Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban - Vseobecne,aneb co bude dit dal ?


Quicksilver

Recommended Posts

Myslim,ze dobry topic.Jen se chci zeptat.Pokud Si teda ted koupim flashly xko z hrejte.cz a doma ho nikdy nepripojim k interntu.To znamena ze ban nedostanu??Vim ze pri offline hrani mi to muze byt fuk,ale spis mi jde od HDD,kterou si chci koupit.:)Diky

ne nedostaneš, nemáš jak. MS musí na konzoli zkontrolovat ID, aby udělily BAN, pokud ho nepřipojíš k netu, nemají co ověřovat a za co ukládat BAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja se tady z Vas asi poseru :-). Pockejte az bude proste new firmware. A zase se na live poleze. A dost bylo kecu o PS3 nebrat drahy Shit

ty chytraku delas u M$? vime prd jak to tam delaj...1.6 mohla bejt zjistitelna klidne od doby co vysla a MS si koznoli je daval do nejakeho blacklistu a potom udelil bany hromadne ve spravnou chvili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka času, to příjde

nechci se hádat, ale fakt není. Je to za porušení podmínek Xbox live

nechci se hádat, ale fakt je. Je to za porušení podmínek Xbox live = zákaz modifikovat jakýmkoliv způsobem Xbox 360 = flash. The bEsT oF!?!?!?!?!!??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuju niekto kto ma flash a nema BAN ??? :)

Já mám flash 1.6 liteon mechaniky, hrál jsem nainstalovanou na HDD forzu 3 před ofiko vydáním offline asi 5 minut. Další den jsem se připojil na live, to ještě nebylo nic známo o vlně banů, byl jsem tam jen krátce a stáhl jsem nový dashboard v kterým by měla být údajně ,,detekce,, flashe mechaniky. Byl jsem připojen poté na live asi 3x ale vždy na pár minut, po vlně banů jsem zkoušel podle návodu ,, vyjmout disk ,, a zkusit test připojení live. Ban mi to nenapsalo, už to zkoušet nebudu a jsem rád že mi funguje hdd. Jedině že by mi ho dali offline, ale tady na foru se píše že spíš ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu