Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban - Vseobecne,aneb co bude dit dal ?


Quicksilver

Recommended Posts

Ne, ne, to jsem nemyslel. MS ti opravdu může vynulůovat GamerScore, pokud usoudí, že podvádíš. Typický příklad je třeba dosažení on-line ajchu bez datumu, což je obvyklé pro ajchy, které dosáhneš v off-line režimu. No, a dosáhnout on-line achievement v off-line režimu dost dobře nejde, že?

Více zde:

http://forums.xbox.com/30503520/ShowPost.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne, ne, to jsem nemyslel. MS ti opravdu může vynulůovat GamerScore, pokud usoudí, že podvádíš. Typický příklad je třeba dosažení on-line ajchu bez datumu, což je obvyklé pro ajchy, které dosáhneš v off-line režimu. No, a dosáhnout on-line achievement v off-line režimu dost dobře nejde, že?

Více zde:

http://forums.xbox.com/30503520/ShowPost.aspx

rak to pak jo ... to jsem rád že s tím ms něco dělá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nejspíš ne, alespon na ničem takovym se nedělá ... byly nějaký pokusy, kdy se na prvních revizích (Xenony) upravovalo ID, ale ban byl za chvilku zpět ... nejlepší co můžeš udělat když dostaneš ban a chceš ject dál po live, X360 prodat a koupit nový. Zabanovaný Xko za pár tisíc si pořídí každý offline hráč rád, ty si něco připlatíš a koupíš nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu