Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 online hraní


Black Hawk

Otázka

Recommended Posts

  • 0
popiš problém co to píše u jaké hry atd...

u hry Battlefield bad company zvolim v menu položku Multiplayer. Začne načítat, je tam napsáno connecting... A pak se mi tam ukáže: you must sign up for playstation network (80130183) Nezbývá mi nic víc, než z toho vyjet tlačítkem kolečko a potom se mi ještě ukáže: failed to connect to playstation network. a pak už mě to hodí znovu do menu hry. To samé mám např. u hry Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jak?:roll:...nějaký postup...děkuji..

Jak? Za chvíli se tu lidi začnou ptát, co mají zmáčknout, aby se jim rozjela PS3 vidím:D

Najedeš si na tu ikonku s PSN storem, klikneš na to, teď tě to tam hodí, zadáš, že chceš vytvořit nového uživatele a pak už jenom zadáváš údaje, pokud se zaregistruješ pod UK, tak si najdi adresu někde na googlu ... to je celé;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak? Za chvíli se tu lidi začnou ptát, co mají zmáčknout, aby se jim rozjela PS3 vidím:D

Najedeš si na tu ikonku s PSN storem, klikneš na to, teď tě to tam hodí, zadáš, že chceš vytvořit nového uživatele a pak už jenom zadáváš údaje, pokud se zaregistruješ pod UK, tak si najdi adresu někde na googlu ... to je celé;) ...

já pořád nevim kde to je :cry:...to je v menu ps3 ?...nebo kde?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Proč myslíš že dávají ty manuály k tim konzolím? Asi tam nejsou pro srandu králíkům. Stačí se do nich podívat ;)

už vim jak, ale když tam mam zadat e- mail a pak hned heslo...je to asi třetí stránka, tak to nejde dál. A přitom zadávam heslo i e-mail správně...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nedáváš tam třeba heslo od tvýho mailu?? má se tam zadat heslo který budeš používat na psn ne heslo od tvýho mailu...

zkoušel jsem různý jiný hesla. Ale ten e-mail tam má být? normálně tam napíšu můj mail a pak si vymyslim nějaký heslo? Mě se tam napíše vždycky chyba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo :!: jakej bys tam chtěl psat :!:

nejlepší bude když si toto přečteš :

http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/account/signup.html

díky....přečet jsem si to, udělal jsem to přesně podle toho, Vyzkoušel jsem několik způsobů, udělal jsem si nový mail....a stejně to nejde...fakt to nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu