Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBreboot


macros

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkus program YarisSwap. Ale většina arcade her, které se stahnou z netu už je upravená a běží rovnou.

jj, muzu potvrdit. Zatim vse co jsem stahl bylo FULL. Ale na overeni jsem pouzit XBLA-UNLOCKER a nebo XM360BETA01. Yaris swap mi nefungoval, nebo jsem ho nepochopil...

PS:Nenarazil nekdo nekde na toto? G.I. JOE™ The Rise of Cobra™

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kráva blbej... tak sem právě prokousal timlhe tematem a zjistil sem, že má KUA smůlu. Box mám cca měsíc, fungl novej a mimoto, sem si i stahnul ten novej update, takže jestli dobře rozumim tomu všemu, co je tady napsaný sem v p...místnosti bez oken...:cry:

Nebo se mejlim... doufám, že ano.....:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite mi pls?

Jak muzu postet arkadovky s XBREBOOTem z flashdisku? Vsude ctu mit je na partition3 atd.. (jako klasika na HDD), ale jak flashku zformatuju na tento format, kdyz jaksi nemam dash 9199 ktery ma podporu flashek... ale zase nema podporu XBREBOOT...

Diky za radu

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logicky, nijak. Jak správně víš, zatím není XBReboot pro Dash 9199. Zatím máme pouze ten minulý a ten to neumožňuje. Nezbývá, než počkat na update XBRebootu, nebo prostě použít HDD.

To si nemyslim... na jinych forech to normalne funguje (i s verzi 8955). Takze jedine co me napada, si asi nechat zformatovat flashku u kamose, ktery ma 9199 abych tam mel ty potrebne partition... a treba to pak pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam záleží na konkrétní hře, jaké soubory jsou na discích. Pokud se jmenují jinak, jde to. Takový případ je třeba FFXIII, nebo ME2. Tam stačí nakopírovat vše do jedné složky a hrát.

Ale pokud se soubory jmenují stejně (ale jsou jiné) je problém. Obvykle se to dá vyřešit tím, že se použije pro každé DVD vlastní složka. Ale tam se "měnit" disk bude, jen to půjde z gauče a nebude se muset vstávat. Ve většině se totiž hra před přechodem na další DVD uloží a pak se nahraje pozice.

Ale třeba SO4 takhle nefunguje, tam se neukládá. Tam se to asi nepodaří vyřešit. Možná jako NXE2GOD, ale tím si vážně nejsem jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No, taxem si s tím celý odpolko hrál a zjistil jsem, že je opravdu lepší to nechat na USB flash. Vrazil jsem totiž do XKA AudioCD a naripoval jsem ho. Na HDD se objevily soubory:

0000A

0000B

0000C - 0000F

a pak

00010

00011

Bez přípony, zkoušel jsem je nahrát zpět do PC - nehraje ani když přidám .WMV .MP3 no možná je to .OGG :-D

No prostě hrůza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim mam xbox ktery je udelany pres tento bot takze muzu hrat stazene hry z netu, rovnou na xboxu, ale vubec nechapu jak(uz tam sou i stahle ale nevim kde je otevrit atd). Byl bych moc vdecny za nejaky navod tady nekde na foru, hledal sem ale nic sem nenasel.

Predem diky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní téma kdyžtak tady: http://console-forum.net/showthread.php?t=78742 Nějaký hodný mod to pak určitě spojí.

Samotný XBR je málo, ještě potřebuješ nějak hru spustit. K tomu je nejlepší použít XeXmenu. Ten se dá sehnat zde: http://xedev.xbins.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=13

Spouštět hry je pak jednoduché. Stáhneš ji, a buď vypálíš na DVD a necháš naistalovat přes XEXmenu, nebo rovnou v počítači rozbalíš (třeba pomocí Xbox Image Browseru) a pomocí FTP naházíš do Xboxu. Ale to je vše napsané v druhém linku, co jsem postoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu