Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wrc 2010


For_est-5

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

WRC

2010 Citroën C4 WRC

2010 Ford Focus RS WRC 09

2010 Ford Focus RS WRC 08

2010 Subaru Impreza WRC 07

S-WRC

2010 Fiat Abarth Grande Punto S2000

2010 Ford Fiesta S2000

2010 Peugeot 207 S2000

2010 Škoda Fabia S2000

P-WRC

2010 Subaru Impreza WRX STi N4

2010 Mitsubishi Lancer Evolution IX

2010 Mitsubishi Lancer Evolution X

J-WRC

2010 Citroën C2 R2

2010 Citroën C2 S1600

2010 Ford Fiesta R2

2010 Honda Civic R3

2010 Renault Clio R3

2010 Suzuki Swift Sport R2

2010 Suzuki Swift Super1600

Seznam aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tudle hru sem se moc těšil ale podle videí to bude propadák,grafika je nádherná ale chování auta a ta páska to ani u PS2 ve hře wrc rally evolved nebylo (to je supr hra hrál sem jí furt dokola tisíce kilometru sem najezdil,a dvakrát sem jí dohrál,miluju wrc).

Kdyby vzaly chování auta s tý hry jak sem napsal lechce upravily a pak tam daly tudle grafiku tak by to byl hit .. řikal sem si poprví vrazim víc jak 1200 kč za hru a přemejšlim že se nato vykašlu.

v Gt5 podle mě to rally bude až nechutně reálný na PS2 sem hrál GT4 a rally a hrůza ,ted mam Gt 5 Prologue a bomba ale rally by tam snad ani dávat neměly,u Gt5 se dá jezdit jen z jenoho pohledu ostatní jsou naprd poněvač se to tak pitomě ovládá :D.. ale musim říct že GT 5 je supr hra to už je jak autosalon ta grafika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim, mně by se libilo chování auta jak je třeba v RBR, uvidíme co DiRT 3, v prvním infu psali že to bude největší rally hra která kdy byla vytvořena...( http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/ostatni/dirt-3-se-predstavuje-prvni-informace-dwp-/clanek.A100803_113614_bw-zurnal-ostatni_das.idn ) tak uvidíme, WRC Evolved bylo parádní, u toho jsem proseděl dní, jen tam bylo málo RZ (3) výborné tam bylo to, žes mohl potkat auto které se vybouralo atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
vy ste ale urýpaný pane....a ještě je tam hrozně široká silnice, a celé je to nějaké pfffble, a jak vjel do vody, to mělo byt zas co? žádný výstřik nic :( a ještě to mega letiště. ještě to bude zajímavé :D

Tak ta voda se mohla rostříknout až za nim.

Canava: Tohle má být větší simulátor jak DiRT 2, no uvidíme, zatim to moc nevypadá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic moc grafika horší jak dirt mi přijde :/ jízdní model hrozný :DDD doufám že je to nějaký arkade mode :D silnice široký ale v tomhle druhým videu už trochu lepší

zatím nic moc a to jsem se na to tak těšil :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Tak toto se mi zatím "líbí" nejvíce (celkově to vypadá hodně zvláštně). Je to z GamesComu a ukazuje to jak jinak než WRC Germany... :-)



http://www.youtube.com/watch?v=U1IORPceuqk&feature=related


Tady je ukázka z téže rally v reálu... (zeď je tam taky, tak snad to bude ve finále dobré)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu