Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazar aneb useři, kterým se s obchodováním raději vyhněte


xDante1986

Recommended Posts

prosím jen aby sem dávali lidi, se kterýma se obchodovalo okolo ps3

1) Dimankava

viz

doporučuju si dát pozor na tohoto uživatele nějakou dobu mi pořád nabízel na prodej hry...říkal jsem jo není problém říkáš super stav? ok beru pošleš kouknu odešlu peníze (mám hodně hodnocení za obchody, takže máš jistotu, že pojeb neudělám) a on že furt ne, že jedině na dobírku...tak jsem říkal, že chci fotky a poslal jsem mu tuto zprávu ohlendě toho kdyby mě chtěl podrazit:

no pokud ne, tak to neřeším první bych udělal reklamu tady a pak bych to dal bráchovi co dělá u fízlů takže jako strach nemám, zatím jsem nikdy nedojel na pojeb....a pokud bude vš ok, tak ti tu udělám hezkou reklamu

od té doby se mnou nemluví, neodpovídá na vzkazy a přitom na CF několikrátb yl...

proto bych chtěl před tímto uživatelem varovat...neříkám, že to je podrazák, ale chová se tak tak pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kulis - byl jedním z party se kterou sem kupoval FIFA09 Ultimate Team, nevěděl sem že údaje už se dají z accountu oddělat (ze začátku to nešlo..), on si nakoupil na acc na mou kreditku věci za 2000kč, po měsíci vymáhání peněz přestal komunikovat, mám podezření že Kulis je taky on, i když se k tomu nechce přiznat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHheVvy

nedůvěryhodná osoba viz tento topic http://console-forum.net/showthread.php?t=75527

kusy mu rostou sami přímo pod rukama ...jeden den má jeden kus objednán a druhý den z rána už těch kusů má u sebe doma několik, nehledě na to, že nejspíš PL verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHheVvy

nedůvěryhodná osoba viz tento topic http://console-forum.net/showthread.php?t=75527

kusy mu rostou sami přímo pod rukama ...jeden den má jeden kus objednán a druhý den z rána už těch kusů má u sebe doma několik, nehledě na to, že nejspíš PL verze

Na druhou stranu, co od něj chceš. Vždyť mu je 15. Tou dobou se lidé učí vázat tkaničky a pít čaj z hrnku.

Myslím, že jeho úmysl určitě nebyl zlý, jenom holt to zpracování pokulhávalo. Sepsul jsi ho tam dost a snad se z toho poučil. Na listině podvodníků by podle mého být neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak jsem se nechal přemluvit a napíšu sem taky. Ne však pro stížnost, to je mezi mnou a prodejcem, ale pro ostatní, aby věděli, jak taky může obchod tady dopadnout.

Takže jsem si zakoupil tady na fóru novinku, konkrétně CoD: MW2. Koupil jsem ji spolu s dalšími věcmi tady. Následuje již prodejcem editovaný příspěvěk, kdy v době někdy mezi tím, co jsme se dohodli na obchodu a tím, než mi odeslal zásilku, doplnil ke hře tři písmena, a to konkrétně "pol", v podobě, v jaké vidíte:

Uncharted 2...........1100

Call of duty: MW2 - pol.........prodáno

Motorstorm............300.......zamluveno

Chtěl bych upozornit na dvě věci. Za prvé, v původním příspěvku namísto písmen "pol" byla uvedena jen cena za hru (stejně jako u hry nad i pod ní) a za druhé, prodejce se dle vyjádření domnívá, že konkrétně toto označení zcela jasně označuje, že se jedná o POLSKOU verzi. Můj názor - neoznačuje, jazyková verze v tomto případě měla být označena velkými písmeny PL, navíc těch několik ihned následujících teček z toho dělá nějakou neidentifikovatelnou zkratku či neúplný text a ještě k tomu se v tom ta písmena "pol" velmi dobře ztrácí. Takže můj dojem - jasný úmysl zbavit se něčeho, co jsem sám nechtěl.

Vyjádření prodejce - zkratku "pol" tam dopsal později z důvodu, že se mu přes PM množily dotazy, zda se jedná o anglickou verzi, tak aby nikoho nemátl a nevyvolával dojem, že nejedná, tak to tam dopsal. A moje chyba prý je, že jsem pravidelně nesledoval první příspěvek na možné změny. (A co takhle upozornění před prodejem typu "hele kámo, je to ale polská verze, nebude ti to vadit?", hm? Jenže to by se jí nesměl chtít zbavit tímto způsobem).

Následuje pokračování s filmem na Blu-ray. Byl jsem upozorněn předem, že krabička od filmu má nahoře menší dírku, která je ale jen 0,5cm a že je to nepatrné. Dostal jsem fotku, ze které jsem na rovinu nebyl moc moudrý, o kvalitě ani nemluvě posuďte sami. Červeně jsem vyznačil místo, o kterém jsme se s prodejcem bavili. Takže jsem naznal, že nahoře byl kdysi stejný kousek plastu, jako je dole (vyznačeno zeleně) a tudíž když se krabička zavře, bude ze shora díra uvedených rozměrů. Souhlasil jsem s tímto stavem a dohodli jsme se na ceně. K mému velkému překvapení když jsem vzal krabičku do ruk, tak ten stejný kousek, co nahoře už chybí, držel dole jen silou vůle (tudíž už je nalomený) a ve hřbetu obalu (vyznačeno zelenou čarou) je krabička prasklá (rozevírá se).

Vyjádření prodejce - omluva, ale že jsem fotku viděl a měl jsem si toho všimnout. Můj názor - někdo kdo neumí zacházet s foťákem anebo mobilem mě bude poučovat co jsem měl a co ne? A těch vad si snad šlo všimnout z takovéto fotky proboha???

A aby toho nebylo málo, tak dobírka přišla na částku o 100Kč vyšší, než zněla dohoda. Vyjádření prodejce - neměl jsem jí přijímat, on už nevědel, na kolik jsme se přesně dohodnuli.

Ano, nemusel jsem ji přijímat, taky mě to v první okamžik napadlo a udělal bych možná nejlíp. Jenže jsem si říkal, jeden obchod s tímto prodejcem už mám za sebou, byl bez problémů, je tu dlouho, tak se s ním snad domluvím. Myslíte, že sám přišel s návrhem, že mi rozdíl vrátí? Hádejte....

No teď už mi ho rozhodně nevrátí, teda on by ani nevrátil, ale teď už si určitě toto vezme jako důvod. Tak či tak, kdybych dobírku nevzal, zase by tady rozhořčeně mohl psát on, jak utratil za poštovné a lidi si to pak nevyzvednou a házet tady na mě špínu.

Takže v obojím případě musel skončit někdo nasr****, holt jsem to byl já a nejlepší argument na závěr při pokusu vrátit hru zpátky, že když teda bylo podle něj všechno v pořádku, dostatečně označené a že není problém hru prodat - "já už nemám PS3, takže by mi ta hra byla k ničemu".

Je to trochu delší na čtení, ale zkrátit to, tak z toho nevyplynou detaily celé transakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja rikam, ze s nim mam zkusenost dobrou. Pokud chces mit z tohoto topicu jen to, ze nekdo napise, ze ten a ten je neduveryhodnej bez moznosti vyjadreni druhy strany, pak je to asi na hovno.

Kazdopadne nerikam, ze je to andilek, ja ho neznam, jen rikam, ze s nim mam uzavrenej jeden dobrej obchod.

edit > a napis to do toho prvniho prispevku aspon presne, at si ho kdyztak muze nekdo aspon najit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tomu rozumim takto - chtels zalozit thread, kde si clovek precte o lidech na foru co nejvic z hlediska verohodnosti. Takze tys napsal, ze mas takovou zkusenost, ja napsal, ze mam makovou. Kdo si to tu precte, udela si komplexnejsi obrazek. Takze nerozumim tomu, cos mi o +-3 prispevky vycital ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím jen aby sem dávali lidi, se kterýma se obchodovalo okolo ps3

1) Dimankava

viz

doporučuju si dát pozor na tohoto uživatele nějakou dobu mi pořád nabízel na prodej hry...říkal jsem jo není problém říkáš super stav? ok beru pošleš kouknu odešlu peníze (mám hodně hodnocení za obchody, takže máš jistotu, že pojeb neudělám) a on že furt ne, že jedině na dobírku...tak jsem říkal, že chci fotky a poslal jsem mu tuto zprávu ohlendě toho kdyby mě chtěl podrazit:

no pokud ne, tak to neřeším první bych udělal reklamu tady a pak bych to dal bráchovi co dělá u fízlů takže jako strach nemám, zatím jsem nikdy nedojel na pojeb....a pokud bude vš ok, tak ti tu udělám hezkou reklamu

od té doby se mnou nemluví, neodpovídá na vzkazy a přitom na CF několikrátb yl...

proto bych chtěl před tímto uživatelem varovat...neříkám, že to je podrazák, ale chová se tak tak pozor

Připojuju se k názoru Karla - s DimKankava jsem už obchodoval vše klaplo podle dohody - ač jsem se trochu bál, protože je mu jen 14 let, a to je vždycky ošemetné ... :-)

Mám sem vypsat všechny, co si u mě objednali hru a pak už ani neodpovídali, když jsem jim psal, že mám pro ně hru připravenou ? :-) Věřte, že jich není málo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu