Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NWT computer! Varování.


AlexXx

Recommended Posts

Zdravím všechny. Jestli znáte tenhle obchod, tak si dávejte pozor. Je možné, že se to stalo jen v mé oblasti, ale radši.

Dal jsem noťas do opravy, aby mi ho vyčistili protože se přehříval. Prý mě budou kontaktovat. Ani se mi nepokoušeli napsat sms. Tak jsem si řek, že tam zajdu. No a notebook už měli vyčištěný, tak jsem si ho vzal a šel.(Dal jsem za to 300Kč). Jeden den asi po 2 dnech jsme chtěli dát kalbu s kámošema na noťasech. Tak sem se zbalil a šel. Jak už bylo všechno propojený a tak, tak sem zapnul notebook a ejhle. Nejde display. No, tak sem byl pěkně na**anej bo jim dám peníze a ještě to pokazí víc a hned sem jim volal.(Chyba byla, že sem to nevyzkoušel tam) Samozřejmě to nebrali. Zašel sem si tam v pondělí hned. Tak to borec zkoušel, že to musí dát do servisu, že nechápe jak se to mohlo stát čištěním stlačeným vzduchem. Napsal aspoň, že pro moje dobro "notebook se přehříval, tak byl na vyčištění. Po vyčištění stlačeným vzduchem nejde display." Zásadní a pro mě asi zachraňující věta. Samozřejmě po opravě mě budou informovat telefonem. Po 3 týdnu se tak nestalo, tak sem tam zašel. Prý oprava stojí 12 000Kč- zhořelá základní deska. Sem to zbalil a šel sem. Teď jim du vyhrožovat, že pokud mi to neopravý zdarma, tak obchodní inspekce nebo televize. :roll: Pak vám řeknu jak sem dopad. Tak si dávejte bacha na tuhle firmu.:?

btw: ještě omluvte gramatiku. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ingition :D základní deska 5000 (cca) a zbyte je práce přece :)

jinak tento shop neznám, ale pokud máš nějaký dokumenty o opravě toho přehřívání tak by neměl bejt problém jim dokázat že to udělali oni, jenomže zase ty jim nedokážeš že sis to neuděla sám ten display , pak napiš jak to dopadlo

Jedna jediná rada do budoucna je ta, že když dáš něco na opravu tak to vyzkoušet hned v opravně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ingition :D základní deska 5000 (cca) a zbyte je práce přece :)

jinak tento shop neznám, ale pokud máš nějaký dokumenty o opravě toho přehřívání tak by neměl bejt problém jim dokázat že to udělali oni, jenomže zase ty jim nedokážeš že sis to neuděla sám ten display , pak napiš jak to dopadlo

"Po vyčištění stlačeným vzduchem nejde display." :roll: Jasná věta. Na papíře stálo, když sem platil čištění. "Čištění notebooku stlačeným vzduchem."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mel jsi to vyzkouset tam no , tohle bude tvrzeni proti tvrzeni a bude se to jen tezko prokazovat .

Jedine kdyby sis nechal udelat znalecky posudek , jestli za znicenim stoji stlaceny vzduch...

Coz je docela draha zalezitost ale v pripade uznani bys u soudu nejspis uspel a vylohy plati vzdy kdo prohral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ingition :D základní deska 5000 (cca) a zbyte je práce přece :)

jinak tento shop neznám, ale pokud máš nějaký dokumenty o opravě toho přehřívání tak by neměl bejt problém jim dokázat že to udělali oni, jenomže zase ty jim nedokážeš že sis to neuděla sám ten display , pak napiš jak to dopadlo

to já vím že 5000 cca (záleží jaká je to základovka) ale neříkej mi že si zaúčtujou 7 000 Kč za práci. To je fakt trochu drzost nemyslíš? Práce aby stála víc jak celá základovka. Hnus.

A je fakt že oni se můžou zas vykroutit tím, že sis to udělal sám když sis ho vzal a fungoval ti. Možná to neni jejich vina, ale vina notebooku. Prostě to třeba nezvládl. Notebook přecijenom neni na nějaký hry nebo tak něco (pokud na to neni přímo určený).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu ti to upřímě, nedávám ti moc šancí,

to já vím že 5000 cca (záleží jaká je to základovka) ale neříkej mi že si zaúčtujou 7 000 Kč za práci. To je fakt trochu drzost nemyslíš? Práce aby stála víc jak celá základovka. Hnus.
to je bohužel v ČR normální...

nechal sem si opravovat televizi, součástka stála 500,- ale práce už 1200,- ...

Alexxxi ingition má pravdu.... teď už jim nedokážeš, že to byli oni, aji kdybys sis nechal udělat znaleckej posudek tak to zplatíš a pak zjistíš že to není jejich vina, budeš jenom za čur*ka a ještě k tomu o par tisíc lehčí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej to do Cernych Ovci a napis na COIku.. 12k je samozrejme oprava, nicmene zaruka na opravu v teto zemi existuje. Pokud mas nejake potvrzeni o oprave a papir o tom, co s tim provedli, tak to res, co nejdrive..

A ten Acer bych zatim nechal ve skrini a kdyby to nevyslo, tak bych ho preventivne vyhodil. Acery jsou mrdky.. Takze bych docela i veril tomu, ze to cisteni s tim nema nic spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

takze sem to zas byl resit. Dal jsem to do opravny do Hulina, pry zavolaj. Cekam 2 tydny furt nic, tak tam zavolam a ptam se jak to stim notasem bude. Pry to vubec resit nebude a nebude se semnou otom dal bavit. Rikam, tak mi dejte aspon cislo na vaseho nadrizeneho. To vam nedam, naschle. Tohle uz byl proste vrchol. Zjistim si cislo na sefa nwt a stim uz se snad domluvim. Jinak opravdu varuji pred touto firmou. "Kde se opravdu chovaji slusne a solidne."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu