Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010


kecup10

Recommended Posts

  • 1 month later...

Taky mám problém u Ultimate Teamu. Přestože jsem si angličtinu dokoupil a nastavil jako výchozí, tak komentátor na začátku utkání řekne pár vět v angličtině a pak už je jen ticho. Co s tím? V Manager modu funguje bez problému.

Taky mám problém s tím, že když ve Fifě změním nastavení, polohu kamery, hlasitost zvuků, tak si tuto změnu Fifa udrží pouze po dobu kdy hraji. Po novém zapnutí hry, např. druhý den, tak hodnoty jsou takové, jaké jsem si nastavil už někdy dříve. Nejsou ani default.

Promazání cache nepomohlo. Co s tím?

Předem dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nevíte prosím někdo jak odemknu úspěch ( proměnte penaltu na treningovém hřišti) ?

Už sem dostal tip od kamoše z klubu, že mám proměnit 6 penalt za sebou, ale taky to nepomohlo! Připadá mi to jako celkem jednoduchej úspěch a já se s tím takle trápim! Díky!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte prosím někdo jak odemknu úspěch ( proměnte penaltu na treningovém hřišti) ?

Už sem dostal tip od kamoše z klubu, že mám proměnit 6 penalt za sebou, ale taky to nepomohlo! Připadá mi to jako celkem jednoduchej úspěch a já se s tím takle trápim! Díky!!!!!!!!!

No zjisti si název uspěchu zadej ho na youtube a máš to.Já tam ten uspech cos psal nemam rekni mi co mas na mysli a ja ho zkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

zdravím lidi. Můžete mi někdo prosím poradit, jak ve fifě zapnout ligu, aby jsme s kamarádem mohli hrát proti sobě. nemyslím on line hru. jde tam zapnout jen nějaký turnaj co vypadá jako liga, ale tam nejdou přestupy, tak to asi nebude ono ne? Už si nevíme rady. díky všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

čau chci se zeptat jestli jde njeka abyhcsi vytvoril svyho profesionala na svym profilu bartr taky na svym a aby jsme hrali v jedno klubu na jednou oba?ze bych zacal sezonu a kazdej by jsme hrali za jednoho vytvorenyho a skillovali se dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte,

mám tu docela problémek u FIFY 10, hraji mod Be A Pro a hraji za Teplice, ale stává se mi to že Brankář ( a nejen on, dělá to u různých hráčů ) mění barvu pleti :D někdy ho mám jako černocha, jindy jako bělocha, ale je pořád stejný jméno, dokonce jsem i jednou viděl dvě stejný jména na hřišti za můj team a jeden byl běloch a druhej černoch. To je nějaký fígl na to či jak ?

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Hojte,

mám tu docela problémek u FIFY 10, hraji mod Be A Pro a hraji za Teplice, ale stává se mi to že Brankář ( a nejen on, dělá to u různých hráčů ) mění barvu pleti :D někdy ho mám jako černocha, jindy jako bělocha, ale je pořád stejný jméno, dokonce jsem i jednou viděl dvě stejný jména na hřišti za můj team a jeden byl běloch a druhej černoch. To je nějaký fígl na to či jak ?

Děkuji za odpověď

To je nová funkce u FIFA 10, jmenuje se "changer skin" ... pecka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že EA podporuje hráče tmavé pleti ... :D

Jinak doporčuju stáhnout opravný patch' date=' možná to zabere [url']http://console-forum.net/showthread.php?t=90335[/url].

Chápu to dobře když si myslím že ten postup je i proto že kdyby byl opravný patch na PC mohl bych ho přes tu utilitku na flashku šoupnout do Xkrabice ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted nevim jestli chápu správně já tebe ... tohle je opravný update pro FIFU na X360. Normálně ho stáhneš z live' date=' ale pokud na něj nemáš přístup, můžeš ho stáhnout i přes PC a pak hodit na flashku do X360 ...[/quote']

Aha tak to jsem pochopil špatně já :) Na Livko přístup mám, ale nevidím v Downloads žádné opravné patche, mám Xko teprve krátce tak se v něm ještě pořád moc neorientuju a v Download vidím právě jen videa které jsou ke stažení Free žádné přídavky nevidím, nebo koukám někde špatně ? Podařilo se mě akorát v menu hry najít jen stáhnutí nové soupisky a jinak se mi hra updatovala při prvním spušění. Kde bych tedy měl hledat opravné balíčky ? Vím zní to jak dněšní hráči říkají " Lamersky " ale pomohlo by mi to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu