Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tenhle topic by si měl dát odpočinek, protože je nyní naprosto zbytečný. Samé nesmyslné domněnky rádoby expertů. :)

Až příjde banovací vlna, tak to všichni poznáte, nebojte :)

Odolnost LT se právě ukáže až s banovou vlnou, ale opět bude platit to, co již platilo dříve. Pokud někdo hrál hru před datem vydání, dostane stejně ban. Pokud někdo fičel na xlive již na starším fw (1.61, 1.6, 1.5, atd) a až poté si nechal upgradovat na LT, ban může očekávat také. Stejně tak to platí i v případě hraní patchnutých her, ať se tady potom zase nedivíte a neřešíte stejné nesmysly pořád dokola. Takže než příjde banovací vlna, toto téma může hezky odpočívat, není tady totiž zatím co řešit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

ahoj, delsi dobu jsem se o tohle nezajimal a tak se ptam na aktualnost....mam flash iExtreme LT...je stale mozno hrat s timto flashem na XBL? Vidim ze jsou jeste nejake jine fw na flashnuti. Pred kinectem jsem hral s timto flashem a zadny ban me nepostihnul. Dekuji vam za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, delsi dobu jsem se o tohle nezajimal a tak se ptam na aktualnost....mam flash iExtreme LT...je stale mozno hrat s timto flashem na XBL? Vidim ze jsou jeste nejake jine fw na flashnuti. Pred kinectem jsem hral s timto flashem a zadny ban me nepostihnul. Dekuji vam za odpoved

Hrát samozřejmě můžeš ,ale je jen otázka času kdy ban dostaneš :)

Doporučuje se vždy aktualizovat FW na aktualní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu