Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban - Vseobecne,aneb co bude dit dal ?


Quicksilver

Recommended Posts

To nehrozi NE ... nepujde.

romiik : Uz je to jen otazka casu,kdy Te daji do blacklistu.Na kolik Te nove Xko prislo ?

já jsem nekupoval nové. To první jsem si prohodil s bráchou, který to xko má jen na hraní offline. Ale už mě nebaví ten věčný stres kolem této konzole, takže uvažuji, že xko nechám na offline a poohlédnu se očkem po ps3 na online hraní, už jen z pricipu, jak s náma pěkně vydupčily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

myslíte, že když se nepřipojím až do doby, než vyjde nový firmware, že by to mohlo bejt vcajku?

podle me ne ja jsem taky udelal update ale jen ofline takze o me ještě neví ale nevím jak z toho ven každopadně ten další update si udělam taky offline ale předtím si přehodím mechaniku a pak si ji vrátím zpátky pak stim skocim na live a uvidime co se stane:)

to je samé jak z hrama Kdyz poprve spustis hru, ulozi se do konzole tzv GameContent spolu s casovym razitkem jeho vzniku.

Xlive dokaze tyto data z konzole nacitat, a pokud datum je dříve než officialní distribuce je to spatne pro tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna kdyby jses ted nepripojil.. ted jsi v blacklistu, treba te to zrovna vyhodnucuje a az se pripojis priste, tak ban..

nikdo nevi jak to presne je.. ja jsem si tak xko nechal na offline.. a budu kupovat ps3 na online a to hlavne z principu

v průběhu týdne (co začla ta vlna) tak jsem se s tímto xkem připojil k live asi 15x - každý den aspoň jednou, no kdybych tam ještě nebyl, byla by to paráda, už to nepřipojuju až do nového firmware a uvidíme co to udělá, za to nic nedám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám toho dost!!!!

Quicksilver nic proti tobě, ale proč zakládáš nový topic na téma ban.....Poté co ho založiš vydáš do světa další kec(jedna paní povídalala) opravdu se nedivím těm lidem co jsou z toho potom mimo...každý den někdo přijde s nějakou svojí teorii a hned zakláda topic OPRAVDU NEHORÁZNOST !!!!.....přesně jak psal Bitchy je to blbost aby si dostal ban za to, že si se nikdy nepřipojil na LIVE.....už vidím jak budou dávat do her kódy aby si dostal ban :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu co tu brecite..

hrali jste zadarmo ? hrali...

dostali ste ban ? dostali...

tak mlcim a jedu dal... uz 3 nedele v kuse... tu resite "zku***" MS jak vas vsechny zabanoval ... proc asi ? protoze ste hrali piratsky hry opravdu jste cekali ze to MS necha bejt ? ... taky sem dostal ban a krome toho ze jsem to oznamil v jednom topicu to dal nehrotim meli by ste to udelat takle vsichni... , aspon by tu pak nebylo tolik dnes uz zbytecnej teorii za co MS ban dava...

----

todle neni ani proti quicksilver.. ale proti vsem co tady furt spamujou ... (na foru) a hlavne proti tem exotum ktery furt rikaj jak MS zabanoval jejich kamose ktery jedou origo ..

---

tot muj nazor, klidne me ukamenujte dal uz nebudu reagovat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám toho dost!!!!

Quicksilver nic proti tobě, ale proč zakládáš nový topic na téma ban.....Poté co ho založiš vydáš do světa další kec(jedna paní povídalala) opravdu se nedivím těm lidem co jsou z toho potom mimo...každý den někdo přijde s nějakou svojí teorii a hned zakláda topic OPRAVDU NEHORÁZNOST !!!!.....přesně jak psal Bitchy je to blbost aby si dostal ban za to, že si se nikdy nepřipojil na LIVE.....už vidím jak budou dávat do her kódy aby si dostal ban :D :D :D

Kdyby chteli, tak to daj do updatu dashboardu. Nepotrebujou mit seznam lidi. Otestujou ti konzolu a daj BAN i offline. Jedina otazka jestli to takhle chtej delat. Protoze kdyby to ta bylo tak si koupi novej xbox jen ti co budou hrat origo. Ale kdyz to nechaj takhle, tak si ho koupej i ty co hrajou offline. Vanoce se blizi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam take uvedeno : Ze se banu nevyhnou lidi co jsou offline co predtim byli pripojeni k Live.A odpojili se ze strachu z banu.Nejprve ctete a pote odpovidejte.Doufam jen,ze se nebudou banovat konzole,ktere neprijdou do styku s live.Vse ukaze cas.Hlavne do budouci konzole pokud si ji budou chtit nekdo opet zakoupit (nemit stimhle problem!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte,

ted jsem trochu procital nejaka zahranicni fora a na jednom jsem si precetl ze je mozne opravit zabanovanou konzoli tak, aby nani jel aspon HDD.

Nevim zda jsem to dobre pochopil, protoze nemam zadne zkusenosti s flashem atd., ale vycetl jsem toto :

Musite mit zalohovany nejaky NAND pred banem. Kdyz pak dostanete ban, tak se to nejak flashne zpet a pujde aspon ten HDD.

tady jsou nejake linky :

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=695305

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=695449&st=0&p=4563475entry4563475

Mozna to tady nekde je, ale nenasel jsem to. Tak snad se to nekomu podari pochopit a najit zpusob jak rozjet ty HDD na banovanych xkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se obavam ze je to blbost jako Brno. Nemyslim si ze je realny aby MS banoval az takhle. Navic banuje za to ze porusis podminky pripojeni na Live. Tudiz banuje az po vlezeni na Live.

tady MS nebanuje za to, že jsi vlezl za live ale za to že máš flash. Ach tak logické ale pro někoho tak nechápající věc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady MS nebanuje za to, že jsi vlezl za live ale za to že máš flash. Ach tak logické ale pro někoho tak nechápající věc :)

Tu sa bavilo o tom, ze ked sa nikdy nepripojil a nepripoji na Live, tak ako sa u neho prejavi BAN. Tiez nemoznostou instalovania hier? Dik, za vysvetlenie. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady MS nebanuje za to, že jsi vlezl za live ale za to že máš flash. Ach tak logické ale pro někoho tak nechápající věc :)

MS banuje za to, ze ses pripojil s modifikovanou konzoli na live. Poruseni podminek live, clanek 16 ( uzivatel se zavazuje ze sluzbu bude pouzivat jen s originalni konzoli xbox / xbox 360. Modifikace, predelavani.... je prisne zakazano a MS si vyhrazuje pravo zamezit uzivateli vyuzivani sluzby ). Presne zneni je v Xbox Live Terms of Use.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MS banuje za to, ze ses pripojil s modifikovanou konzoli na live. Poruseni podminek live, clanek 16 ( uzivatel se zavazuje ze sluzbu bude pouzivat jen s originalni konzoli xbox / xbox 360. Modifikace, predelavani.... je prisne zakazano a MS si vyhrazuje pravo zamezit uzivateli vyuzivani sluzby ). Presne zneni je v Xbox Live Terms of Use.

Však to říkám... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take si myslim,ze by to tak mohlo fungovat.Uvozovkach "nikdy se nepripojovat" na LIVE s flash konzoli.Nijak by nemohli zjistit,ze prave tva konzole obsahuje flash.(ID console) a nemohli tve cislo dosazovat do udpdate dashboard.Az Xko jednou odejde tak si casem poridim novy,ale na live s nim nikdy nepujdu.(ponauceni!)

U me to bude pak schvanka konzole s FW1.5 protoze mam vetsinu her delanou prave na tenhle firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu