Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazar aneb useři, kterým se s obchodováním raději vyhněte


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky bych chtel upozornit na uzivatele Road-Master s takovouto demenci sem se dlouho nesetkal :D Nejdrive mel topic ve kterem psal ze vymenuje hry na xko a ze dava i doplatky tak sem mu napsal pm jestli nahodou nema i nakou hru na ps3 a on ze beowulfa tak sme se zacali domlouvat ze bych mu dal fable2+fallout3+tusim ze DMC4 a ze chci doplatek tak sme se chvili domlouvali a on najednou ze to bere ale najednou ze mi doplatek neda(no lol beowulf kterej stoji 350 za 3hry ktery maj kazda cenu od 400kc) Takze ne ze by byl primo nespolehlivej ale nema to v hlave v poradku navic neco nabidne a pak uplne zmeni sve slovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtel upozornit na uzivatele Road-Master z takovouto demenci sem se dlouho nesetkal :D Nejdrive mel topic ve kterem psal ze vymenuje hry na xko a ze dava i doplatky tak sem mu napsal pm jestli nahodou nema i nakou hru na ps3 a on ze beowulfa tak sme se zacali domlouvat ze bych mu dal fable2+fallout3+tusim ze DMC4 a ze chci doplatek tak sme se chvili domlouvali a on najednou ze to bere ale najednou ze mi doplatek neda(no lol beowulf kterej stoji 350 za 3hry ktery maj kazda cenu od 400kc) Takze ne ze by nebyl primo nespolehlivej ale nema to v hlave v poradku navic neco nabidne a pak uplne zmeni sve slovo...

Koukni na jeho školní výsledky a pak už se divit nebudeš. ;)

http://console-forum.net/showthread.php?t=81553

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na jeho školní výsledky a pak už se divit nebudeš. ;)

http://console-forum.net/showthread.php?t=81553

měl by sis uvědomit, že školní výsledky s tímhle nemají co dělat

a to co napsal sasán...

sice si nepamatuju konkrétní jména, ale takovejch už bylo...zbytečný to sem psát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl by sis uvědomit, že školní výsledky s tímhle nemají co dělat

a to co napsal sasán...

sice si nepamatuju konkrétní jména, ale takovejch už bylo...zbytečný to sem psát

Víš, třeba jsem přestřelil, ale inteligence nepřímo souvisí i s korektností jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MACA1997: Milý máco, nějak jsem Tě přechválil. Naše poslední transakce mi připadá, že jsi na mě chtěl zkusit podvod, což se mi na Tobě nelíbí.

Hra, o které tvrdíš, že jsi ji poslal, mi stále nedošla a už je to týden. To není normální. Pravděpodobnější mi připadá, že jsi neposlal nic ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MACA1997: Milý máco, nějak jsem Tě přechválil. Naše poslední transakce mi připadá, že jsi na mě chtěl zkusit podvod, což se mi na Tobě nelíbí.

Hra, o které tvrdíš, že jsi ji poslal, mi stále nedošla a už je to týden. To není normální. Pravděpodobnější mi připadá, že jsi neposlal nic ... :-)

Já to beru vždycky tak, že buď má odesílající podací lístek, nebo to prostě neposlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jistě víte měl jsem problémi s uživatelem "dimakankava".

Ted' to uvedu na pravou váhu.

Nebudu se tady opakovat a vysvětlovat proč a za jakých okolností mi neposlal Assasina2.

Nyní ho mám po více jak měsíci konečně doma.

To jen proto že se mi ozval uživatel camin, který je také z teplic jako dimankova

a nabídl se sám od sebe, aniž by za to něco chtěl, že se k němu zastaví.

Detaily si ponechám ale díky němu mám Assasina2 doma.

Samozřejmě odměna pro camina už byla předána.

Víc takovej dobráků na foru!!!

PS: dimnakova

Děkovat ti nebudu ale jsem rád že si to poslal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23.12.2009 jsem poslal uživatelu camin 165kč, měl jsem totiž zájem o PSN hry. Měl mi poslat za ty peníze kody. A do dnes nemám ani kody ani peníze. Ohodnotil bych ho na iTrader, ale nemám přístup. A ještě k tomu jsem mu zaslal fotku učtenky! Jediná odpoved od něho je "Peníze ještě nepřisly"

Ja mu poslal 90 czk za slot, ktery nefunguje, cekal jsem mesic a pul, zato prachy mel asi do 20ti minut po dohode, hru se nepodarilo stahnout, na netu jsem se docetl ze to je err. za sharing, ted uz ps3 nemam takze jsem krasne zasponzoroval nejakou vidli, a je mi fakt u rite kolik ma iTraderu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MACA1997 - tak přátelé, jak mi asi před třemi týdny psal, že mi hru odeslal a ještě připsal, že se diví, že to ještě nedošlo, tak dnes se to vysvětlilo.

Celá věc mi byla podezřelá, protože se vůbec o osud té "poslané hry" nezajímal - jakoby mu bylo jedno, že se mu ztratí hra za více než 1000 Kč ...

Dnes mi přiznal, že lhal. Prý mě nechtěl napálit a ochcat, když mi psal, ať mu hru na výměnu pošlu souběžně s ním, aby to došlo co nejdříve - že on ji taky odesílá. Byl jsem prozíravý a nic neodeslal - napsal jsem mu, že nejprve, až mi dorazí ta od něj (můžu si to dovolit - mám vysoký iTrader, tedy já žádný podvodník rozhodně nejsem). No, a hra nedošla - podle předpokladu.

Tak nevím, co chtěl, když mě nechtěl napálit - proč lhal opakovaně, vyzýval mě, ať hru pošlu.

Řekl jsem mu, že za takovéto jednání mu dříve nebo pozdějí někdo rozbije hubu, popř. si to s jeho rodiči vyřídí policie. Odpověděl mi, že je nerozvážný :-) Krásné slovo pro lháře a podvodníka.

Naštěstí není dost chytrý, aby ty své podvody pořádně promyslel - mají trhliny, takže se dají prokouknout.

V každém případě bych doporučoval se mu vyhnout. Uvažuje prý o tom, že si založí jinou identitu na CF - tahle už je příliš provařená.

TAKŽE POZOR na něj, ať už má jakoukoli identitu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

V každém případě bych doporučoval se mu vyhnout. Uvažuje prý o tom, že si založí jinou identitu na CF - tahle už je příliš provařená.

TAKŽE POZOR na něj, ať už má jakoukoli identitu !

je to skoda, protoze takovyhle "nactileti" vychcanci a podvodnicci docili nakonec toho, ze kazdy bude trvat na osobnim predani a hodne se tim omezi posilani a obchodovani zalozene na vzajemne duvere (az na vyjimky).:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MACA1997 - tak přátelé, jak mi asi před třemi týdny psal, že mi hru odeslal a ještě připsal, že se diví, že to ještě nedošlo, tak dnes se to vysvětlilo.

Celá věc mi byla podezřelá, protože se vůbec o osud té "poslané hry" nezajímal - jakoby mu bylo jedno, že se mu ztratí hra za více než 1000 Kč ...

Dnes mi přiznal, že lhal. Prý mě nechtěl napálit a ochcat, když mi psal, ať mu hru na výměnu pošlu souběžně s ním, aby to došlo co nejdříve - že on ji taky odesílá. Byl jsem prozíravý a nic neodeslal - napsal jsem mu, že nejprve, až mi dorazí ta od něj (můžu si to dovolit - mám vysoký iTrader, tedy já žádný podvodník rozhodně nejsem). No, a hra nedošla - podle předpokladu.

Tak nevím, co chtěl, když mě nechtěl napálit - proč lhal opakovaně, vyzýval mě, ať hru pošlu.

Řekl jsem mu, že za takovéto jednání mu dříve nebo pozdějí někdo rozbije hubu, popř. si to s jeho rodiči vyřídí policie. Odpověděl mi, že je nerozvážný :-) Krásné slovo pro lháře a podvodníka.

Naštěstí není dost chytrý, aby ty své podvody pořádně promyslel - mají trhliny, takže se dají prokouknout.

V každém případě bych doporučoval se mu vyhnout. Uvažuje prý o tom, že si založí jinou identitu na CF - tahle už je příliš provařená.

TAKŽE POZOR na něj, ať už má jakoukoli identitu !

MACA1997 sem mu prodaval fifu 10 cz, co jsme ce domluvili na prodeji, tak ji chtel hned poslat at se nebojim ze penize na ucet poslal, jeste ze sem ji odeslal az byly penize na ucte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mu poslal 90 czk za slot, ktery nefunguje, cekal jsem mesic a pul, zato prachy mel asi do 20ti minut po dohode, hru se nepodarilo stahnout, na netu jsem se docetl ze to je err. za sharing, ted uz ps3 nemam takze jsem krasne zasponzoroval nejakou vidli, a je mi fakt u rite kolik ma iTraderu.

jo, jo... nevadí ted vím, že neposílám předem peníze ani 100% ověřenému uživateli. :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu