Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz: Světový kvíz CZ!


Rohlais

Recommended Posts

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

tak v první řadě podpora mybuzz stale nefunguje :( což je škoda, ale jinak online i offline hry jsou naprostá bomba :) buzze mam asi 3 roky a rozhodne ho stale hraju a baví nás...dokonce ani otázky jsem všechny jeste neměl :) na online se připoji snad vždy někdo, a pokud maš dost lidi v pratelích tak parada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám objednáno, ale sere mě, že nefunguje ta podpora mybuzzquiz. Hlavně proto, že nelokalizují ty balíčky otázek, který jsou na storu. Klidně bych si je kupoval. Kolik jim to může dát práce přeložit těch 500 nových otázek? 2 dny? Možná ani to ne. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Taky s přítelkyní občas hrajeme kdyby chtěl někdo dát tak si mě klidně přidejte (myslím,že za hru z friendlistu a za přijmutí pozvání jsou trofeje)

Jinak na storu se nejspíš české podpory nedočkáme.Taky mě štve,že když dám hrát online a nikdo se nepřihlásí nejde vyskočit a misím hru vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pořídil jsem si tuto cz verzi. Menu je v češtině, otázky též, ale moderátor mlčí... Klape pusou naprázdno... V nastavení jsem k tomu nic nenašel... Jinak zvuky ve hře fungují (hudba, publikum..) V čem mám problém? Díky za radu. Roman

EDIT: vyřešeno. Školácká chyba - přepojoval jsem PS3 po HDMI do TV a nechal nastavení zvuku pro AV receiver.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Buzz světový kvíz se bzučáky není jednoduchý sehnat, ale nakonec jsem ho včera sehnal od kluka tady z fora. Vím o jednom, který měl jen samotnou hru a bzučáky seženeš na ebay, přičemž mohou být i na ps2, ale jsou s kabelem :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu