Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dá se hrát na CRT televizi?


WaRDoG

Otázka

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Klidně si PS3 kup, je to v pohodě a zážitky z hraní ti to určitě nezkazí, zvlášť pokud si ještě třeba ps3 neviděl šlapat na Full HD telce. Kdyby sis chtěl přiblížit, jak to asi pak bude vypadat na té LCD, tak si PS3 připojíš k monitoru. Vůbec se toho neboj a jdi do ní;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uprimne - hrat se to neda. Vypada to jak na PS2, uplne presne. Zkouseno na nekolika CRT televizich a pro srovnani jsem vedle toho mel dve moderni LCD od LG. Na zadny sem nebyl schopen precist text na mobilnim telefonu v GTA IV na jakkekoliv nastaveni (mam samozrejme na mysli CRT) A to jedna z CRT je doted kvalitni s perfektnim obrazem Panasonic ktera pred par lety nez nastoupili LCD a plasmy stala okolo 45 000,- a obraz byl proste hroznej na PS3.

CRT klidne co se tyce koukani na TV programy nebo DVD a ostatni veci v SD klidne - CRT je totiz taky SD. Ale PS3 coz je HD na CRT proste ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako klidně se podívej, zas tak tě to nezdrtí:). PS3 jsem připojenou k monirotu neměl, ale když jsem měl Xbox 360, tak jsem ho z 55 cm CRT televize OVP orava myslím přepojil na monitoru 1440x900 a zase nějak moc do očí mě to nepraštilo, jasně, že rozdíl to je, hlavně jsem to ocenil v tom, že na crt menší text vůbec nepřečteš, ale na tom monitoru/LCD TV/plazma TV jo.

A jestli si hodláš LCD televizi koupit, tak se máš aspoň na co těšit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uprimne - hrat se to neda. Vypada to jak na PS2, uplne presne. Zkouseno na nekolika CRT televizich a pro srovnani jsem vedle toho mel dve moderni LCD od LG. Na zadny sem nebyl schopen precist text na mobilnim telefonu v GTA IV na jakkekoliv nastaveni (mam samozrejme na mysli CRT) A to jedna z CRT je doted kvalitni s perfektnim obrazem Panasonic ktera pred par lety nez nastoupili LCD a plasmy stala okolo 45 000,- a obraz byl proste hroznej na PS3.

CRT klidne co se tyce koukani na TV programy nebo DVD a ostatni veci v SD - CRT je totiz taky SD. Ale PS3 coz je HD na CRT proste ne.

zbytecne prehanis... sice ty textu se ctou hur ale ja si prenastavim dycky format obrazu a rozhodne to neni jako PS2 :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to jako PS2, za tim si budu stat. Venoval jsem tomu srovnani hodne dlouho a hodne TV vsech moznych znacek a takovejhle je u me vysledek. To se proste neokeca, CRT je SD rozliseni a to ma svou hranici za kterou to proste nepude - SD max. 720x576, kdezto HD ready 1280x720 a FHD 1920x1080. A uprime - to je sakra velkej rozdil. Ty cisla proste nelzou a podle toho to taky vypada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to jako PS2, za tim si budu stat. Venoval jsem tomu srovnani hodne dlouho a hodne TV vsech moznych znacek a takovejhle je u me vysledek. To se proste neokeca, CRT je SD rozliseni a to ma svou hranici za kterou to proste nepude - SD max. 720x576, kdezto HD ready 1280x720 a FHD 1920x1080. A uprime - to je sakra velkej rozdil. Ty cisla proste nelzou a podle toho to taky vypada :)

Dobře, je v tom rozdíl, ale je v tom tak obrovská propast, přes kterou se člověk nemůže přenést, aby si WarDog nemohl koupit PS3?:D

Myslím si, že to trochu přeháníš a zbytečně ho tím odrazuješ od koupi PS3, což je fajn mašinka. Zvlášt, pokud si on chystá LCD koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koukat se na to dá úplně v pohodě a k tomu GTA IV, to máš pravdu, moc se to číst nedá, ale když sem přišel tak na jeden metr od tý televize, tak se ta sms dá přečíst v pohodě.

LCD si pořídím na vánoce, už se na to těšim, protože to vypadá suprově, ale CRT televize mi prozatím naprosto dostačuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na LCD TV je to fakt pěkné ,ale to co tady píše např. Primator je uplně mimo mísu ,klidně do toho jdi oproti ps2 je to jako OBROVSKÝ rozdíl ,jen si nenech nabulíkovat takové blbosti jsou to nesmysly a ještě jednou nesmysly ,tot je můj názor....a určitě do toho jdi LCD je sice LCD ,ale není to nic markantního.Až teda na sporty tam je to fakt hnus to musím uznat a ještě text to je fakt znát to má primator pravdu ale grafika je superní!!!!Já sice hraju na super telce plazmě ale nedávno jsem zkoušel na CRT a v klidu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lol, tak tohle vubec nechapu :D Ty tady vidis ty rozliseni v cislech a stejne napises tohle. Chapes ze CRT je SD rozliseni stejne jako PS2??! A to je max. 720x576 a vic z toho nedostanes :roll: Nemuze to tudiz vypadat lip, cisla nelzou proboha. A jeste napises ze to sou jen nesmysly, jiste, cela matika je nesmysl co? Neni to nic markantniho - pust si to vedle sebe a pak uvidis ten propastnej rozdil.

Muj nazor zas je ze nemas mozek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg primatore ty pises uplne sracky... ale uplne kecas tady vo rozliseni jenze to je v grafickym chipu a celkovym vykonu PS a ne v televizi OMG... zkus treba na PS2 vytahnout grafiku jako je v Infamous na CRT... proste je to o dost lepsi nez PS2 a nedelej tu chytryho podle nakyho rozliseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne tak ne dobre. Na CRT to beha ve FULL HD a ma to nejlepsi grafiku na svete komplet ve 3D jak v IMAXu :roll:

To fakt neni mozny jaka je tady uroven demence. A lidi co maj jen CRT nejsou schopni zkousnout ze na LCD to hold vypada lip a furt tu budou rikat ze pres HDMI to lip nevypada i kdyz to nikdy nevideli.

Cip to muze mit jakej chce ale je to k hovnu kdyz ten SD kabel prenese stejnak tu kvalitu tak jak ji prenese.

Na CRT to proste vypada hnusne a hotovo. Poberte si to jak chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co pise Primator, nejsu ziadne sracky a suhlasim s nim.....chlapci, neobhajujte tu CRT televizory, PS3 jednoducho patri na HD TV a rozdiel je v tom dost, dost velky....a ty syndrox, ci co to je za meno tu nevyskakuj a v prvom rade si to vyskusaj na vlastne oci a potom skus napisat.....takisto, ked si pustis BluRay film, ktory ma 1080p na FULL HD TV a CRT, tak mi nehovor, ze tam neni rozdiel a ked ho tam nevidis, kup si bryle.....mi tu nikoho neodhovarame od zakupenia PS3....iba porovnavame vizualne rozdiely......da sa to hrat aj na CRT, ale je to ako pozerat na Pinu Fantozziovu... :-)......a radsej tuto temu locknite, lebo niekedy sa neda citat, co tu niektori chytraci nevymyslia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lidi mám stejný problém ale mám ještě 22" LCD monitor Samsung T220. Avšak je v něm již zapojen počítač (DVI), myslíte že by tam šlo zároveň zapojit PS3?

Edit: tak jsem se teď dozvěďel, že by to šlo mít tam 2 vstupy. Jen se chci zeptat: Jak by vypadaly PS3 hry na tomto LCD (zapojen do DVI vstupu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

naprosto se podepisuju pod věty primátora, je to hrůza, obraz stejnej jako na PS2, protože to je stejné rozlišení (jak už psal) 720x576 SD . A ještě lepší než LCD máš PLASMU. Mám velmi kvalitní LCD Samsung, sice jen 26" zapojen na xbox na rozlišení 1080p a taky na PLASMU LG a ta plasma to vyhrává na celé čáře, obraz ostřejší a lepší detaily....to jen na okraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vy ste lolci :D musim se vam smat :D a primatore nerekl sem ze CRT je lepsi nez LCD ale mame doma jak FullHD tak ja mam v pokoji CRT tak tu nebrec ze sem to nemohl porovnat... ses asi dement kdyz to prirovnavas ke grafice PS2... PS2ka nema takovy dokonali vyhlazovani ATD ! Proste na PS2 jsou jeste porad nekdy postavy kostrbaty a grafika je takova hnusna ! Na PS3 je to proste skoro stejny jak na LCD akorat je tam mensi dohled ve hrach a je to takovy zrnivy...

Edit : Asi mate teevize uplne na picu za to ja vam nemuzu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vy ste lolci :D musim se vam smat :D a primatore nerekl sem ze CRT je lepsi nez LCD ale mame doma jak FullHD tak ja mam v pokoji CRT tak tu nebrec ze sem to nemohl porovnat... ses asi dement kdyz to prirovnavas ke grafice PS2... PS2ka nema takovy dokonali vyhlazovani ATD ! Proste na PS2 jsou jeste porad nekdy postavy kostrbaty a grafika je takova hnusna ! Na PS3 je to proste skoro stejny jak na LCD akorat je tam mensi dohled ve hrach a je to takovy zrnivy...

Edit : Asi mate teevize uplne na picu za to ja vam nemuzu ;)

kolik ti je proboha ? 16 ? trochu slušnosti !!! Jestli je to stejný na CRT 720 x 576 skoro jak na LCD 1920 x 1080p tak máš asi něco s očima.

tak PS2 mám v pokoji, jestli to je na CRT stejné tak to ani kupovat nebudu.

Ne tak o prádzninách bych chtěl to LCD tak snad to půlrok vydržím na normální TV né?

to ani teď nekupuj, nemá to smysl. hrej raději na PS2 a kup si PS3 až s LCD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak PS2 mám v pokoji, jestli to je na CRT stejné tak to ani kupovat nebudu.

Ne tak o prádzninách bych chtěl to LCD tak snad to půlrok vydržím na normální TV né?

to vydrzis a stejne sou to kecy ze je to jak PS2... tyhle dementy nechapu

to ani teď nekupuj, nemá to smysl. hrej raději na PS2 a kup si PS3 až s LCD

Hahaaaaa tak to si me pobavil :D :D :D :D lol tak to az zitra reknu kamosum tak mi ani neuveri :D :D lol dyt na PS3 je lepsi grafa,lepsi hry - mas v nich volnoist atd.... to je nazor ty voe :D

Kupuj to kamo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu