Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazar aneb useři, kterým se s obchodováním raději vyhněte


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co takhle sticky a jména tučně do prvního příspěvku.. anebo líp.. označení pod nick, ňáká antihodnost třeba

Bylo by to dobré, ale co pak zase s iTraderem? Naráz bychom tu měli dva odlišné hodnotící systémy. Třeba člověk, který udělal 5 obchodů, v iTraderu má pět kladných hodnocení, plná spokojenost, ale zároveň by měl nálepku nedůvěryhodný, protože neodpověděl na PMku, kde už měl od někoho nachystanou hru a byli domluvení, že ji koupí.

Souhlasím s tím, že takové chování je neseriózní, ale bylo by to na dlouho něco takového udělat a myslím, že modi toto ani nemají v plánu:).

Nejčastěji si stejně člověk udělá úsudek sám z toho, jak ten druhý píše, jak se vyjadřuje a taky jakou má pověst u ostatních, čímž nemyslím iTrader, ale prostě pověst na foru. Vím, že ani toto nikomu nemůže zaručit, že se jedná o seriózní osobu, která vše dodrží, ale určitě to hodně zvyšuje pravděpodobnost, že bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kalous.el

kalous jan

osvobození 3541

chomutov 43003

Tady máte dalšího , pošlu mu balík přes dobírku Virtua Fighter 5 po domluvě vše ok a on si ho nevyzvedne a balík sem si ted vyzvedl já zpět , v poště neodpovídá též tedkom

Tak at víte at ušetříte, kdyby nebyl Chomutov tak daleko, tak to sním proberu osobně ....... Pokud se mu něco stalo tak se mu omluvím,ale nevím, nevím je to z 2.11.2009 co mu to došlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me kdyby nekdo zacal vyhrozovat fizlama atd. tak bych se na neho taky vykaslal.Ale aspon bych mu napsal ze od obchodu odstupuji z duvodu chovani kupujiciho.Takovy zpravy o policajtech a napadani by se meli psat az v pripade nejakyho problemu.

kdyby mu to dante nenapsal taky by s dantem moch vyjebat a to že potom neodpověděl tohle jenom potvrzuje

a kdyby zprávu o policajtech napsal až potom tak by na to vůbec nemusel reagovat...lepší když se takhle dante ujistil

vždyť on se tímhle jenom ujišťoval že neudělá podvod, neni co řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David_32 kupoval ode mne CoD 4, platil na účet, vše ok až na to, že když jsem mu napsal jak se spokojen atd, jestli nenapíšem iTrader ta to se neozýval, ale asi po měsíci napsal, že hra je strašně poškrábána a že se mu to vůbec nenačítá atd. Přitom ta hra byla úplně v pohodě. Když sem mu napsal, ať pošle foto, neodepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych vas upozornit take na usera dimakankava- velmi spatna zkusenost (neobchodoval jsem s nim ale velmi dobre ho znam...

vsechny hry ma bud nakruple nebo poskrabane, tak si od nej nechte radeji VZDY ZASLAT FOTO!!!

NEBOJTE SE POUZIT TLACITKO THX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHheVvy

nedůvěryhodná osoba viz tento topic http://console-forum.net/showthread.php?t=75527

kusy mu rostou sami přímo pod rukama ...jeden den má jeden kus objednán a druhý den z rána už těch kusů má u sebe doma několik, nehledě na to, že nejspíš PL verze

nevím proč jsem zde já, vím že máš dot itrader a máš možnost posuzovat to ano ale obvinit mě z toho že jsem nedůvěryhodný a ovlivnit další obchody ? tohle docela nechápu foto jsem tal dal a psal jsem zkušebně jen proto že jsem jí mohl sehnat dříve tak jsem se zeptal kdo všechno by měl zájem a nakonec jsem jí prodal. Žádám tě aby si smazal prosímtě příspěvek kde jsem i já, nevím jestli si založil topic pro ostatní aby se vyvarovali podvodníkům nebo aby si ty upozornil na lidi který se ti nezdaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych vas upozornit take na usera dimakankava- velmi spatna zkusenost (neobchodoval jsem s nim ale velmi dobre ho znam...

vsechny hry ma bud nakruple nebo poskrabane, tak si od nej nechte radeji VZDY ZASLAT FOTO!!!

NEBOJTE SE POUZIT TLACITKO THX ;)

Takže kámoš ... ;-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále bych chtěl upozornit na usera Mrkej_Na_Drát...

chtěli jsme spolu vyměnit ovladače...já mu další den napsal, že to neberu (nebyli jsme domluveni na 100%)...

A on mi začal nadávat a dal mi negativní komentář a do svého topicu napsal, že jsem kokot...

neříkám, že je to podvodník, ale jeho chování se mi zdálo přehnané...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále bych chtěl upozornit na usera Mrkej_Na_Drát...

chtěli jsme spolu vyměnit ovladače...já mu další den napsal, že to neberu (nebyli jsme domluveni na 100%)...

A on mi začal nadávat a dal mi negativní komentář a do svého topicu napsal, že jsem kokot...

neříkám, že je to podvodník, ale jeho chování se mi zdálo přehnané...

Co má co dávat iTrader když obchod vůbec neproběhl? :shock: :blink: za to bych ho potrestal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mně to tady přijde už trochu jako bonzovací auditko ... skoro jako za komunistů ... nebuťe zas takový baby a srabi, svět není jen bezpečí máminy sukně ... ;-)

asi tak no nemuzes mit vsechno ruzovy proste vobcas sse neco posere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

maca1997 začínám si dávat na tebe pozor chlapče, už jen pro tvé tvrzení že -

dimakankava je i dondimitrij (jen tak pro zajimavost)...

očekávám z tvé strany bližší vysvětlení, jak jsi na to přišel, případně zda si nepleteš PSN nick s usser na CF, dále tvé předchozí nařčení dimakankava máš čím podložit? Koupil jsi snad nějakou hru a nebyl spokojen, pokusil jsi se situaci řešitt smírčí cestou? I reklamační řád má svá pravidla, připadáš mi jako neschopák co se skrývá za máminu sukni a brečí, brečí, brečí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci psát OT, ale skoro všechny hry máš poškrábané, až na ty nové, které byly zakoupeny až po tom, co jsem to do toho topicu napsal....

takže sorry... :-)

a navíc wwe jsem nechtěl půjčit.... :-)

Šéfe,

místo označování ostatních za "nedůvěryhodné usery" bys mi měl konečně napsat, jak si představuješ koupi té hry, na které se domlouváme už 3 neděle. Kvůli Tobě jsem odmítl vážné zájemce o tuto hru před Vánoci a z Tebe zatím nic kloudného nevypadlo. Ani peníze, ani nástin toho, jak si to vlastně představuješ koupit ... hru Ti jako blbec držím, ale začínám mít pocit, že zbytečně ...

Tak ať se tu za chvili nemusí psát o Tobě, dej mi vědět, jo ?

Dík :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Omlouvám se za OT, ale nečekej mirode od macy1997 žádný úspěchy. Stačí projít jeho pár posledních příspěvků, kdy v každém topicu kde někdo nabízí nějakou novou hru reaguje okamžitě slovy "beru". Pokud vím, žádnou ještě nekoupil, sám jsem si jich pár koupil od těch, kterým psal, že ji bere, tak vím.

Při výměně s oblibou používá "dám dvě za tvoji jednu", a když má dojít k výměně, tak najednou, že by na tom byl tratnej.

Nechtěl jsem to sem psát, ten chlapec je mi ukradený, ale už mi vadí jak tu rozhazuje špínu, sám se pasuje do role mučedníka, ale když člověk projde jeho příspěvky, tak dojde k tomu, že s ním raději nemít nic společnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT, ale nečekej mirode od macy1997 žádný úspěchy. Stačí projít jeho pár posledních příspěvků, kdy v každém topicu kde někdo nabízí nějakou novou hru reaguje okamžitě slovy "beru". Pokud vím, žádnou ještě nekoupil, sám jsem si jich pár koupil od těch, kterým psal, že ji bere, tak vím.

Při výměně s oblibou používá "dám dvě za tvoji jednu", a když má dojít k výměně, tak najednou, že by na tom byl tratnej.

Nechtěl jsem to sem psát, ten chlapec je mi ukradený, ale už mi vadí jak tu rozhazuje špínu, sám se pasuje do role mučedníka, ale když člověk projde jeho příspěvky, tak dojde k tomu, že s ním raději nemít nic společnýho.

Tak to jsou pěkný vyhlídky ... :-)

No, volal mi i psal SMS, že mu můžu věřit, i když je mu teprve 12 - no tak já se snažím věřit, i když je pravda, že mě to pomalu opouští. Ale třeba překvapí. Přál bych mu, aby dospěl do stádia, kdy je normální držet slovo - pokud to nepěstuje, jak tu píšete ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu