Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz: Světový kvíz CZ!


Rohlais

Recommended Posts

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

bohemka666 kde jsi to našel na netu? hledám a nic

tak treba na gamehouse.cz to maj predobjednavku i s ovladaci za 2000kc a kdyz si to das treba i na seznam do zbozi treba tady http://www.fajnceny.cz/zbozi/ps3-buzz-quiz-world-buzzers-wireless/detail.aspx?p=z:160709 ale vijde to prej az 21.10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Takže koupil jsem si BUZZ quiz world rozbalil jsem ho zapnul jsem ho připojim jsem flešku aby fungovaly buzatka zapnul jsem buzatko a nefungovalo tak jsem to zkusil znovu a znovu se všemy, ale žádné nefungovalo :arrow: Předem děkuji za vaše rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na USB klicku je tlacitko bind, na sparovani s ovladaci, je vhodne ho stisknout, kdyz je poprve zasunuty v PS3

Ovladace by mely blikat, kdyz je zapnes (zapinani na boku kazdeho z nich, baterky jsi k tomu dostal)

Vcera jsem udelal 3 kvizy (3x8 otazek) Dungeony a RPG, klicove slovo: dungeony :-) Myslim, ze se mi povedly...

http://www.mybuzzquiz.com/en_GB/actions/FindQuiz.do#dungeony

tak muzete mrknout ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je nikdo neudělá, tak tam nebudou, podívej se třeba na Poláky, ti jich tam maji hafo, ale je to taky tím, že unich už frčeli i předchozí Buzz hry v polštině (dokonce měli i speciální vydání zaměřené jen na Polsko), zatímco unás je tahle první. Inu.. taky jich je o několik milionů vic než nás, takže větší trh.

Navíc na stránchách mybuzzquiz jaksi chybí výběr češtiny, takže to musím cpát pod anglické kvízy, což znesnadňuje vyhledávání.

BTW: v Buzz! Světový Kvíz jsou na výběr ruština, čeština, polština, chorvatština a řečtina, včetně namluvení otázek v těchto jazycích :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem buzz dovezl, na alfacompu je za 1415 kč.Zatím max. spokojenost, jen mi trochu vadí že v průběhu hry nejde dát pauzu.

já zase nepřišel na to, jak ukončit on-line mód - zapnu ho, čekám, jestli se někdo nepřipojí do hry a když mě to přestane bavit, chtěl bych to zrušit. ale to mi nešlo - nevím jak. Zkoušel jsem Buzzery i dualshock - nic mi z toho nefungovalo, abych vyskočil zpátky do menu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zase nepřišel na to, jak ukončit on-line mód - zapnu ho, čekám, jestli se někdo nepřipojí do hry a když mě to přestane bavit, chtěl bych to zrušit. ale to mi nešlo - nevím jak. Zkoušel jsem Buzzery i dualshock - nic mi z toho nefungovalo, abych vyskočil zpátky do menu ...

no, tiez sa mi stalo, ze som cakal na pripojenie dalsich hracov a ked toho cakania bolo vela, vypol som to pomocou dualshocku.... PS button/quit game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tiez sa mi stalo, ze som cakal na pripojenie dalsich hracov a ked toho cakania bolo vela, vypol som to pomocou dualshocku.... PS button/quit game

Měl jsem stejný problém, nechápu proč to nenapsali do manualu! Každopádně do menu (pauza hry) se dostanete pomocí stisknutí všech 4 barevných tlačítek najednou na cca 2-3 sec. Nemusíte už shazovat celou hru ale pouze se vrátit do jejího menu...

Doufam že to někomu pomůže. Kdyby nebylo něco jasný tak se ptejte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zase nepřišel na to, jak ukončit on-line mód - zapnu ho, čekám, jestli se někdo nepřipojí do hry a když mě to přestane bavit, chtěl bych to zrušit. ale to mi nešlo - nevím jak. Zkoušel jsem Buzzery i dualshock - nic mi z toho nefungovalo, abych vyskočil zpátky do menu ...
K@o

posílám thanks

jsi to někde vygůgloval?? já to nikde nenašel

JJ vygůglil ale dalo to práci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu