Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

Vypalu na stolnim PC - pioneer DVR111L. Zkoušel jsem v praci NEC ale to mi hodilo nějakou chybu při finalizaci 2x. Dnes jsem koupil další Verbatimy a rovnou i mechaniku Sony AD5260S a porat mi nejde zpustit nic z novějšich her co vypálim (Dace Central, Kinect sports, Joy Ride). Když tam vrazim flešku s updatem napiše to E71 error. Dal jsem to tam i na CD a napsalo to že už tam update 12625 už mám. Asi je to nějaký zakletý :( a budu si muset koupit origo. Jde vzít nejnovější update DB zpět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vypalu na stolnim PC - pioneer DVR111L. Zkoušel jsem v praci NEC ale to mi hodilo nějakou chybu při finalizaci 2x. Dnes jsem koupil další Verbatimy a rovnou i mechaniku Sony AD5260S a porat mi nejde zpustit nic z novějšich her co vypálim (Dace Central, Kinect sports, Joy Ride). Když tam vrazim flešku s updatem napiše to E71 error. Dal jsem to tam i na CD a napsalo to že už tam update 12625 už mám. Asi je to nějaký zakletý :( a budu si muset koupit origo. Jde vzít nejnovější update DB zpět?

Tak to se divím , že i z nové ti to nejde . Jedině si zkusit vypůjčit funkční DVD od někoho . Update DB zpět nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem na to přišel :) sice po několika zničených DVD ale zas dřív než jsem si nechal přeflashovat mechaniku. Hry co jsem vypaloval jsem nejdříve zkontroloval v ABGX 1.0.5 pak jsem je patchnul z Wave 8-9 na Wave 4 a nakonec vypálil v IMGBurn. Jo a taky v novej mechanice. Po několika pokusech, bych řekl, že hry Wawe 9 na CFW 1.61 nepoběží a je třeba je patchnout ve 360WavesPatcheru. Takhle mi to funguje. Díky za cené rady na tomto foru :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. Mam problem ktery uz se tady mozna vyskytl,ale nenasel jsem ho vyreseny.. Mam flashnutou konzoli (nevim verzi flashe) a drive jsem patchoval pomoci ppf-o-matic3 a nic vic - vse bezelo v pohode.. Ted hry s wave 11 timto programkem prohnat nejdou. Je potreba jen pomoci 360waveatcher snizit wave na nizis (wave 2 nebo 3) ?

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. Mam problem ktery uz se tady mozna vyskytl,ale nenasel jsem ho vyreseny.. Mam flashnutou konzoli (nevim verzi flashe) a drive jsem patchoval pomoci ppf-o-matic3 a nic vic - vse bezelo v pohode.. Ted hry s wave 11 timto programkem prohnat nejdou. Je potreba jen pomoci 360waveatcher snizit wave na nizis (wave 2 nebo 3) ?

Diky moc

Podle toho na jakou wave jsi to patchoval dříve , tak teď znova . Pokud nevíš , tak klidně na wave 2 - nic tím nezkazíš a mělo by to jít .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim bude mi fungovat kdyz patchnu treba mortal kombat co mam WAVE 11 v agbx na level 3 a potom prevedu na WAVE 3? pac mam starsi flash pojede ta hra normalne? diky

Podle toho jak starý máš flash . Patchoval jsi už někdy dříve hry na nižší wave ? Jestli jsi nepatchoval třeba z wave 6 na nižší , tak ani teď nemusíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, sem pomerne zacatecnik, ale neco jsem si uz u vypalovani a patchovani precet :)

Mam problem, mam flash LT 1.9 a zkousim duke nukem forever a AS:Brotherhood AS ma wave 9 a duke nukem 11, oboji mi neslo bez snizeni wave a duke nukem mi nejde ani po snizeni wave z 11 na 2, AS jsem radsi nezkousel, pac si nechci znicit 4. DVD... :)

Ani jedno mi nenacte DVD, nevite co delam spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš FW flashe LT 1.9 , tak se už nic na nižší wave nepatchuje ! ASSASSIN CREED BROTHERHOD ale musíš opatchovat AP25 v ABGX nastavením autofix na level 3 . Pokud ti to ale nejde spustit , tak příčina může být jinde . Buď špatná vypalovačka a nebo opotřebovaná mechanika xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mi uz u vsech her jen staci abgxkem patchovat na lvl 3 a SSv2?

edit: Tak nevim co delam spatne, ale prohnal sem abgxkem GTA IV a ani to mi nejde, nenacte mi to DVD, mam tam jen "open tray". A pritom Mafia 2 a Burnout sem ani abgxkem neprohanel a jdou mi v pohode.

Je to jak jsem ti psal - buď už horší vypalovačka ( napiš , jestli pálíš na ntb , nebo stolním PC a jak je stará ) a nebo už opotřebovaná mechanika . Co je to za xbox - jak je starý a instalovaly se hry na HDD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ntb jsou na vypalování horší , než stolní PC . Pokud by jsi měl možnost pálit na stolním tak raději vypaluj na něm . Na ceně ntb nezáleží jde o to jaká je tam vypalovačka a ty moc dobré v ntb nejsou . Nejlepší je LG - jestli máš třeba OPTIARC ,tak jsem se setkal z vypalovačkou v ntb jen půl roku starém na prd . Máš k tomu xboxu HDD ? Postup děláš správně , když ti některé hry jdou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to snad jasný . Do toho PC si kup novou vypalovačku ( nejraději LG ) - přijde tě na necelých 500 Kč . Vyplatí se ti to - budeš mít po problémech a budeš moci vypalovat na levné DVD za 13 Kč :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd maxell&SearchType=1

Já na ně vypaluji bez problémů už dva roky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu