Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Tak SA se mi líbilo ale podlemě nešlo o simulaci gangstára ale nějakej blbej vtip kde ste na kole předjeli sportovní auto atd :D jinak mohli by se inspirovat Londýnem musí to bejt zajimavý. Já bych když už něco fatk gangstanigga tak zpracovat Brooklyn a nebo to Maimi bejt v růžoví košili s kytičkama taky fajn představa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No a co si myslíš, že byl ve čtverce Bohan?:D To byl ekvivalent Brooklynu. A na to, aby se celé další GTA nacpali do Brooklynu, je Brooklyn moc malý. To by bylo rozlohou asi jak GTA 3.

Mně osobně se líbil ten odskok v GTA SA, kdy vás vzali letadlem a letěli jste do GTA 3, do té restaurace a vyvraždili je tam. Takových osvěžení bych přivítal více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v Londyne to nebude urcite, mesta v GTA sou fiktivni. A podle me by to nemuselo byt spatny, aspon by byla zmena.

A co se tyce Vice City tak uznavam ze melo bezkonkurencni atmosferu a soundtrack, ale bylo priserne maly a totalne placaty a rychle se ohralo. Projeli ste ho z jednoho konce na druhej za 2 minuty s jednim prstem na sipce dopredu a a obcasnym klickovanim mezi auty :D

Venkov v SA by bezkonkurencni, ty vsemozny hory a lesy a rozloha

v GTA neni ani jedno fiktivni mesto

a londyn by nemusel bejt spatnej,a mohli by tam taky dat uz nejaky poradny auta....

Liberty City-New York

San Andreas-LA,Las Vegas,San francisco

Vice city-Miami beach

Liberty city-uz fakt nevim :D

a souhlasím s tím že SA bylo bezkonkurenšně nejhezčí,New York je trapnej už je všude,třeba Los Angeles to bylo oživení,ještě kdyby ho více vymakali ♥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak neexistujou?

Sanfierro je jasny san Francisco nejen podle mostu ale i podle gta.cz

a ze liberty city je New york vi snad kazdej Epire state building,Central Park,Manhattan a to hlavní Socha svobody!

neni o cem se bavit...

tak s Prahou bych moc nepočítal :D já bych bral třeba New York+Liberty City ale moc to nejde k sobě... :D

to mas pravdu je to totiz to samy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juhú další GTA, je mi jedno kde, ale bral bych něco jako san andreas (aby tam byl i venkov), to bude skvělé, grafiku ani vylepšovat nemusej, tak ať se zaměřej na příběh a mise.

L.A Noire vypadá taky dost dobře. Neví se kdy má asi vyjít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no grafárnu by o trošku mohly vylepšit aby nebyla tak kostrbatá a uhladit to trošku jinak je fajn, taky se těším na jejich hru L.A Norie jenže o tý se zatím moc neví

Na grafiku jsem zvědavej má to běžět na enginu z GTA 4 tak doufám že na ps3 vylepší konečně to tragické rozmazaní nebo rozlišení jak chcete:cheesygrin:

V posledních dnech Take2 oznámilo, že další díl GTA jistě nevyjde ve fiskálním roce 2010. Již méně oficiální informací je, že další díl by měl vyjít ve fiskálním roce 2011.

Na novém GTA se prý již pilně pracuje. Nicméně až tak docela nové GTA to asi nebude. Bude totiž pracovat na stejném enginu, jako GTA IV. Tento krok je však logický, protože stejná situace nastala již u předchozí generace GTA III → Vice City.

Na zpravodajských serverech se o novém GTA mluví jako o GTA 5, nicméně já bych si troufal tvrdit, že tento titul ponese jiný název. Číslem bývají označovány nové „generace“, což v tomto případě nebude – z důvodu použití stávajícího enginu.

Jaký je váš názor? Neváhejte se s ostatními podělit v diskusi!

thx Kubaiss, Vokr

Zdroj:

ps3center.net, gameplanet.cz, czechgamer.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na grafiku jsem zvědavej má to běžět na enginu z GTA 4 tak doufám že na ps3 vylepší konečně to tragické rozmazaní nebo rozlišení jak chcete:cheesygrin:

V posledních dnech Take2 oznámilo, že další díl GTA jistě nevyjde ve fiskálním roce 2010. Již méně oficiální informací je, že další díl by měl vyjít ve fiskálním roce 2011.

Na novém GTA se prý již pilně pracuje. Nicméně až tak docela nové GTA to asi nebude. Bude totiž pracovat na stejném enginu, jako GTA IV. Tento krok je však logický, protože stejná situace nastala již u předchozí generace GTA III → Vice City.

Na zpravodajských serverech se o novém GTA mluví jako o GTA 5, nicméně já bych si troufal tvrdit, že tento titul ponese jiný název. Číslem bývají označovány nové „generace“, což v tomto případě nebude – z důvodu použití stávajícího enginu.

Jaký je váš názor? Neváhejte se s ostatními podělit v diskusi!

thx Kubaiss, Vokr

Zdroj:

ps3center.net, gameplanet.cz, czechgamer.com

:( škoda myslel jsem že budu kráct auta už 2010 no jinak zatím by mohli ty datadisky co jsou pro x360 hodit i na PS3 byla spekulace že dokonce by měly vyjít, tak to by bylo skvělý kdyby to vyšlo alespoŇ by se zahnala trochu ta nuda na čekání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom traileru psali ze Liberty City je ukoncen, hotovo. Takze by todle mela byt nova kapitola s novym pribehem, cili by to mela logicky byt petka, na pouzitym enginu nezalezi, zalezi jesli udelaj uplne novej pribeh nebo budou pokracovat v tomhle.

Stejne jako pribehove nemelo GTA IV nic spolecneho s VC, GTA 3 atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nové GTA příští rok na E3?

Že bude další Grand Theft Auto je naprostá jistota. Už to jsou téměř dva roky, kdy se hráči mohli radovat ze zatím posledního dílu. Sice se mezi tím hráči dočkali ještě dvou DLC epizod, ale regulérní díl to rozhodně nebyl. Nyní začali analytici předpovídat, kdy se dalšího dílu dočkáme. Občas se objeví informace, že bychom se nového dílu mohli dočkat příští rok, ale s doposud nejzajímavějšími informacemi přišel šéf analytických služeb firmy Electronic Entertainment Design and Research, Jesse Divnich. Ten si tipnul, že oznámení nového GTA se dočkáme příští rok na E3, kde bude předveden i první trailer. Divnich rovněž řekl, že podle jeho informací je konec exkluzivitám, jako je časová na nějakou konzoli nebo exkluzivních DLC balíčků. Tomuto se nejde moc divit, protože po prodejní frašce obou DLC balíčků ke GTA4 jde o celkem logický krok. Divnich dále dodal, že značka GTA už není tolik populární jako před lety a na popularitě neustále ztrácí. Nastupují totiž daleko úspěšnější značky, kterým GTA už nemůže konkurovat.

.........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně to je nice dalši gtačko paráda,akorát nechápu proč nám ps3 playerům žadnej datadisk jak xboxerům neudělaj :( dostali nejakej mod na motorky a my nic.......

Jde o to, že si to Microsoft za to zaplatilo, za dva exkluzivní datadisky. Bohužel na PS3 nic nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se osobně GTA4 celkem líbilo ... grafika dostatečná na tu volnost fyziku a všechno co tam je ... podle mě posun z arcady do reality ... což se hodně lidem nelíbí

presne tak. Neurazte se fanousci sanka a starsich tytulu,ale pridou mi jako blbosti. Jedesa a v klidu zboris pulku veci autem a jedes dal. Tady se mi libi ze kdyz narazite, tak aspon vas to zpomali. Muzu rict jen tak dal byl sem ze 4 dost nadchnuty. Jeste by ty naroky zas nemuseli byt tak narocne na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak. Neurazte se fanousci sanka a starsich tytulu,ale pridou mi jako blbosti. Jedesa a v klidu zboris pulku veci autem a jedes dal. Tady se mi libi ze kdyz narazite, tak aspon vas to zpomali. Muzu rict jen tak dal byl sem ze 4 dost nadchnuty. Jeste by ty naroky zas nemuseli byt tak narocne na pc.

Co se týče nároků a optimalizace (na mé mobilní radeonce, kde rozjedu Bishock na plné s DX10 hraju na low a to se to občast dost seká:( ) je to HRŮZA!

Ale jinak je to uplně neuvěřitelná hra, která mě i přez grafické problémy nadchla a neuvěřitelně chytla..

už se těšim jak si to za 5let pustim na tom nejshitovějšim notesu jako GTA:VC pred mesicem, kdyz sem mel pucenou nakou sunku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Game informer publikoval novinku o analytikovi firmy EEDAR, u které jsou hlavními klienty Take Two a Rockstar.

Analytik Jesse Divnich, který firmu zastupuje tvrdí, že první oficiální zmínku, či dokonce ukázku uvede Rockstar na E3 v červnu roku 2010. Nemyslí si však, že půjde o video přímo ze hry, ale spíše o nějaký typ teaseru, protože nové GTA očekáváme až za další rok (tedy 2011).

Uvidíme co z toho nakonec bude pravdou.

Zdroj: gta.cz

A na tento link se podivejte v pripade, ze vas bude zajimat, kde se bude dalsi dil odehravat. Jak uz napovedel Gh0sT-1nF tak to bude asi Francie. Ale kdo vi?????

http://gta.cz/gta4/novinka/nejvetsi-hadanka-o-tom-kde-bude-gta-5-vyresena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu