Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyměna předního krytu PSP


WoKo_O

Recommended Posts

Zdravím

Nevím jak, ale dostaly se mi pod kryt nějaký drobky, pravděpodobně přes repráky :D ..jsou zrovna pod sklem jak je display a mě to docela irituje.. Podle tadytoho návodu bych to teoreticky mohl pročistit, ale docela mě vadí ztráta záruky skrz tu nálepku. Nezná někdo způsob, jak přední kryt třeba jenom odchlípnout a profouknout ? ..vím, asi to zní nesmyslně a hrubě, ale kamarád měl zase nějakou šmouhu a vyřešil to jen tadytím nějakým uvolněním..

Mohl bych to zkusit, ale nemám moc elán si shánět malý šroubovák, aby mi to pak nešlo.. Já jen jestli to někdo zkoušel..

Diky moc :)

P.S.: mám slima..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Zdravim, potreboval bych nekoho z okoli Olomouce, jestli by mi nevycistil pod krytem displej, mam tam celkem prach a i vetsi drobky a primo me to irituje. Sam se do toho poustet moc nechci. Tak kdyby se nekdo ochotni nasel, za nejaky mensi uplatek, byl bych moc vdecny. Kdyztak vice po PM. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Nejde mi sundat kloboucek u analogu, drzi jako pribitej. PSP jsem rozebral, vycistil tu vodivou gumu (snad dobre), ale analog mi pri hrani porad uhyba na stranu... Nejake rady?

me se stalo neco podobnyho, rozdelal sem PSP a neco delal, a kdyz sem testoval, jestli bezi analog tak mi furt sel dolu, ale pak sem poradne pritlacil kryt a slo to.

tak bud zkus ten kryt, nebo plugin JoySens

já tam mam ty šroubky pod baterkou úplňe jinak.

nemas nahodou SLIMko ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu