Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Máte zájem o prestižní hodnost PSPgamer?


gemi

Recommended Posts

! Vyhlašujeme výběrové řízení na redaktora PSPgameru !

Požadavky:

- Umění zkonstruovat smysluplnou recenzi, článek, úvahu...

- Dobré komunikativní schopnosti

- Solidní vystupování a "bezúhonnost", tj. Spammeři, držitelé žluté karty a spol. můžou tuto výzvu s klidným svědomím ignorovat...

Své nabídky mi pište na PM.

Milí a drazí! Výběrové řízení proběhlo, musím říct, že bylo náročné, zájemců nebylo málo a vybráni byli ti opravdu nejlepší:

Lisien - znáte jej už z minulého čísla.

shadow.wizard - jmenuji jej dvorním novinkářem PSPgameru.

DammLore - povede sekci Kultura.

Novým redaktorům blahopřeji a uděluji jim hodnost PSPgamer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulém čísle jsem zkonstruoval určitou recenzi (NBA Street Showdown) s tím, že byla má první ikdyž doufám, že ne poslední, ale hraji převážně isa(narovinu jenom isa) takže nemám možnost posuzovat "full" UMD hry, ikdyž převážná většina iso her jsou full, ale nechci se s nikým přít, kdo co zrecenzuje, s tím, že poslouchat/číst určité výkřiky ze tmy , že recenzovat iso hry je neporovnatelné s plnohodnotnou UMD hrou, to mi za to nestojí . tak jsem si řekl, že raději tuhle činost přenechám" Nepirátům" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulém čísle jsem zkonstruoval určitou recenzi (NBA Street Showdown) s tím, že byla má první ikdyž doufám, že ne poslední, ale hraji převážně isa(narovinu jenom isa) takže nemám možnost posuzovat "full" UMD hry, ikdyž převážná většina iso her jsou full, ale nechci se s nikým přít, kdo co zrecenzuje, s tím, že poslouchat/číst určité výkřiky ze tmy , že recenzovat iso hry je neporovnatelné s plnohodnotnou UMD hrou, to mi za to nestojí . tak jsem si řekl, že raději tuhle činost přenechám" Nepirátům" ;)
To ti někdo řekl? Já teda dělal recenzi z origu, ale kdybych jí neměl tak dělám z čeho mám.....klidně s ISA.......a o kolik ochuzený ISO je vím dobře, protože všechny origi co mám sem sjel napřed na ISU abych nekoupil nějakou blbost.....a rozdíl nená žádnej :!: Tak klidně piš a recenzuj.......a jestli někdo ze tmy křičí....tak to je jenom někdo koho štve že nemá 1,50 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

! Vyhlašujeme výběrové řízení na redaktora PSPgameru !

Požadavky:

- Umění zkonstruovat smysluplnou recenzi, článek, úvahu...

- Dobré komunikativní schopnosti

- Solidní vystupování a "bezúhonnost", tj. Spammeři, držitelé žluté karty a spol. můžou tuto výzvu s klidným svědomím ignorovat...

Své nabídky mi pište na PM.

ja bych byl klidně PSPgamer , myslím že to splňuji ale nevim co vy... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Bude teda nekdo redaktorem? :) ale nejvic bych mel zajem o misto korektora :D v tom jsem bezchybny :wink:

Hehehe, tos me pobavil, kolikrat sem te opraoval :D To je prace pro me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Milí a drazí! Výběrové řízení proběhlo, musím říct, že bylo náročné, zájemců nebylo málo a vybráni byli ti opravdu nejlepší:

Lisien - znáte jej už z minulého čísla.

shadow.wizard - jmenuji jej dvorním novinkářem PSPgameru.

DammLore - povede sekci Kultura.

Novým redaktorům blahopřeji a uděluji jim hodnost PSPgamer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem nepočítal, že to bude až tak oficiální, ale takhle mi nezbývá, než říct DĚKUJIIII a že se pokusím vás nesklamat. I když obor kultura asi v PSPgameru největší tahoun nebude, budu se snažit vás nenudit a snad budete se mnou sdílet radost i z jiných alternativ zábavy. Ještě jednou díky moc. :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu