Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban - Vseobecne,aneb co bude dit dal ?


Quicksilver

Recommended Posts

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je fakt,ze cele je to o LIVE.Problematika stazeni : Ten kdo si update stahl pres LIVE !!! A mam podezreni,ze ta svinarna byla v updatu WPA2.(Tohle jste si mozna na offline stahnout nemohli) Tedka uz proste vase ID je u nich a stejne to do her daji.Urcite se to nejak v dobrem vyresi a nekdo zas prijde na lepsi zpusob jak s toho ven.Nejlepsi by bylo,kdyby se hra patchovanim opravila a nic do konzole nenahravala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja ti to vysvetlim kompletne. Kdyz to nechapes :roll:. Demo zkusim, libi stahnu full. Nelibi - usetrim dvd a netaham.

Hadam nestahujes dema hier, kde to ocividne je zname, ze to nemoze byt zle. A zas na druhu stranu, hadam netahas dema, kde to ocividne nemoze byt dobre....A navyse, z dema jedine vyskusas ovladanie, na dej, pribeh zabudni...kvalitu celej hry si precitas v recenziach.

Jaaaj, vy len v Cechach setrite a ste na tom o dost lepsie nez na Slovensku...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadam nestahujes dema hier, kde to ocividne je zname, ze to nemoze byt zle. A zas na druhu stranu, hadam netahas dema, kde to ocividne nemoze byt dobre....A navyse, z dema jedine vyskusas ovladanie, na dej, pribeh zabudni...kvalitu celej hry si precitas v recenziach.

Jaaaj, vy len v Cechach setrite a ste na tom o dost lepsie nez na Slovensku...:cheesygrin:

Zkousel jsem dema i her ktera dostali velmi vysoka hodnoceni ale me po vyzkouseni treba vubec nebavili. A ne kvuli setreni penez, ale ciste lenost. Taky jsem za lenost zaplatil banem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprostá volovina!!???..... modifikace konzoly a hrani backupů je povolené!!!!! pokud by si ho tedy dostal offline s tim ze nemas live kde je to az teprve ten prestupek nema MS pravo vas zabanovat!!!

bez ohledu na to ze po live je FW viditelnej jen na backupech :roll: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realne je to,ze nas klidne mohli 1 mesic skenovat ! Mozna i vic a do prichodu Call of Duty 6 operaci rozjet.ID vsech flash konzoli ,ktere byli propojene na LIVE jsou u nich.A pak tedy pokud budu mit konzoli s flashkem a bez pripojovani na LIVE.Tak by jsme mozna ten bal nemeli ? (Kdo vi) Uz,aby konecne nekdo upravoval soubory update dash,nebo rovnou v cele konzole (Nainstalovany dash.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmysl.. to by prislo driv.. mozna to uz byl predeslej update dashe a ten 8955 to jenom potvrdil? stejne je to fuk.. vsechno jsou jenom a jenom spekulace.. ted ma ban skoro kazdej.. na me stopro taky ceka, ale at ceka, uz se tam nikdy neukazu, hlavne aby to nedali do nejakyho updateu

edit: quick..

taky si myslim, ze uz to bylo mnohem driv, udelali si blacklist, ten 8955 to treba jenom potvrdil, nebo pridal moznost zablokovani hdd. kdo vi? vono se to i ms hodi, jelikoz hodne lidi koupi novej xbox.. takhle pekne vybanovat prez milion lidi pred vanocema? no a navic uz meli zaplacino ty lidi live .. takze to se vetsine vymaze.. myslim ze tohle ma taky urcitou logiku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iXtreme je viditlnej s jakoukoliv palenkou proste kdykoliv jste meli pichlej ethernet do xbox a hrali ste palenou hru=BANán

kuci já na moji druhé konzoli ještě nedostal ban, teď jsem píchl ethernetový kabel do xka a jsem normálně na live. update dashe jsem normálně stahoval přes live.

důkaz

http://uloz.to/3098052/100-2840.jpg

na uloz.to to nějak nejde vidět ten jpg tak jinam

http://s2.imgupload.cz/img/--/93498/08bXb/100_2840.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem zjistil že mám banána. A to jsem na Live ani nechodil, jen jsem aktualizoval. Mám ban jak na xko tak na HDD. A to mám Xko jeden měsíc staré. Tak 5 minut jsem byl pěkně nasraný, ale teď musím uznat, že s náma ten M$ pěkně vyjebal.

Neštve mě že mám ban na xko, ale na HDD. Chci se zeptat zda když si koupím nový HDD tak mě půjde? nebo ten ban na xku nedovolí pracovat s jakýmkoliv HDD?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuci já na moji druhé konzoli ještě nedostal ban, teď jsem píchl ethernetový kabel do xka a jsem normálně na live. update dashe jsem normálně stahoval přes live.

důkaz

http://uloz.to/3098052/100-2840.jpg

na uloz.to to nějak nejde vidět ten jpg tak jinam

http://s2.imgupload.cz/img/--/93498/08bXb/100_2840.JPG

Tak ten BAN mozes ocakavat kedykolvek (ak mas flash) :cheesygrin: Stoji ti to za to riskovat? OMG :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem zjistil že mám banána. A to jsem na Live ani nechodil, jen jsem aktualizoval. Mám ban jak na xko tak na HDD. A to mám Xko jeden měsíc staré. Tak 5 minut jsem byl pěkně nasraný, ale teď musím uznat, že s náma ten M$ pěkně vyjebal.

Neštve mě že mám ban na xko, ale na HDD. Chci se zeptat zda když si koupím nový HDD tak mě půjde? nebo ten ban na xku nedovolí pracovat s jakýmkoliv HDD?

díky

na novém xku ti ten HDD půjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten BAN mozes ocakavat kedykolvek (ak mas flash) :cheesygrin: Stoji ti to za to riskovat? OMG :roll:

jako nestojí, já jsem myslel, že na 100% příjde, ale zatím nikaj nič. flash 1.6 samozřejmě jsem to zase hned vyndal :cheesygrin:

edit: ale jsem z toho jelen, hlava mi to nebere, jakto, že nemá ban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem zjistil že mám banána. A to jsem na Live ani nechodil, jen jsem aktualizoval. Mám ban jak na xko tak na HDD. A to mám Xko jeden měsíc staré. Tak 5 minut jsem byl pěkně nasraný, ale teď musím uznat, že s náma ten M$ pěkně vyjebal.

Neštve mě že mám ban na xko, ale na HDD. Chci se zeptat zda když si koupím nový HDD tak mě půjde? nebo ten ban na xku nedovolí pracovat s jakýmkoliv HDD?

díky

Presnejsie si sa sam vyj.bal :cheesygrin: K comu si potreboval aktualizovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekl bych otazka casu, na tvym miste bych si nepo. instalace her na hdd a odpojil kabel.

jj kabel jsem hned vyndával, ale hlava mi to nebere. někdo dostal ban obratem :roll:

Tu uz niektorym typkom vobec nerozumiem. Ty si vlastne ten BAN chcel dostat? Tak to je konecna :cheesygrin:

edit: nené, víš o co šlo? že nahoře se psalo, že automaticky po stáhnutí nového dashe z live máš ban - tak jsem to chtěl ověřit. update jsem tahal z livku již před týdnem a od té doby jsem několikrát hrál pře livko, takže proto, ale nechápu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu