Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz: Světový kvíz CZ!


Rohlais

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tahle hra je (i díky kompletní český lokalizaci) naprosto pohlcující rodinná zábava. Prostě pecka s velkým "P" :) Pro ty,kteří mají rodinku nebo soutěžechtivý sourozence a kamarády to je jasná volba,protože zábavnější hru pro více hráčů na jednom gauči,kterou pochopí naprosto každý,budete hledat jen stěží..

O zábavě, respektive o rodinný zábavě, značka PlayStation a konzole všeobecně vždycky byly a věřím,že budou i do budoucna. Současný konzole jsou přístrojem pro všechny,od malých školou povinných capartů,přes teenagery a rodiče,až po prarodiče a od naprostých laiků,přes sváteční hráče az po ty nejostřílenější hardcore hráče bez předsudků ;)

A právě hry jako BUZZ nebo SINGSTAR jsou jedny z těch her,který vytváří image konzole jakožto přístroje pro celou rodinu a měly by jsme být za tyhle výtvory sakra vděčný. Tohle jsou hry,který dělají konzole konzolema a odlišují je od platformy s označením PC,která je koncipovaná pro "osamělý" hraní :roll:

Výbornou vědomostí hru BUZZ Světový kvíz doporučuju všem majitelům multimediální PlayStation 3,kteří si chtějí na chvilku odpočinout od pobíhání s M-16kou a od počítání skillů a hlavně těm,kteří se chtějí skvěle pobavit,něčemu se přiučit a nebojí se světu a rodině ukázat,ze jejich vědomosti nejsou az tak brilantní jak si léta mysleli :cheesygrin:

Viděl jsem tady odkaz na soutěz pro majitele týhle povedený hry,tak přikládám ještě jeden odkaz,at je to kompletní ;)

http://www.sony-playstation.cz:80/index.php/forum?func=view&catid=26&id=20097#20097

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos nemohl tu soutez poslat drive ? :) Tam uz je vse vylosovane :D Ja o ni nevedel :O

Tož mohl,ale já pro změnu nevěděl,že je na tomhle webu téma BUZZ :cheesygrin: Narazil jsem na něj až dneska.. Mimochodem,jednu z cen jsem vyhrál i já :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož mohl,ale já pro změnu nevěděl,že je na tomhle webu téma BUZZ :cheesygrin: Narazil jsem na něj až dneska.. Mimochodem,jednu z cen jsem vyhrál i já :wohow:

Nasrals me!! :D Pozde das vedet a jeste vyhrajes cenu a ja ne. Vyzyvam te na match , do roka a do dne...:D Nebo spise drive.Pridej si me do friends a posli zpravu kdy dame ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boyjmn napsal..

1) "Nasrals mě!! :D "

To jsem rád :cheesygrin:

2) "Vyzývám tě na match,přidej si mě do Friends a pošli zprávu kdy dame ;) "

Ok,zvol zbraně a pořádně se vyspi. Přesný čas souboje se dozvíš během zítřejšího svítání :wohow:

Beran napsal.. "Takže mohu ještě něco vyhrát a nebo už je konec???"

Pokud se nepletu,tak proběhne ještě 11. kol a cen (3x PSP Triko GT5, 3x Triko Uncharted 2, 4x Triko Buzz 09 + finální Heavy Rain) je tím pádem pořád dostatek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, nevíte náhodou jestli jde koupit Buzz světový kvíz bez bzučáků. Koupil jsem totiž dneska Buzz Quiz TV aj z bzučákama za 299 Kč a mému nemilému překvapení je hra pouze v angličtině (krabice je česky popsaná a prodavači říkali, že by to mělo být v češtině), tudíž je mi k ničemu když chci hrát s dětma. Takže mám čtyři bzučáky a potřebuji hru :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu