Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Záludný frame rate


Lovefist_88

Recommended Posts

Zdravím, hraju na ps3 Far Cry 2 a docela mě štvalo, že se neustále škube obraz. Jediné místo, kde to bylo plynulé byla poušť :D

Přišel jsem ale na jednu zvláštnost. Far Cry 2 jede v rozlišení 720p a když jsem v ps3 zakázal toto rozlišení, tak hra jela v 576p a najednou byla o hodně plynulejší a rozdíl v grafice skoro žádnej. Tak se ptám jak je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může se ti přehřívat ps3, nemáš ho někde v těsném místě u větráku

Mám to na stolku vedle televize, ale to přehřívání asi ne. Ten Far Cry se mi trhal i při spuštění konzole. Ale nevim, páč třeba u Bioshocku se mi kolikrát nedokreslujou textury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No třeba já jsem tuhle hru měl a vše v pohodě

V multiplayeru se mi to ani jednou netrhlo, všechno hladce plynulý nonstop a ten single je plynulej akorát snad v poušti ale ve městě a v budovách je to fakt hnus. Jako dá se to přežít, ale když má člověk celkem velkou tv, tak to bije do očí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Hraju Far Cry na Full HD Philips. 105cm

Single nehraju a online se mi to taky někdy seká, někdy i zamrzne, tak že musím vypnout

konzoli.

Všim sem si že to dělá většinou jen u map dělaných v editoru od hráčů.

Zkoušel jsem vypnout 720p a hrál jsem na 576p a kvalita příšerná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted hraju taky borderlands (jak tu nekdo uz psal) a musim potvrdit dost nechutne propady FPS... super hra a tohle to dost kazi.... :( Celkem zklamani , hlavne proto ze na xku to nedela :(

no ja jeste kdyz sem mel PS3 tak se mi to na ni skubalo tak ze to bylo cca 5 FPS kdyz bylo hodne nepratel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu