Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

První GPS 290PSP v ČR!!!! UPDATE


Rixcz

Recommended Posts

:cheesygrin: to mne fakt nenapadlo :cheesygrin:

spíš sem myslel při použití na geocaching, ... - prostě když nebudu u el. zásuvky ;)

na standartní baterku ti to zežere asi 10-20% kapacity.

Jinak díky geocachingu už mám předplatný časopisu PC Expres na celý rok zdarma. V dubnovým čísle byla soutěž a já na ty udaný souřednice šel a bylo tam předplatný. Je to v Brně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proto jsem se rozhodl koupit GPS modul Holux 240, který se připojuje speciálním kabelem (usb kombinovaný s dálkovým ovladačem k PSP sluchátkám) a ten problém se signálem nemá.

Kde si ho koupil a za kolik? Taky o něm uvažuju - hlavně bych ho mohl používat i s noťasem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si ho koupil a za kolik? Taky o něm uvažuju - hlavně bych ho mohl používat i s noťasem.

koupil (ještě mi nedošel) jsem ho na ebay z USA za 78$ včetně poštovnýho. V ČR a v Evropě se neprodává. Dobrej je taky Holux 236, ale je o půlku větší, má konektor na externí antenu a vyndávací baterku, která je shodná s bateriemi do Nokie. Cena je jen asi o 10$ nižší, tak jsem vzal 240.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo jestli existuje nějaký plugin díky němuž by na PSP fungoval, nějaký pořádný navigačná software? Třeba Tom Tom

neexistuje, budemem muset počkat na oficialní vydání GPS v Evropě, doufám že tam bude i podrobná mapa ČR, nebo se na nás vyserou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Milhouse: Jsem ti 2x psal

To All: Mam taky objednanej GPS modul z playcentrum.cz, tak snad brzy prijde. Jinak ty mapy jsem zkousel v Googel map downloader a jde to v pohode. Opravdu staci precist ten navod a pujde to. Zkousel jsem i ty POI a taky bez problemu,planovani trasy taky OK.

Návod ---> http://deniska.dcemu.co.uk/

Video návod ---> http://www.in7ane.com/psp/manual/la_map.mov a jeste http://www.in7ane.com/psp/manual/toporama.mov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sem GPS rozchodil,hledam optimalni nastaveni. Ty POI nahraj do slozky s mapou.

tak vítej mezi námi.

Já už mám ten Holux 240 slim a je to znát, že je tam citlivější čip SIRF III.

Jediná vada na kráse je ten kabel, ale už konečně nemusím nic zkoušet.

Pokud by měl někdo zájem prodám PSP GPS290 za 1500,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc bych prosil o zaslani čr mapy pro psp na gps modul 290.nejdou mi stahnout z google.a nebo aspon nejakou radu jak je stahnou.Diky moc

mail : goofy99Vcentrum.cz

goofy99centrum.cz

///spojene 2 po sebe iduce prispevky, pouzivaj tlacidlo EDIT - THeBaNDiT

mapa celé ČR se zpracovává asi 10 hodin a velikostně to odhaduji na 1GB.

Já si udělal mapu skoro celé ČR, ale dvě největší přiblízení (zoom) jsem nestahoval, a velikostně jsem se vešel na 340MB.

Stháhni si nejnovější verzi GMDL a musí to jít.

Zkoušej si to zatím na městě kde bydlíš, až pochopíš jak to nejlépe udělat vrhni se na větší mapy, ať nemusíš tak dlouho čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vítej mezi námi.

Já už mám ten Holux 240 slim a je to znát, že je tam citlivější čip SIRF III.

Jediná vada na kráse je ten kabel, ale už konečně nemusím nic zkoušet.

Pokud by měl někdo zájem prodám PSP GPS290 za 1500,-Kč

Kde si sehnal ten Holux 240 slim a na kolik Te to vyslo? Mas nejake video s tim Holuxem? A jeste me zajima o kolik % je to lepsi nez GPS290......diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vítej mezi námi.

Já už mám ten Holux 240 slim a je to znát, že je tam citlivější čip SIRF III.

Jediná vada na kráse je ten kabel, ale už konečně nemusím nic zkoušet.

Muzes mi rict k cemu je ta polozka LOC? Je tam moznost volby 0,1,2.A jeste jestli sem muzes upnout PRX ktere se ti nejvice osvedcili.DEKUJU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si sehnal ten Holux 240 slim a na kolik Te to vyslo? Mas nejake video s tim Holuxem? A jeste me zajima o kolik % je to lepsi nez GPS290......diky

Koupil jsem ho na Ebay za 1650,- plus kabel za 500,- od čínanů co dopuručuje deniska na svých stránkách, ale kabel už umím vytvořit i sám.

citlivost na signál o 100% a rychlejší první nastartování (určí pozici maximálně do 2min. většinou do 1min). Je tam jinej čip, tak proto ten lepší signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes mi rict k cemu je ta polozka LOC? Je tam moznost volby 0,1,2.A jeste jestli sem muzes upnout PRX ktere se ti nejvice osvedcili.DEKUJU

tady jsou

Loc nastavit na 1 je to kvuli vyhledávání satelitů

kvůli rychlejšímu Fixnutí sniž takt na 111mhz v programu MapThis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem me PSP ma FW3.03 a nejde mi rozjet GPS a uz jsem snad vyzkousel uplne vsecho a program na delani map mi taky nejede. Budu vdecny za jakoukoliv radu nebo mapu čr diky moc muj email je fitneskluk@seznam.cz

a co ti konkrétně nejede, máš CFW 3.03?

Program na mapy GMDL ti nejde spustit? Potřebuješ program Framework 2.0 a více, který si stáhneš zdarma ze stranek microsoftu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem ho na Ebay za 1650,- plus kabel za 500,- od čínanů co dopuručuje deniska na svých stránkách, ale kabel už umím vytvořit i sám.

citlivost na signál o 100% a rychlejší první nastartování (určí pozici maximálně do 2min. většinou do 1min). Je tam jinej čip, tak proto ten lepší signál.

A navadi to kudy mam jet? Planovac cesty? Nejrychlejsi cesta? Nebo je to stejne jako je GPS290 ale s rychlejsi odezvou? Kdybychom se nejak domluvili sehnal by si mi to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu