Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tuning UMD dvířek, podsvícení L a R tlačítek


Raczek

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:cheesygrin: držím palce :cheesygrin:

ty a nestišší to ty repráky ktyž nato zapojíš ty ledky. protože už tak jsou dost potiché.

ne protože je to paralelně budou hrát pořád stejně akorát to bude odebírat větší proud. taky bych si dal pozor co použijete za vodiče protože příliš tenký nemusej ten "velkej proud" pobrat a mohli by se při extrémním odběru proudu i přetavit ale to tavení berte spíš jako poučku než varování, tavení je spíš pro silnoproudaře...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne protože je to paralelně budou hrát pořád stejně akorát to bude odebírat větší proud. taky bych si dal pozor co použijete za vodiče protože příliš tenký nemusej ten "velkej proud" pobrat a mohli by se při extrémním odběru proudu i přetavit ale to tavení berte spíš jako poučku než varování, tavení je spíš pro silnoproudaře...:)

stačí když rozřízneš usb kabel a ty barevný drátky z toho vzít. takhle jsem to udělal já:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud máš doma jen jedno usb tak jo ale já jich mam zpousta a furt se mi někde berou :cheesygrin::cheesygrin:místo aby ubývaly:cheesygrin:

Tich USBček fakt moc nemám ale zase mám hafo zdrojů z PC takže pohoda:D

jo jo to jsem potřeboval slišet dík

Taky dobrý. Vyjmenovaná slova po L což?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že zdroje ti nepomůžou, tam sou káblíky až moc tlustý, ty do pspčka nenacpeš, nejlepší je vážně to usb nebo rozmotat ňákou starou cívku. Já drátky z cívek používám i na modchiping u ps2 a zatím žádnej problém. Ty sou už izolovany takovou pruhlednou vrstvou čehosi takže je musíš před pájením na koncích štípačkama seškrábat. Používám 0.3 mm průměr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že zdroje ti nepomůžou, tam sou káblíky až moc tlustý, ty do pspčka nenacpeš, nejlepší je vážně to usb nebo rozmotat ňákou starou cívku. Já drátky z cívek používám i na modchiping u ps2 a zatím žádnej problém. Ty sou už izolovany takovou pruhlednou vrstvou čehosi takže je musíš před pájením na koncích štípačkama seškrábat. Používám 0.3 mm průměr

to máš pravdu s těma drátkama ze zdroje já měl problém i s těma z usb ale dáj se tam narvat :cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to dnes zkoušel udělat. Ze začátku to šlo v pohodě. Dokonce se mi povedlo napájet ty SMD diodky trafopájkou:D ale pak mi ruply nervy. Nemohl sem to naskládat do toho psp a občas se mi ten "kvalitní" spoj ulomil. Tak sem se na to vysral:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Tak to je hodne drsne, je mi lito ze se na to muzu jen divat i kdyz ycch to rad zrealizoval :( no teda to plexi bych mozna zvladl ale o tech diodach si muzu asi nechat jen zdat, a kdyz uz jsme u toho plexi nedaji se ty dvirka oddelat bez rozebirani PSP ?!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u fatka jo, u slima ne pač tak máš ještě pružinku která je na těch dvířkách nasazená a když to zkusíš takhle vyndat urveš ten plast to drží tu pružinku a nejspíš i jeden pant takže ti tam dvířka nebudou držet, kdyžtak na youtube najdeš video jak je vyndat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

helet prosimte porad :-) www.led-tech.cz chci dat do psp celkem 6 diod do UMD dvirek 4 do kazdyho rohu a do L R tlacitek taky do kazdyho jednu :-) mam psp 2000 dela se to nejak jinak nez podle tohohle tutorialu? a chtel bych vedet jak jsem sem dal tu stranku tak jaky ty diody jestli to L R smd a do UMD dvirek 3mm diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jako ale nechápu co se má dělat potom v tom návodu na ty tlačítka L a R. Kam se to má připojit atd. Nebo to je stejný jako u těch dvířek na UMD to zapojení akorát to vede k těm tlačítkům ?

A ještě něco, šlo by to udělat jinak než mikropájkou ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milan-milion: to se nikam nepřipojuje, ty L a R tlačítka osvětluje podsvícení od displeje ale takhle to jde jenom u fatka, u slima/brite to nejde, tam se musej udělat klasicky ledky

KOSScz: kdybys to napojil na reprák a následně na baterku jak píšeš tak si akorát zku*víš pspčko. Jak bys mohl vědět repráčky jsou taky el. spotřebič takže proud tam jde a když k tomu připojíš paralelně ledky tak to pojede všechno krásně a navíc to máš ještě přes pojistku repráčků jištěný. Kdybys to napojil tak jak říkáš tak ti ledky budou v lepším případě pořád svítit a repráček buďto chrčet nebo ho prostě odděláš. Bejt tebou se do ničeho takovýho rači nepouštím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha. tak stačí dat jeden drat na vypinač ktery bych hodil třeba do mechaniky a jeden na repraček a fakčilo by to?

a ja bych to spíše hodil do nějakeho obchodu nebok někomu ad mi to udělá... ale krit bych si zvladnul vyměnit xD

milan-milion: to se nikam nepřipojuje, ty L a R tlačítka osvětluje podsvícení od displeje ale takhle to jde jenom u fatka, u slima/brite to nejde, tam se musej udělat klasicky ledky

KOSScz: kdybys to napojil na reprák a následně na baterku jak píšeš tak si akorát zku*víš pspčko. Jak bys mohl vědět repráčky jsou taky el. spotřebič takže proud tam jde a když k tomu připojíš paralelně ledky tak to pojede všechno krásně a navíc to máš ještě přes pojistku repráčků jištěný. Kdybys to napojil tak jak říkáš tak ti ledky budou v lepším případě pořád svítit a repráček buďto chrčet nebo ho prostě odděláš. Bejt tebou se do ničeho takovýho rači nepouštím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu