Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

vsechny dily GTA jsou proste nejlepsi... kazdy dil mel svuj revolucni napad. S trochou nadsazky se da rict, ze GTA je svym zpusobem investice do zabavy - vim ze mne ta hra vzdycky bude bavit roky a budu se k ni vracet - jedina hra kterou kupuju hned v den releasu je vzdycky GTA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

2canava: GTA IV mam komplet cely projety + oba datadisky takze sem se dostal dal nez za druhej ostrov. Ale proste nevyvratis fakt ze SA bylo ve svy dobe tisickrat lepsi nez ted GTA IV, to je nevyvratitelnej fakt. IV ma realistickej engine, to jo, ale brzy omrzi. A prave ty nesmyslnosti na ktery si stezujes delaly z SA tak silene zabavnou hru. Ja kdyz sem dohral IV tak uz sem nemel proc ho hrat dal - nic moc tam neslo delat zato v SA toho byly doslova tisice. Navic SA melo ve svy dobe skvelej engine - vyslo z nej celkem 5 GTAcek coz je myslim uspech.

A ze si nevidel jeste film kde superhrdina umre? Tak napriklad Konec sveta se Schwarzeneggerem - a to je klasicka slatanina dobrej versus zlej kde hodnej nejdriv prohrava. A mas to.

dobry nechám tě žít ve tvým světě kde auta co zastaví ze 100 na 0 během sekundy je šílená zábava :D jinak v konci světa nebyl švancik snad superhrdina ne ? a navíc ten konec světa stejně zarazil pokud vím... a dodělat kampaň v gta4 není vše.. já už to hraju nějakej rok, ještě od pc a teď i na ps3 a nemůžu se nabažit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna u serie GTA se hadajte ktera je vic realna.....GTA IV ma jen diky enginu vic k realnosti...ale jinak je to to same jako predtim....auta(pokud nemate starou herku)taky defakto zastavi na miste.....ovladani aut je trochu jiny..ale porad je to arkada...coz je dobre....copak by jste chteli zrovna u takovyhle hry aby Vam zadek auta pri prujezdu zatackou ustreloval...nebo aby Vas jedna kulka zabila?to by asi hnedka kazdyho omrzelo...na to jsou tady jiny hry...

ale hadat se ktera je vic realna :D........jinak je to diskuze o GTA:??? a ne co je lepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna u serie GTA se hadajte ktera je vic realna.....GTA IV ma jen diky enginu vic k realnosti...ale jinak je to to same jako predtim....auta(pokud nemate starou herku)taky defakto zastavi na miste.....

omg auta v gta4 vůbec nezastaví na místě :D navíc jsem to chování aut nemyslel u hráče ale u PC .. když koukáš jak jezdí ty auta po měste tak je to směšný...... a tady nejde o to kolik schytáš kulet o tom reálnost vůbec není :D žádná hra nebude nikdy úplně reálná protože by to nikoho nebavilo schytat jednu kulku a hrát znova to by tu hru nikdo nedohrál ... ale (přiměřená) reálnost při hrách je velký + a proto říkám GTA SA = trapárna oproti gta4 a dost :P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý díl GTA má do realnosti daleko, a to je dobře. GTA 4 se tváří realněji, takové přirozenější, což te hře prospívá. Nemůžeme srovnávat starou generaci gtaček a novou. GTA SA už je u mě mrtvé a čekám, že nový díl bude na způsob SA, akorát s enginem ze čtyřky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý díl GTA má do realnosti daleko, a to je dobře. GTA 4 se tváří realněji, takové přirozenější, což te hře prospívá. Nemůžeme srovnávat starou generaci gtaček a novou. GTA SA už je u mě mrtvé a čekám, že nový díl bude na způsob SA, akorát s enginem ze čtyřky...

přesně tak ! :) luxusně vystiženo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

ve francii to asi nebude ale mohlo by se vratit san andreas to bylo nejlepsi a mohlo by mit volnost jako puvodni San andreas ne jak v gta ze nemuzes ani litat letadlem s tim mne pekne nastvali.....nebo novy ostrov nebo stat s horama jak v just cause 2 ze by byl spodek ostrova jako v lete a vrsek zasnezeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Snad jen že se tak nějak doufalo v oznámení na E3... což se nestalo :(

A určitě bych uvítal aby byli k dispozici oficiální nástroje pro tvoření map, módů atd. teoreticky by tak mohla vzniknout Praha (nebo některá její část) což by bylo super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Rockstar Games oznamuje Grand Theft Auto V

Studio Rockstar Games dneska nečekaně oznámilo velkou bombu. Tou je pochopitelně páté pokračování jedné z nejúspěšnějších sérií všech dob, Grand Theft Auto. Byla spuštěna oficiální stránka, která hlásá, že první trailer na Grand Theft Auto V bude vypuštěn 2. listopadu. Bohužel informací zatím moc nemáme, takže musíme počkat několik dní na zmíněný trailer. Dnešek se ale zapíše tučným písmem do historie.

http://www.rockstargames.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Doufám že úvodní trailer trochu napoví o rozlehlosti herního prostředí a o jeho umístění, a tím posune diskuzi dál než jen pohé spekulace. Já osobně se klaním

k co nejrosáhlejšímu prostředí jako u San Andreas. U GT IV mi vadilo courat se jen po ulicích , byl to myslím krok zpět po SA. Nemůžu si pomoc ale jen s padákem jak jsem se vyblbl - skok ze skály na jedoucím kole a přistání pomocí padáku na kamion. A o tom by série GTA měla být prostě umožňovat věci které v reálném životě určitě dělat nebudu , a to nám GTA IV sebralo. Stručně rečeno GTA SA v grafice GTA IV s nějakými novinkami by mi vyhovovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu