Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz: Světový kvíz CZ!


Rohlais

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 3 months later...

Mám takový dotázek. Chci si koupit Buzze ebay http://www.ebay.com/itm/Buzz-Quiz-World-Sony-Playstation-3-2009-/261249266000?pt=Video_Games_Games&hash=item3cd3ab7150

ale nemůžu nikde najít, jestli je v češtině jen verze prodávána v našem regionu, nebo jestli se prodává celosvětově jako multilanguage. Nemáte k tomu někdo info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Takze jedine jak si zahrat online je v pripade, ze to ma nekdo z meho friendlistu. No jo, co se da delat :)

Kdyby jsi chtel nekdo zahrat, tak si me muze pridat: misteriocz

no nevím jestli Rowan reagoval přímo na tebe, ale občas se mi podařilo s někým v tom lobby spojit a zahrát pár her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím jestli Rowan reagoval přímo na tebe, ale občas se mi podařilo s někým v tom lobby spojit a zahrát pár her.

Me to porad dokola hlasi, ze servery Buzz! jsou momentalne nedostupne. Prijde mi, ze takhle nemuzu hrat ani nikym z friendlistu ne?

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300T pomocí Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda to je. Přes zimu jsme často hráli online. Nevím, jak vy ale řekl bych že můžeme (chceme) očekávat pokračování. Nevíte, jak si stáli prodeje ve světě a u nás? Osobně bych řekl, že to byla velmi oblíbená hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, toto je velka skoda....s polovickou sme radi hravali online proti druhym ceskym a slovenskym rodinkam....ked zrusia server na Fifa 2008 alebo podobne hry, ktore vychadzaju kazdy rok - ok....ale toto je trosku ina situacia, kedze u nas to bol klenot a ta hra sa okrem bazaru uz par rokov nedala nikde zohnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jen technický dotaz.

Vzhledem k tomu že sehnat Buzz v češtině se 4 ovládači za rozumné peníze je docela problém, se ptám na toto:

Je možno koupit BUZZ ULTIMATE MUSIC QUIZ + WIRED BUZZERS PS3 a k tomu pouze hru v češtině bez ovládačů ?

Bude tohle fungovat ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu