Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co dělat, když se iP jen zapíná a vypíná a svítí jen logo


LP.Chazzy

Recommended Posts

Stisknete najednou Power (Sleep) a Home button asi za 10-13 sekund iPhone preblikne (restartuje se) v te chvili pusťte Power (Sleep) button, ale Home drzte stale stlacene.

Připojte iPhone k PC a stale drzte Home button este asi 30 sekund.

Pak vyskoci hlaska v iTunes, ze je pripojeny iPhone v DFU (recovery mode) a je nutne udělat restore.

Stisknete Shift a Restore (sucasne) a vyberte si stahnuty fw, který jste si stáhli pred prvním JB (pokud nemate JB iPhone staci stlacit Restore bez Shift)

A je to staci pockat než iPhone a iTunes dokonci co maji a iPhone zase funguje.

Doporucuju nedělat backup iPhone ze zalohy, ale můzte to udělat. Pokud by Vam nesli vsechny app korektne potom staci dat zase Shift + Restore a nahrat custome_fw zase ale potom uz neobnovujte ze zalhoy.

Pokud by Vam tento navod nefungoval tak to není spůsobene špatným postupem, ale tím, ze ne na vsechny iPhone to nepůsobí stejně. Nerucim za Vase pokazene iPhone

Dodávám stránku s všecmi fw co esitují na všechny typy iP a iPody Touche: http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Pima, díky, ale nevíš co dělat, když mi iPod Touch po všem tom co jsi tu popsal sice dělá restore, ale nikdy ho nedokončí? Při samotném restore mi na displayi iPodu nabíhá progress bar a když doběhne na konec, místo toho aby zmizel a iPod se přihlásil v iTunes, tak tam prostě zůstane vyset třeba celou noc. Netušíš co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pima, díky, ale nevíš co dělat, když mi iPod Touch po všem tom co jsi tu popsal sice dělá restore, ale nikdy ho nedokončí? Při samotném restore mi na displayi iPodu nabíhá progress bar a když doběhne na konec, místo toho aby zmizel a iPod se přihlásil v iTunes, tak tam prostě zůstane vyset třeba celou noc. Netušíš co s tím?

Neni ten staženej firmware poškozenej? Stáhni 3.1.2 http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 years later...

Zdravím mám iSE a často se mi sám od sebe vypnul a zase zapnul. Včera se vypnul ale zapnout už nejde, a při nabíjení se rozsvítí bílá obrazovka s černým logem a hned zas vypne, a takhle se to opakuju furt dokola. Neznáte příčinu nebo nějakou radu co s tím? Diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu