Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nové info o banech


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

co ja vi tak dulezita vec je ze xka prodava MS pod vyrobni cenou a vydelava na licencich a prodeji her a livu.... takze si najednu stranu prodela tim ze vyrobi konzoli pod cenou na druhou stranu se mu to asi po dvou koupenych originalkach na tu konzoli vyrovna... takze kdyz to vezmu z obou stran, jesstli je to tak bude bill gates zase nejbohatsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože můj já nevím proč by na tom měl MS prodělávat a odůvodnění tím že to spousta lidí odradí hmmm možná tak v týhle naší pr*eli Český kde je každej druhej pirát a to mi nemůžete zapřít. Hrajete s originálkama a nemusíte pak tady hulákat jak MS prodělá (beztak ho furt jenom pomlouváte jaký to jsou kokoti [a ještě řekněte že ne] tak co je vám najednou do nich tak staráte). Beztak vám to k ničemu nepomůže a MS z toho fakticky neprodělá, spíš se nám to tu pročistí hezky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J8 to vyřešim pánové tak ž když dostanu na Xko BAN(nána) tak si ho necham pouze pro off hraní,později koupim ještě jeden pouze na originalky a tam budu parit ONLINE,na offline konzoli parby vyzkousim kdyz se bude libit tak koupim a Multiplayer dojedu na original a neflashnite konzoli ale jeste se uvidfi tedka jsem byl myslim 2mesice offline a paril jsem pouze Dragon Age Orgins(dnes) a Nfs Shift(asi před 3dny nebo 2mi) Takže nvm jinak myslim že Microsoft dá tedka několika uživatelum banana aby postrasil a pak zas bude období klidu a míru xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já vám to řeknu asi takto, dnes jsem dostal BAN. Mám dva ůčty:offline a online. MW2 jsem hrál samozřejmě na offline ůčtu a před se mě automaticky aktualizoval system xboxu. Takže určitě ten novej dashboard umožňuje prověřit cokoli co máte na konzoli, toť můj názor. Co se týče online hraní měl jsem to jen kvůli Gears of War protože to byla srdcovka. Ale kvuli tomu si nebudu kupovat novou konzoli, stejně ostatní hry hraji pouze singleplayer, a pokud budu potřebovat aktualizovat z jakého koliv důvodu dashboard nebo něco můžu to jednoduše udělat přes flashku:-)

takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním že jem hojně nakupoval na LIVE a podobně, takže ty teorie o tom že když nakupuješ tak to trpí že pirátíš je blbost. Nemusíte se bát, ta vlna je kvuli MW2 toť vše!!! je to taky tím čím dál déle člověk hraje s flashem na live online tak strácí zábrany a myslí si že se mu nic nemůže stát, a když to nejmíň čeká tak bum a dostane ho, jo holt to je život:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ať už je to jakkoliv, je blbost, že by měli zabanovat VŠECHNY co si tam spustili třeba jen jedinou pálenku. Jde jen o další zastrašení, a aby bylo větší, rozdají banů víc. Jinak mě osobně to taky nějak extra netrápí, online služby mi stačej na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle je jedna z mála výhod xboxu, dá se pirátit... ale jestli ta tim padá, v tom případě nevidim důvod proč si nekoupit ps3... tak to tak vypadá že dostanu ban a kupuju jí...

presne tak. Hlavne kdyz se pak ten ucet s nekym sdili ten ucet tak je to i o hodne levnejsi nez nejaky kupovany hry...

A nedalo by se nejak prespat to, ze je to iX FW? Ze by si dal MS myslelo ze mame orig FW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ja vi tak dulezita vec je ze xka prodava MS pod vyrobni cenou a vydelava na licencich a prodeji her a livu.... takze si najednu stranu prodela tim ze vyrobi konzoli pod cenou na druhou stranu se mu to asi po dvou koupenych originalkach na tu konzoli vyrovna... takze kdyz to vezmu z obou stran, jesstli je to tak bude bill gates zase nejbohatsi

huh pod výrobní cenou? WFT?!? :D ... trošku blbost nemyslíš? to by byla ta největši demence co by MS udělal :D taková věc se dělá když je potřeba se zbavit starých zásob (a není to tak vždy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huh pod výrobní cenou? WFT?!? :D ... trošku blbost nemyslíš? to by byla ta největši demence co by MS udělal :D taková věc se dělá když je potřeba se zbavit starých zásob (a není to tak vždy)

urcite sem to nekde cet jestli to bylo neco seriozniho nevim, ale aby xko zlikvidavalo konkurenci zacali to takhle a zbytek si krasne dodelaj na hrach licencich developmentu a taky livu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ja vi tak dulezita vec je ze xka prodava MS pod vyrobni cenou a vydelava na licencich a prodeji her a livu.... takze si najednu stranu prodela tim ze vyrobi konzoli pod cenou na druhou stranu se mu to asi po dvou koupenych originalkach na tu konzoli vyrovna... takze kdyz to vezmu z obou stran, jesstli je to tak bude bill gates zase nejbohatsi

si trochu pletes s PS3 ne??Sony prodava PS3 pod cenou a vydelava na hrach....(aspon tak to bejvavalo driv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mam to.Stahnul jsem si novy Call of duty pouzil ten vas aktivacni disk hraju,hraju asi hodku ne po Xbox Live.Proste jen kampan a najednou mi vyplo live.Spustim test a je to.Vase konzole ma ban.Takze ted mam chut vyhodit ten aktivacni disk i s xboxem nekde ven......Predpokladam ze ted uz se uz s tim nic neda delat ze?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu