Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde seženu nejlevnější PS3 slimko 250GB HDD


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sim3to normálně ta infolinka je centrála, tak řekneš, že chceš spojit s Česlicema a tam už se zkus domluvit... Podle mě za to nic nedáš, jesti to ps3 chceš.

maji uplne debilni infolinku...

zmacknete

1 - pro internetovy obchod

2 - pro kamenny obchod

3 - pro oteviraci dobu

Zmacku 2

Dobry den, mame otevreno od....

jo, nedas, ale taky jsem to chtel udelat a nevyslo to, zeprej to nedelaj

Presne tak... to mi bylo jasne... kdo driv prijde, ten driv mele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím.. mě když jsem tam volala a zeptala se, zda ještě mají ps3 za tu cenu mi řekla ano, 52kusů, Čestlice. To by ti jako informace možná stačilo jestli ještě mají.

Ale jsou tam nejhorší prodavači u konzolí :D Ptám se toho kluka (tak 25 max mu mohlo být) - a máte nějakej headset k PS3? A on na to - "nn headset se k PS3 nedá připojit. Pořiďte si xbox, tam už máte headset přímo v balení. Počkejte, zavolám Vám kolegu, ten má PS3 doma." Kolega přišel a říká: "Ne ne, ps3 nemá konektor na mikrofon." Já řikám, ale má přeci bluetooth, tak tam nějaký headset určitě jde připojit. Prodavač: "Ne ne, bluetooth je jenom na připojení klávesnice a myši. " :D :D A s touto informací sem radši odešla.... Fakt sem se pobavila...

Sim3to: Nemyslím si... měli tam ještě klasické bundly s tekkenem, uncharted 2 a to všechny za 8500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zuzkys - kam si volala? muzes tam jeste jednou brnknout pls? :D Mas ICQ?

Dam 2000 credits kdo se dovola a zepta se :D

Máš pravdu Sim3to ... ta infolinka je funkční pouze ve všední dny od 9 do 18 hod nebo co to žbleptali... volala jsem tam teď. Tak jedině se tam sjeď podívat osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu Sim3to ... ta infolinka je funkční pouze ve všední dny od 9 do 18 hod nebo co to žbleptali... volala jsem tam teď. Tak jedině se tam sjeď podívat osobně.

jj skocim se tam asi do hodiny podivat, kdyz to nebude PS3, tak si tam mozna najdu neco jineho co budu potrebovat :) Pripadne najakej darecek k vanocum nekomu koupim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj skocim se tam asi do hodiny podivat, kdyz to nebude PS3, tak si tam mozna najdu neco jineho co budu potrebovat :) Pripadne najakej darecek k vanocum nekomu koupim :)

ahoj na zaklade teto diskuze jsem se zbalil a jel se tam podivat a byly tam posledni 2ks v regalu tak sem jeden vzal pod rameno a byl sem spokojenej!!! :o)

Bylo to kolem 13:30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj na zaklade teto diskuze jsem se zbalil a jel se tam podivat a byly tam posledni 2ks v regalu tak sem jeden vzal pod rameno a byl sem spokojenej!!! :o)

Bylo to kolem 13:30

Hele lidi, tak jsem byl v electroworldu a meli tam posledni :D Ten prodejce mi rekl at moc nepremyslim a at ho beru protoze je o to dost shanka :D

Meli tam prej i vice nez 100 ps3jek.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo nechat si ho dovest z USA.

http://www.frys.com/product/6006138?site=sr:SEARCH:MAIN_RSLT_PG

v prepoctu za 5 200 Slim 120 GB. Taky neni spatny. A kdyz se to veme pres spolecnosti co to sem dovazej tak das za postovny fakt malo. a reklamaci ti musej uznat v CR kdyz se ti s tim neco stane ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to bude on mel vic natrzenou krabici :o) tak sem ti ho tam nechal

to byl jen ten obal s fifou... a nijak me to nesere :DDD

lol :D v EW byl sraz CF :D

btw, videli jste to natuneny auto tam? To s tema reprakama, super reprakama atd atd? Videli jste co bylo na prednim skle? Made in Czechoslovakia xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem rad, ze informace kterou jsem sem dal, ze maj v cestlicich ps3 250gb za 6999, pomohla nekolika z nas k novy ps3 slim.

osobne jsem totiz taky planoval ps3 az na jaro, ale ty nabidce z cestlic jsem proste neodolal. fifu 10 jsem prodal za 1000 kc, takze me tim padem ps3 slim, 250 gb prisla na 6000.

a to si myslim, ze je hodne dobra cena.

je mozny, ze kdyz videli jak se to prodalo, tak ze treba na vanoce daj nejakou podobnou akci...a treba se tak dostane i na ty, kteri ted nemeli tolik stesti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu