Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NWT computer! Varování.


AlexXx

Recommended Posts

základní deska 12 000 Kč? No :D To máš nějaký drahý notebook ne? A v záruce už nemáš? Ale rád se dozvím jak to dopadne...

meli jsme doma sony vaio po 2,5 roce (pul roku po zaruce :D ) (na zacatku stal 35k)

taky .. notas nenaskocil... oprava ... 17,5k za zakladni desku ;) takze se notas vyhodil xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Se rozepíšu :D

Kamoš si koupil asi před 2 rokama HP Pavilion (typ teď netuším), byl s ním spokojenej, než se mu začal solidně mrvit

1.Ulomilo se mu víko (nikde mu notes nespadl, prostě ho otvíral a upadlo to)

2.Začali mu vypadávat klávesy taky z ničeho nic

3.PAk mu nejel touchapd

-------------------------------------------------------

^Todle všecko mu v servise opravily ještě na záruku v Polským servisu.

-------------------------------------------------------

4.Potom se mu vyPralo napájení - jako nabíjet mu šlo, ale byl tam špatný kontakt, musel mít podloženou tu nabíjecí koncovku o notesu.

Poslal to tedy zpátky do toho servisu s tím, že mu prostě blbne napájení, ti to poslali to Polska do servisu, za měsíc mu přišel notes zpátky neopraven s tím že "Dobrý den, tahle závada nebyla našimi techniky uznána jako chyba zařízení, ale byla zaviněna uživatelem"...

On se už na*ral odnesl notes k posudku, kterej mu stál kolem 2000,-, tam mu řekli, že je to jansá závada přístroje, že by to poznal i úplný laik opravář.

Došel tedy zase do servisu se znaleckým posudkem, a notes opět cestoval do Polska do servisu. O měsíc pozdeji mu přišel zpátky, že znalecký posudek v Česku oni nemusí brát vůbec v potaz, ale aby ho uklidnili udělali technici teda test ještě jednou-- přišla mu stejná zpáva ato je ta že to byla jeho vina.

--- přestávka na pití :D

DOšel teda k právníkovy, a začali to řešit právní cestou. Právník se do toho obul, dohnal Polský servis k soudu a soudil se asi 1/4 roku.

Konec je takový, že můj kamarád dostal zpátky jenom cenu notebooku + náklady , která investoval do posudku a do právníka.

Konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš slyšet pravdu:

Pokud toho prodejce neukecáš, aby ti to opravil, tak nemáš sebemenší šanci, obrovská chyba byla, že si to vyzkoušel až doma. A bude tvrdit, že sis to pokazil sám.

A jinak nebylo by lepší, pokud toho acera chceš opravit, koupit si na aukru nějaký zbytky a z nich to vypreparovat? Já to takhle provozuju a vše v naprosté pohodě. Vyjde tě to x-krát levněji jak v tom krámě.

EDIT: A až budeš kupovat (kdyby náhodou) novej noťas tak buď: IBM - LENOVO, Toshibu nebo MacBook :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš slyšet pravdu:

Pokud toho prodejce neukecáš, aby ti to opravil, tak nemáš sebemenší šanci, obrovská chyba byla, že si to vyzkoušel až doma. A bude tvrdit, že sis to pokazil sám.

A jinak nebylo by lepší, pokud toho acera chceš opravit, koupit si na aukru nějaký zbytky a z nich to vypreparovat? Já to takhle provozuju a vše v naprosté pohodě. Vyjde tě to x-krát levněji jak v tom krámě.

EDIT: A až budeš kupovat (kdyby náhodou) novej noťas tak buď: IBM - LENOVO, Toshibu nebo MacBook :)

Koukni mě ani nesere že to posraly, ale mám na tom dokumenty který potřebuji a to, že to nechcou ani řešit. Říkáš strašný omyl, ta chyba není v tom, že jsem to nezkusil tam, ale že jsem mu to naukázal, že funguje, když sem ho tam dal. Taky by mě zajímalo kdo dá notebook do servisu a ještě jim ukazuje že funguje. Prostě to sou pi** du mu do KM těd vyhrožovat, jinak na to seru. Budu si kupovat Asus g71gx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mas ten notebook u sebe? Pokud ano, tak co resis - jestli ti vazne jde hlavne o nejaky dokumenty, tak ten hdd vytahni a pripoj k jinemu kompu a data si vytahni..

nemám no furt ho tam maj a sem jim tam musel volat. Prý mi zavolaj, tak ani nevím jestli si už mám proto přijet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mají to tam už určitě prez měsíc. Hej ale chápeš prý to nebude rešit a ani možná neví, že tam má můj noťas. xD

tim chceš říct, že tvůj noťas má furt ten maňásek co na tebe ser* a ty se ho ani nesnažíš dostat zpátky, vůbec neřešíš? (nezájem že nefunguje), furt je uháněj jak řiká anonymous, budeš je srát tak dlouho, že povolej, ale jsou to tvoje prachy...

co na to rodiče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mas vubec nejake potvrzeni, ze jsi mu ho tam dal? Pokud ano, tak neresim a pisu COI, protoze tohle je na ranu. Jestli o nem ani nevi, tak buh vi co s nim je a buh vi jak s nim (a s celym tim problemem) hodlaji nalozit.. Nejak to nevypada, ze by se ho snazili opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tim chceš říct, že tvůj noťas má furt ten maňásek co na tebe ser* a ty se ho ani nesnažíš dostat zpátky, vůbec neřešíš? (nezájem že nefunguje), furt je uháněj jak řiká anonymous, budeš je srát tak dlouho, že povolej, ale jsou to tvoje prachy...

co na to rodiče?

Rodiče? Tož mě zdrabali jestli mi to za to stálo, jinak mi to teď pomáhají řešit.

A mas vubec nejake potvrzeni, ze jsi mu ho tam dal? Pokud ano, tak neresim a pisu COI, protoze tohle je na ranu. Jestli o nem ani nevi, tak buh vi co s nim je a buh vi jak s nim (a s celym tim problemem) hodlaji nalozit.. Nejak to nevypada, ze by se ho snazili opravit.

"Po vyčištění stlačeným vzduchem nejde display. Posílám do servisu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u aceru se ti ani nedivim, mam ho a pracuju na nem tak pul hodky na kline a hreje ze se to neda vydrzet.. btw vcera jsem chtel koukat na film a kazdych 10 minut se ten posranej notas vypnul se zvukem jako kdyz umre.. doufam ze k vanocum dostanu jinej notas protoze s touhle sitkou bych se stydel vyjit na ulici... btw 2 aspire 5315

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu