Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

Mne nic , jsem klidný. Mohl jsi to tu trochu rozvest co tim basnik myslel , nediv se ze ti pak nekdo reaguje na tvoje printscreeny.

Chapej ze vuci tvym zakaznikum to pak nevypada dobre kdyz nevis jestli to je nebo neni. :-D

jo ok, za to soráč, ale nehrej si na kazatele, sám toho dost nevíš... můžem to řešit už soukromně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo ok, za to soráč, ale nehrej si na kazatele, sám toho dost nevíš... můžem to řešit už soukromně ?

Tak na to co vím nebo nevím můžeš využít nového Topicu , rozhodně toho vím dost na to abych regoval na tvoje příspěvky.

Ale k věci já prostě nechápu proč reaguješ na totaz od Zidiel tím že sem pastneš bez komentáře prist screen kterej může nováčkum , nebo lidem kteří o tom tolik neví dost zamotat hlavu. To mi spíš připadá na vychloubaní se malého děcka než na profi.

Ale nevěděl jsem že nesneseš konstruktivní konkrétně mířenou kritiku ke konkrétnímu předmětu , tudíž končím ani se te´d už nedivim snoopikovi a Pc-maniakovi no nicmene se tu nemini napadat to uz sme tu resili takze HAWK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to co vím nebo nevím můžeš využít nového Topicu , rozhodně toho vím dost na to abych regoval na tvoje příspěvky.

Ale k věci já prostě nechápu proč reaguješ na totaz od Zidiel tím že sem pastneš bez komentáře prist screen kterej může nováčkum , nebo lidem kteří o tom tolik neví dost zamotat hlavu. To mi spíš připadá na vychloubaní se malého děcka než na profi.

ale nevěděl jsem že nesneseš konstruktivní konkrétně mířenou kritiku ke konkrétnímu předmětu , tudíž končím ani se te´d už nedivim snoopikovi a Pc-maniakovi no nicmene se tu nemini napadat to uz sme tu resili takze HAWK!

- ale já snesu kritiku, no problem... prý nemíním napadat :) ... jediný, kdo tu napadá, seš ty. psal jsem tam soráč, ty to nevidíš, nebo jsi slepý ? tak o co ti více jde ? .......nechceš být náhodou jenom zajímavý? :)

- a že jsi tak chytrý, proč mi teda píšeš o rady ? moje rady přece nepotřebuješ ne ? :)

- když už jsme u té profesionality... včera jsi nedělal flashe, dnes už zase jo ?... a navíc sis změnil nick... to působí na klienty důvěryhodně??? příště se zamysli nad sebou, než zase začneš někoho poučovat :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já snesu kritiku, no problem, ale jediný, kdo tu napadá, seš ty. psal jsem tam soráč, ty to nevidíš, nebo jsi slepý ? tak o co ti více jde, chceš být zajímavý?

když jsi tak chytrý, proč mi teda píšeš o rady ? moje rady přece nepotřebuješ ne ?

když už jsme u té profesionality... včera jsi nedělal flashe, dnes už zase jo ? to působí na klienty důvěryhodně??? příště se zamysli nad sebou, než zase začneš někoho poučovat :roll:

No budu komentovat pouze to první o tobě ať si udělá obrázek každý sám z tvých postů ty jedno lepidýlko :-)

Pokud vím kdo první loudil o radu jsi byl ty ,ale to je jedno nech to bej jsi nejlepší v celým vesmíru pa pa. Zamysli se nad sebou.

Tvoje rady opravdu nepotřebuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No budu komentovat pouze to první o tobě ať si udělá obrázek každý sám z tvých postů ty jedno lepidýlko :-)

Pokud vím kdo první loudil o radu jsi byl ty ,ale to je jedno nech to bej jsi nejlepší v celým vesmíru pa pa. Zamysli se nad sebou.

Tvoje rady opravdu nepotřebuji :-)

Mohl by jsi psát česky ?

Jsi opravdu hodně hodně natvrdlý... pár příspěvku zpět jsem ti psal, ať to řešíš soukromně, ale ne, ty musíš psát pořád tady. Už na tebe nereaguji, piš si co chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi psát česky ?

Jsi opravdu hodně hodně natvrdlý... pár příspěvku zpět jsem ti psal, ať to řešíš soukromně, ale ne, ty musíš psát pořád tady. Už na tebe nereaguji, piš si co chceš.

Teď Vážně pokud se vrátím k tématu takže jsi to sem prostě jen tak plácnul , kdyby jsi to napsal hned , mohli jsme si ušetřit tuhle diskuzi.Napiš alespoň z jakého zdroje to bylo stažené a jestli je to opravdu LT nebo Fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže zpět k tématu Romiik flashuje ixtreme LT do mechanik Beq a v šichni k němu můžete přijít pro radu , navíc je učitelm Českého jazyka takže pohoda.

Teď Vážně pokud se vrátím k tématu takže jsi to sem prostě jen tak plácnul , kdyby jsi to napsal hned , mohli jsme si ušetřit tuhle diskuzi.Napiš alespoň z jakého zdroje to bylo stažené a jestli je to opravdu LT nebo Fake.

na tvoje urážky už nereaguju....

Je to z torrentu a vyzkoušeno to bohužel nemám, protože nemám u sebe BENQ mechaniku. Takže ty sám nevíš 100%, zda-li to je, nebo neni fake (jinak by ses takhle neptal) a děláš ramena :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tvoje urážky už nereaguju....

Je to z torrentu a vyzkoušeno to bohužel nemám, protože nemám u sebe BENQ mechaniku. Takže ty sám nevíš 100%, zda-li to je, nebo neni fake (jinak by ses takhle neptal) a děláš ramena :cheesygrin:

Jo takže tím je všechno vysvětlený mě stačí ten torrent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši nehadejte se toto nikam nevede..

jinak mám ted u sebe 3 ks BENq mechanik ale testovat se mi to nechce nevěřít torrent trackerum..

My se nehadame ,ja se jen nenecham urážet od někoho kdo ode mne chtěl kupovat moje metody a potom tady píše jak mi radil a kdesi co si , to je celkem dost ubohý a směšný:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My se nehadame ,ja se jen nenecham urážet od někoho kdo ode mne chtěl kupovat moje metody a potom tady píše jak mi radil a kdesi co si , to je celkem dost ubohý a směšný:-D

lepší chtít něco koupit, než neustále žebrat o NAND na Falcon, že ?

tak urážet jo ? ... přečti si ty svoje příspěvky zpět, kdo koho začal urážet

nereaguj už prosím tě na mě, udělal si z toho úplný oftopic, píšu ti to už potřetí!!!!!!!! jestli mi chceš psát, tak na icq, které máš A NEOTRAVUJ S TÍM DRUHÉ V DISKUSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší chtít něco koupit, než neustále žebrat o NAND na Falcon, že ?

tak urážet jo ? ... přečti si ty svoje příspěvky zpět, kdo koho začal urážet

nereaguj už prosím tě na mě, udělal si z toho úplný oftopic, píšu ti to už potřetí!!!!!!!! jestli mi chceš psát, tak na icq, které máš A NEOTRAVUJ S TÍM DRUHÉ V DISKUSI.

Mě neuráží tvoje neomalené chování a slabá slovní zásoba a sprostá slova v PM , mě uráží , že zde děláš děda vševěda , mateš nováčky a snažíš se zesměšnit, lidi kteří toho ví mnohem více a jsou zručnější a zkušenější daleko víc než ty například PC-Maniak a Snoopyk btw: pěkně ti to nandali stou verzí CB :-D.

Asi nejsi moc chytrej , ale jedno umíš dokonal offtopic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě neuráží tvoje neomalené chování a slabá slovní zásoba a sprostá slova v PM , mě uráží , že zde děláš děda vševěda , mateš nováčky a snažíš se zesměšnit, lidi kteří toho ví mnohem více a jsou zručnější a zkušenější daleko víc než ty například PC-Maniak a Snoopyk btw: pěkně ti to nandali stou verzí CB :-D.

Asi nejsi moc chytrej , ale jedno umíš dokonal offtopic :-)

dement mě nemůže urazit... ach ta závist... :cheesygrin:

co mi nandali s verzí CB ? ty jsi dneska spadl na hlavu, že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dement mě nemůže urazit... ach ta závist... :cheesygrin:

co mi nandali s verzí CB ? ty jsi dneska spadl na hlavu, že ?

Čím dál tim lépe :-) http://console-forum.net/showthread.php?p=768669#post768669

BTW: Ještě jim dlužíš omluvu ,ale při tvé slovní zásobě bych to neriskoval když budeš vybírat mezi dement a omlouvám se ,tak je to to druhé :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nehadejte se tu a vratme se k veci LT :)Ma to nekdo uz odzkousene?Doufam ze to brzy nekdo prubne a vyjde uz na liteonky :)

já už bych se s ním dávno nehádal, ale když ten dement mě nenechá na pokoji....

myslím že to odzkoušené ještě nikdo nemá, jinak by to tady už určitě postnul

Proč diskuze tohohle typu vždycky skonči něčím na způsob "Nauč se psát česky" ale je to pěkný počteničko. Co se týče LT byla by velká škoda kdyby nevyšel.

jenom a jenom proto, že se tady neustále ohání mojí slovní zásobou, ale přitom neumí srozumitelně napsat ani větu...trochu trapas no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už bych ho dávno nechal na pokoji, ale když ten dement mě nenechá na pokoji....

No tvoje slovní zásoba se pomalu rozšiřuje :-)

myslím že to odzkoušené ještě nikdo nemá, jinak by to tady už určitě postnul

Ano teď jsme na to "kápli" , nikdo to nemá odzkoušené tudíž sem budeme přispívat obligátními "FAKE printscreeny" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu