (myslim že hral Halo 2 nebo 1) mněl na něm postavený to LCD ale jak pišu nevím to jistě a popravdě je to uplně jedno :)

máš pravdu. Film byl natočen v roce 2004. To žádný xbox 360 ještě nebyl. Nevšiml jsem si roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...

Teď nevím jak se ty dva filmy jmenujou ale viděl jsem je na HBO a tady v topicu ještě nejsou...... Popis: v prvním jde o to že je jedna baba totálně zblázněná do tučnaků a chlap ktery ma vlastnost že když se s ním baba vyspí tak hned ten další chlap s kterym bude chodit tak bude její životní láska ...... potom se ten chlap zamiluje do te baby s tučnakama zamiluje ale boji se že když se s ni vyspi tak ji ztratí.... tak v tom filmu hraje ten chlap ke konci na Xku360 takovou hru kde chodí mega tučnák a ničí město

Druhej film : Je pár a žijí spolu ... potom se budou hádat k vůli každé blbosti a potom udělaj u nich večeři a hrajou tam takovou hru (ne na Xku) že se rodělí na páry a kreslej na plátno a nesmí u toho mluvit ... ten pár kerý to uhodne má bod ..... potom se zase začnou hádat .... v tom filmu hraje ten chlap na Xku 360 GTA San Andreas ... víc jsem z toho filmu neviděl bo to byla blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím jak se ty dva filmy jmenujou ale viděl jsem je na HBO a tady v topicu ještě nejsou...... Popis: v prvním jde o to že je jedna baba totálně zblázněná do tučnaků a chlap ktery ma vlastnost že když se s ním baba vyspí tak hned ten další chlap s kterym bude chodit tak bude její životní láska ...... potom se ten chlap zamiluje do te baby s tučnakama zamiluje ale boji se že když se s ni vyspi tak ji ztratí.... tak v tom filmu hraje ten chlap ke konci na Xku360 takovou hru kde chodí mega tučnák a ničí město

Druhej film : Je pár a žijí spolu ... potom se budou hádat k vůli každé blbosti a potom udělaj u nich večeři a hrajou tam takovou hru (ne na Xku) že se rodělí na páry a kreslej na plátno a nesmí u toho mluvit ... ten pár kerý to uhodne má bod ..... potom se zase začnou hádat .... v tom filmu hraje ten chlap na Xku 360 GTA San Andreas ... víc jsem z toho filmu neviděl bo to byla blbost

Podle mě myslíš

http://www.csfd.cz/film/230194-klikar-charlie-good-luck-chuck/

a

http://www.csfd.cz/film/213188-rozchod-breakup-the/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu