Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBreboot


macros

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim,

pokud mi to do xboxu pujde, ma cenu to tam davat? Na live nechodim... takze tak o nic neprijdu. Ale cetl sem, ze se nektere hry sekaji... Resp. se sekaji jen treba pri hrani z HDD pres nejakej loader? Nikde jsem nenasel jak to funguje...

Jestli se:

- Vse pousti pres nejaky to XEXmenu (a pak to jede i z HDD bez DVD)

- nebo se hra da pustit i normalne (jako by tam XBREBOOT nebyl) normalne s DVD v mechanice...

Diky za info

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

pokud mi to do xboxu pujde, ma cenu to tam davat? Na live nechodim... takze tak o nic neprijdu. Ale cetl sem, ze se nektere hry sekaji... Resp. se sekaji jen treba pri hrani z HDD pres nejakej loader? Nikde jsem nenasel jak to funguje...

Jestli se:

- Vse pousti pres nejaky to XEXmenu (a pak to jede i z HDD bez DVD)

- nebo se hra da pustit i normalne (jako by tam XBREBOOT nebyl) normalne s DVD v mechanice...

Diky za info

Ondra

urcite se to vyplati ma to hodně výhod oproti flashi (pro mne je to blbost jelikož bych se rád připojil na live)

a sekání her nebude až zas tak zásadní problém děje se to výjmečně

a ano jde to pustit i z DVD mechaniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi tu nekdo poradit jak propojit ten blbej box s peckem abych mohl na box s XBR tahat hry z pc?Mam v kompu jen jendu sitovku.

momentalne to mam takto:

PC

IP - 192.168.0.1

maska - 255.255.255.0

vychozi brana a DN : nic

box

IP: 192.168.0.10

maska - 255.255.255.0

vychozi brana - 192.168.0.1

dnska: nic

z pec na konzooli nepignu ani omylem , FW mam vyplej a pri testu conektu mi to projede do networku a z networku do PC uz je cervenej kriz...heelp me :)

A nejake info jak se udela z z trial verze full?Nikde jsem postupy nejak nenasel.Diky vsem kdo pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To mas tedy zajimave nastaveny , ze nemas dns a ani branu :D

Jak to chces propojit s jednou sitovkou ? to jako budes porad prehazovat kabl od netu a xka ? :roll: Kup si router prosimte , dneska to stoji par kacek a mas po starostech (pokud ho dovedes tedy nastavit) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 2 kompy :)takze kablik neprehauzju :)tak poradte co s temi dns :))) mam je u xka nastaveny na autoamatic.Myslel sem ze branu neni trba nastavvat u PC kdyz na nem nebezi net atd podle navodu sem to teda nikde nevidel tak zkousim mistry na forku consolich aby mi to pomohli rozhybat:)

A jeste jeden dotaz je mozne mit s XBR v dashi avatary ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chtěl bych se zeptat chci si kupovat xko a chci ho mít čistě na HDD jestli se dá zjistit ta verze na flasnuti pred koupi konzole?

Chtel sem kupovat toto http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-super-elite-final-fantasy-xiii-edition-d157692.htm

vubec ani nevím jak poznat jestli je to jasper nebo ty ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní máš už minimální šanci koupit takový Xbox v obchodě. Poslední kusy, na kterých to šlo se vyráběly někdy v červnu 2009. Takže možná nějakou starší na inzerát, ale zde se dobře optej, co s tím ten člověk dělal. Pokud chodil na Live, tak bude nejspíš mít updatlý Dash a tím pádem možnost XBR už nemá. Nejjistější možnost je na inzerátech už shánět konzoli s XBR, rovnou upravenou.

Co by ještě _možná_ šlo, je zeptat se na Hrejte.cz. Já ale sám s tím obchodem zkušenosti nemám, takže hodně bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takze na co je ten HDD 250gb kdyz to nejde normalne pouzivat.Kdybych si ho koupil tak bych musel bud fleshnout romku nebo si kupovat orig. hry tim padem ten HDD ztraci ucel.Tj celkem podel.

Na par inzeratu sem se dival ale zatim bez uspechu.Nevis jestli nekdy v budoucnu pujde XRB i na tyto verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu