Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6 Road To 1000G


xDante1986

Recommended Posts

Tak mi poprvé zamrzla hra a bylo nutné natvrdo restartovat (snad jde o nehardwarovou chybu).

Ovšem všiml jsem si, že pokud vypnete motion blur filtr, obraz vypadá paradoxně mnohem lépe, jako po aplikaci anti-aliasingu (schválně vyzkoušejte, hned zmizí ty otravné zubaté kraje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem vše dokončil. Taktika je následující:

- V úvodu SC si jako herní postavu zvolíte Devil Jina

- Jakmile se dostanete k finální Nightmare train stagei, je nutným předpokladem mít (anebo dodatečně získat) předměty zvyšující health bar u obou (200+), přidávající běžnou damage (60+), dodávající fire damage (mám S helmu s poškozením 84 a u Alisy kolem 35), ice damage (stačí kolem dvaceti pro oba) a pak u jedné postavy eventuelně drop item a u druhé buď redukci damage (6), případně elektrické výboje (stačí 20)

- Na záčatků přeběhněte co nejrychleji na druhý konec vlaku, nechte Alisu bojovat a zezadu ji soustavně podporujte paprskem (LP+RP), případně "ručně" dobíjejte nepřátele, kterým zbývá tak desetina života

- Drop item zajistí dostatek léčiv, damage se postará o rovnováhu v rozptylu nepřátel a pak zbývá jen štěstí (s DJ na pátý pokus)

- Poté, co se objeví Devil Jin, vy, postávaje u rotačáku, počkáte, dokud nepřiběhne blíž (do části vlaku, kde nejsou zábrany), Alisa mezitím začne brzdit démony a vy v ten moment musíte sestřelit DJ z vlaku, pokud se vám to nepovede, level nedokončíte a je nutné rozjet vše odznovu

- U levelu s Mokujinem a Yoshimitsuem (případně v levelech na hard, skrz které se vám tyto zpřístupní, používejte obdobnou taktiku - Alisa je štít, co zbržďuje a vy z dálky likvidujete paprskem)

- Celkem si tím zajistíte 5 ajchů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me se ten lvl povedlo projit s Paulem a po ty co sem jim nechce prochazet cely scenario mode znovu,doporucuju na postavu dat predmety se stejnymi atributy jake psal Ji2 o post vys.Nejdulezitejsi je nenechat alysu zdechnout,jinak si muzete dat rovnou restart,protoze jakmile se na vas vsichni demoni sesypou tak je konec.Ja jsem s Paulem pouzival halvne dvojity kop s otockou (dvakrat dopredu X,B,B)anebo jenom mackat B a pokuste se utocit na stejneho demona jako alysa.No a u Jina asi bude nejlepsi pouzit tu fintu s rotacakem:)

Nevite nekdo jak se daji pouzit ty zbrane co si muzete dat na zada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante, je to otázka přibližně 1-2h. V tuhle chvíli dávám Nightmare train bez problému i na hard, ostatní levely rovněž (item hunt). A DJ jsem zabil i vlastnoručně, aniž bych musel použít rotačák k sestřelení - zkrátka taktika hry za DJ, používání paprsku a předmětů s S ratingem se osvědčila.

Astaroth, určitě to jde, ale zatím jsem nezkoušel. Mrkni na tohle (pro X360 controller bude nejsnažší přiřadit kombinaci X+B a Y+A mezi jednotlivé triggery - jinak je to veskrze "nenamačkatelné")

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.sunlightyellow.com%2Ftekken6%2Finformation.html&sl=ja&tl=en

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej ono seč to může už hrát od 27.10??Já myslel že v Čr to vychází 30.10....Takže mužu hrat nebo ne?

muzes uz hraje kazdej ×D ja se ridim podle tohoto vyberes nazev hry a az to bude hrat minimalne 5 cechu tak hraju taky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nejseš první, já ji porazil včera, už mám platinovou trofej na PS3

skoda no :( ale podle me je to na ps3 lehci (teda aspon pro me) jelikoz nema ty sipky spojeny jak xbox :lol: :lol: :lol: ale jinak GW Jonny ;)

EDIT: jinak upravuji otazku uz ji nekdo porazil na XBOXU 360?? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo všiml jsem si právě ,že někteří jako King nebo Bryan atd...mají tři kostýmy.....:)

edit:Jonny psal jsem ti na ps3 ,snad zítra bude čas mohli bychom dát rundu ,pokud mi to zas nepojede stylem že namačkám tlačítka a postava mi až za 1,5 sec. teprve reaguje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roger Jr. level...neví někdo jak to otevřít tento level? v misi s christie mi vyběhnou dvě tanečnice čekám nic a level se neotvírá ani na hard ani normal

Kdyz na tom rozcesti pujdes pravou stranou,tak by zpoza silnicni bariery na tebe mely zautocit.Ja sem ty tanecnice jeste radeji vybil i u christie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu