Jump to content
Xmatrix

XBOX 360 leafnetworks live pro Bannovane konzole

Recommended Posts

Jo, přidal jsem si tě na Leafu, stačí když to potvrdíš a budeš tam, já ho mám zaplý pořád. Já mám bohužel ping po 30ms jenom večer/noci, po 22:30h. Mezi tím ti doporučuju přidat si i hráče s nickem chimaira29 , ten má ping pořád v pohodě, takže kdykoli se domluvíte, tak to můžete zkusit/popřípadě zahrát.

NICK:Preciserug50

NEJHRANEJSI HRY:Vsechny COD od Modern Warfare 1,Battlefield 2,Left for dead 1 a 2,AC:Brotherhood,AvP 3,GTA 4,Far cry 2, GoW 2, Grid a dalsi

Cas kdy jsem nejcasteji na MP:Temer kazdy den od odpoledne do vecera.Nekdy i do rannich hodin.

Prosim nekdo si me pridejte,rad bych zahral neco v co-opu,treba Resident Evil 5,Gears of war 2

Muj Ping:20 ms

Zdravim, mám samozřejmě jako každej jinej otázku :)... týká se to BANu.... to že bych ban neměl dostat když se připojim na leaf jsem tady vyčet...ale platí to i u lidí co jsou v registru pro zabanování ? jsem jeden z nich a to díky NFS: Hot Pursuit a její ochraně AP 25 o který jsem se dozvěděl když už bylo pozdě... jde mi o to že bych v budoucnu chtěl využívat xbox live , ale to musím na odflagování a reflash. Na co teď momentálně nejsou prachy. A hlavně se bojím, že jakýkoliv připojení xka k internetu mi vnutí nějakou aktualizaci či něco jinýho a mám Banána. K internetu jsem to připojil jen jednou a to když jsem to vystrčil z krabice kvůli aktualizaci Dashe. Na livko jsem ještě nepách. No každopádně bych byl rád za jakýkoliv rady, poznatky nebo názory co by to mohlo udělat. Rád bych se přidal mezi Vás a s někým něco zapařil. Předem díky