Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazar aneb useři, kterým se s obchodováním raději vyhněte


xDante1986

Recommended Posts

Dále bych chtěl upozornit na usera Mrkej_Na_Drát...

chtěli jsme spolu vyměnit ovladače...já mu další den napsal, že to neberu (nebyli jsme domluveni na 100%)...

A on mi začal nadávat a dal mi negativní komentář a do svého topicu napsal, že jsem kokot...

neříkám, že je to podvodník, ale jeho chování se mi zdálo přehnané...

V klidu me to same udelal Wind...

Mel topic ze vymeni svoji nokii snad n70 za nakej mobil s dotikacem

tak sem se ho jen tak zbezne zeptal(mimo forum) jestli nema zajem a on ze jo ale ze to chce se mnou poslat snad ve stejnou chvili nebo ze to mam poslat prvni to ted nwm

a on mel v te dobe itrader 0 a ja asi 4 nebo 5 takze sem mu rekl ze uz nemam zajem at se nezlobi dostal sem od nej Neutralni Komentar (ackoliv obchod neprobeh) sice v nem napsal pouze domuva nulova a do toho ze nedoporucuje se mnou nic vymenovat atd.. Uz sem to nahlasoval a nikdo s tim nic neudelal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to jsou pěkný vyhlídky ... :-)

No, volal mi i psal SMS, že mu můžu věřit, i když je mu teprve 12 - no tak já se snažím věřit, i když je pravda, že mě to pomalu opouští. Ale třeba překvapí. Přál bych mu, aby dospěl do stádia, kdy je normální držet slovo - pokud to nepěstuje, jak tu píšete ...

Tak možná jsme se v maca1997 trochu speltli - dnes mi psal, že peníze poslal.

Uvidíme, dám vědět jestli dorazí. V případě, že ano, tak by to byla pohoda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mirod: úplne stejny pripad, já jsem mu hru držel asi 14 dní. Predminulý tyden mi psal ze to poslal (na ucet) a rikal ze to tam budu mit do par dnu. Kdyz jsem mu psal predminuly patek ze penize jeste nemam, napsal mi neco ve smyslu ze to posila ze to do nedele budu mit. no a v pondeli minuleho tydne mi napsal ze to zase posila, tak jsem si rikal ze mu asi neco blbne... ale kdyz jsem do minuleho patku penize nemel, napsal jsem mu ze na neho kaslu.

takze mirode, jestli ti psal ze to poslal, rekl bych ze zdaleka nemas vyhrano...

maca1997 pro mě [highlight]-1[/highlight]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim takze jestli muzete vyhnete se userovi Road-Master byli jsme domluveni, ze mu poslu BF Bad Company x360 z jeho Unreal Tournament 3 ps3. Jenze co se nestalo... hru jsem odeslal asi pred tydnem a neco a user me ignoruje. Hru nezaslal, na PM neodpovida a jeho stav kdy byl naposled online take kontroluji. Chlapce poradne jsi me nas*al BF jsem kupoval jako novinku za nekrestanske penize a ty takhle? (omlouvam se za vyrazy ale jsem opravdu vytoceny...):angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není na toto vše náhodou iTrader? Založit topic o nedůvěryhodných uživatelích je sice pěkné,ale stačí se podívat na iTrader komentáře a hned vidím co a jak.K tomu přece slouží :dozey: Navíc tady ten topic začal vyvolávat pouhé doměnky o podvodnících.Viz Maca

Dále bych chtěl upozornit na usera Mrkej_Na_Drát...

chtěli jsme spolu vyměnit ovladače...já mu další den napsal, že to neberu (nebyli jsme domluveni na 100%)...

A on mi začal nadávat a dal mi negativní komentář a do svého topicu napsal, že jsem kokot...

neříkám, že je to podvodník, ale jeho chování se mi zdálo přehnané...

A podobní uživatelé.Tenhle topic je podle mě zbytečný ikdyž se dozvíme více o podvodníkovi.

:arrowr1: iTrader :arrowl1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není na toto vše náhodou iTrader? Založit topic o nedůvěryhodných uživatelích je sice pěkné,ale stačí se podívat na iTrader komentáře a hned vidím co a jak.K tomu přece slouží :dozey: Navíc tady ten topic začal vyvolávat pouhé doměnky o podvodnících.Viz Maca

A podobní uživatelé.Tenhle topic je podle mě zbytečný ikdyž se dozvíme více o podvodníkovi.

:arrowr1: iTrader :arrowl1:

to cos napsal je pravda, ale co když si pozitivní hodnocení dal sám :roll: myslím si když je někdo podvodník že to prostě udělá, tento topic je spíš pro detaily a upozornění na budoucí riziko a myslím zi že Dante založil dobrý topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím,že jde dát samo sobě pozitivní hodnocení.Ale pokud jde,stejně dotyčnému člověku někdo může udělit negativní komentář a varovat tím ostatní :roll:

Ale ok,jen jsem se chtěla vyjádřit :cheesygrin: Nějak se mi nelíbí ty vaše doměnky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím,že jde dát samo sobě pozitivní hodnocení.Ale pokud jde,stejně dotyčnému člověku někdo může udělit negativní komentář a varovat tím ostatní :roll:

Ale ok,jen jsem se chtěla vyjádřit :cheesygrin: Nějak se mi nelíbí ty vaše doměnky.

myslel jsem jako že založí nový účet a hodí to svému profilu který používá častěji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak pozor, abychom byli objektivní, tak tu musím oznámit, že obchod s Maca1997 nakonec proběhl - já mám, peníze, on má hru. Takže slovo drží, i když to trochui dřelo, ale když přihlédneme k tomu, že je mu teprve 12 let, tak mi to přijde dobré ... :-)

Jsem rád, že i on si uvědomuje, že dané slovo by mělo platit a důvěra je výborná věc.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dovolím si vám přerušit tu vaši hádku přez 3 stránky o Dimankavovi a jeho altech a chtěl bych připomenout, že tohle je topic na psaní o varování na různé pokoutné prodejce tu na foru a ne na nesmyslné hádky mezi vámi. Akorát tu vesele zaplácáváte topic (ups včetně mě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozor, abychom byli objektivní, tak tu musím oznámit, že obchod s Maca1997 nakonec proběhl - já mám, peníze, on má hru. Takže slovo drží, i když to trochui dřelo, ale když přihlédneme k tomu, že je mu teprve 12 let, tak mi to přijde dobré ... :-)

Jsem rád, že i on si uvědomuje, že dané slovo by mělo platit a důvěra je výborná věc.

M.

a nebral si nahodou od tebe UNCHARTED 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebral si nahodou od tebe UNCHARTED 2 :D

náhodou bral ... o co jde ?

Aha, už vidím, že Uncharted 2 prodává ... třeba to je ona, třeba se mu sešly dvě. Sice tomu nerozumím, ale to není moje věc: hru si ode mne objednal, já mu jí sehnal, on jí nakonec zaplatil, já mu jí poslal - tedy obchod proběhl +/- ok, má tedy právo si s ní dělat co chce ... třeba jí spálit kamnech ... ;-)

maca1997@

Prodávám tu hru, co jsem si od tebe koupil, protože jsem jí měl těsně před tím, než mi přišla půjčenou a moc mě to nezaujalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

23.12.2009 jsem poslal uživatelu camin 165kč, měl jsem totiž zájem o PSN hry. Měl mi poslat za ty peníze kody. A do dnes nemám ani kody ani peníze. Ohodnotil bych ho na iTrader, ale nemám přístup. A ještě k tomu jsem mu zaslal fotku učtenky! Jediná odpoved od něho je "Peníze ještě nepřisly"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHheVvy

nedůvěryhodná osoba viz tento topic http://console-forum.net/showthread.php?t=75527

kusy mu rostou sami přímo pod rukama ...jeden den má jeden kus objednán a druhý den z rána už těch kusů má u sebe doma několik, nehledě na to, že nejspíš PL verze

Jo jo s CHheVvym mám také špatné zkušenosti,je to prostě asi mladej blbec.Jenže udělování těch komentů,je stejně k ničemu jako na Aukru,když prostě budu já nespokojený zákazník,tak mu udělím negativní komentář a on mě hned taky i když já nic neudělal a nijak ho nepodvedl,je to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo s CHheVvym mám také špatné zkušenosti,je to prostě asi mladej blbec.Jenže udělování těch komentů,je stejně k ničemu jako na Aukru,když prostě budu já nespokojený zákazník,tak mu udělím negativní komentář a on mě hned taky i když já nic neudělal a nijak ho nepodvedl,je to k ničemu.

Chevyho se musím zastat - už jsem s ním udělal pár obchodů a rozhodně si na něj stěžovat nemůžu. Na to, že je mu 15 let je hodně spolehlivej. Kdyby tu byli všichni patnáctiletí takoví ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23.12.2009 jsem poslal uživatelu camin 165kč, měl jsem totiž zájem o PSN hry. Měl mi poslat za ty peníze kody. A do dnes nemám ani kody ani peníze. Ohodnotil bych ho na iTrader, ale nemám přístup. A ještě k tomu jsem mu zaslal fotku učtenky! Jediná odpoved od něho je "Peníze ještě nepřisly"

camina se musim zastat, spis se domluvte jesti neposlal on spatny cislo uctu nebo podobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny uživatelé:

Chtěl bych Vás upozornit na uživatele: dimakankava

Domluvil jsem se sním na výmněně hry: já mu MW2

on mě Asasin 2

Že prý osobní převzetí. Navrhl jsem že mu to pošlu poštou jako první, to

se take stalo a přidal si mě do přátel v PSN, takže jsem věděl že mu to

opravdu došlo.

Už je to 2 týdny takže se mohl apon' ozvat psal jsem mu a nic.

Akorát mi jednou napsal že to poslal (týden zpět).

Jeho pravé jméno je Dimitrij Kankava. (Nějake rusák :bash:

(se sovětským svazem,:cheesygrin: příšla bída na zem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23.12.2009 jsem poslal uživatelu camin 165kč, měl jsem totiž zájem o PSN hry. Měl mi poslat za ty peníze kody. A do dnes nemám ani kody ani peníze. Ohodnotil bych ho na iTrader, ale nemám přístup. A ještě k tomu jsem mu zaslal fotku učtenky! Jediná odpoved od něho je "Peníze ještě nepřisly"

Nevim jak ti mam jinak odpovedet.....Psal jsem ti to nejmin 10x ze mi penize neprisli a to znamena ze penize nemam........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny uživatelé:

Chtěl bych Vás upozornit na uživatele: dimakankava

Domluvil jsem se sním na výmněně hry: já mu MW2

on mě Asasin 2

Že prý osobní převzetí. Navrhl jsem že mu to pošlu poštou jako první, to

se take stalo a přidal si mě do přátel v PSN, takže jsem věděl že mu to

opravdu došlo.

Už je to 2 týdny takže se mohl apon' ozvat psal jsem mu a nic.

Akorát mi jednou napsal že to poslal (týden zpět).

Jeho pravé jméno je Dimitrij Kankava. (Nějake rusák :bash:

(se sovětským svazem,:cheesygrin: příšla bída na zem!!!

????

Jméno:Dimitrij Kankava

Pohlaví: Muž

Věk:13 let

Odkud:

Česká republika/Ustecky Kraj/Teplice

???? No lol....není to nezákonný, posílat něco poštou ve 13 letech ? :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu