Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

No tvoje slovní zásoba se pomalu rozšiřuje :-)

Ano teď jsme na to "kápli" , nikdo to nemá odzkoušené tudíž sem budeme přispívat obligátními "FAKE printscreeny" :-)

Jdi už do hajzlu! Všichni tady vidí, že tvůj záměr je jenom jeden... rýpat, rýpat a rýpat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže teď sem flashnul a řeknu vám poznatky..

Flashovaná mechanika benq VAD6038 mechanika uspěšně flashnutá s ixtremem - iXLT.BenQ. Flash proběhl OK ! zdá se že vše funguje jak má zalohované hry jedou i ty novým wave ale jestly to bude skutečně LT kdo ví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže teď sem flashnul a řeknu vám poznatky..

Flashovaná mechanika benq VAD6038 mechanika uspěšně flashnutá s ixtremem - iXLT.BenQ. Flash proběhl OK ! zdá se že vše funguje jak má zalohované hry jedou i ty novým wave ale jestly to bude skutečně LT kdo ví..

To je prave ono , zkus to porovnat s oficialnimi release FW pro beng myslim po strance obsahu to by mohlo byt urcite voditko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže je to jasné je to IXtreme 1.61 má pouze upravený název měl sem to prohlednout hned.. sem vůl :?

pochybuju že by C4EVA dal do nazvu firmwaru slovo "Final" spíše jak je obvyklé by tam dal č. verze ale to je jen doměnka..

Zrovna to tu studuju v hexa editoru , tech diferenci je tam vice , neco promazane neco modifikovane , pokud to neni LT tak to neni zase prace uplneho amatera , to se musi uznat. Samozrejme ze muzeme mit kazdy jiny zdroj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakej Romiik to tu včera nabízel jako horkou novinku.

Zase ty ??????? ...no myslím, že tady všichni z tvých příspěvků vidí, že jsi duševně nemocný a že by ses měl léčit.

kdo tu co nabízel ? co to zase meleš za sračky ?

JSOU TU VŮBEC NĚJACÍ MODERÁTOŘI ????????????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě už to tu nebaví 5 stránek diskuze vyřadit vaše hádky tak to je tak 2 stránky smysluplných příspěvků..

a k těm moderátorům.. nejsou a díky velmi dobrým adminům snad ani nebudou :roll:

mě taky ne, ale co mám dělat, když přispěji do diskuze a ten dement mě neustále napadá, to se mám jako nechat bezdůvodně urážet ??

Nebo má tu někdo pocit, že tu do něj neustále rypu já ? Je nemocný a jen závidí, že nemá žádné zákazníky, proto se tak chová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych ocenil,kdyby jste uz toho nechali.

Podle me to fake na 99% neni.

Nevi nekdo co muze znamenat to SplitVid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi me je to uplne jedno zda bude Fw na LT nebo ne ja uz si new xko flaschovat nenecham a stare s banem preflaschovat taky ne,radci si hry budu patchovat,a na online si tu origosku obcas koupim a myslim si ze nebudu sam z tech,kdo vyplazl dalsich 6k za nove xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím no. Cena těch originálek opravdu není vysoká když to nepotřebuješ hnedka po vydání. Měsíc po vydání cena klesne na nějakých 50-75% ceny a v zahraničních shopech je cena taková už po vydání. Takže pokud umíš nakupovat i origo se vyplatí. Pro mě je Live prostě moc důležité na to, abych si ho nechal vzít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu