Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

! ! ! S O U T Ě Ž ! ! !


gemi

Recommended Posts

Máte rádi fotbal? Hrajete PES 5? A myslíte si, že jste v něm dobří?

A MÁTE CHUŤ SI ZASOUTĚŽIT :?:

pak jste na tom správném místě!

! Vyhlašujeme soutěž o gól roku v PES 5 !

Jak na to?

Soutěž potrvá 4 týdny. Uploadněte sem váš nejlepší gól. will, přeseda komise a sponzor soutěže v jedné osobě, potom vybere tři nejlepší... Zmínil jsem, že will je předsedou komise, ale nepředstavil jsem její členy: tak tedy vězte, že členy komise jste VY!

Za čtyři týdny - 16. července 2006 - budeme znát tři nejlepší góly v PES 5. Potom přijde řada na VÁS - budete mít týden na to, abyste pomocí hlasování vybrali absolutního vítěze, který získá DVD s legendárním českým filmem Sněženky a machři 8)

Diskutujte, spekulujte, předhánějte se, ale hlavně - hrajte PES 5 a uploadujte své nejlepší góly!

Pokud budete mít problémy s uploadem, nebo si nebudete vědět rady

jak uploadovat, pište na PM

Taky můžete poslat zabalené na: (Připište svoji přezdívku na fóru!!)

soutez@pspgamer.cz

Posuzujte:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

gemi mam otazku.Goly maju byt z PSP verize alebo z PC verzie?Potom maju byt zo zapasov alebo mozu byt aj z treningou?Dakujem za odpoved.

Soutěžíme samozřejmě v PSP verzi a nezáleží na tom, z jakého módu hry gól pochází. Musí jít ale o zápas, kdy se hraje proti soupeři, tj. střílení na prázdnou kasu se nepočítá :lol: Ono by to ani nebylo žádné pokoukání... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja zatim jen slovem, pac slo o PC verzi...z vikendu. Hral jsem zapas poharu CR proti Nemecku. Posledni Ujfalusi dava od lajny (mezi vapnem a pulkou) zpatky na Cecha, ktery na to ale vubec nereaguje a mic se snazi odkopnout az kdyz ho uz ma za sebou v siti....krasnej vlastenec...haha.

Myslel jsem ze neverim vlastnim ocim :?:

EDIT: No a pak s Ghanou jsem taky neveril vlastnim ocim :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl spis pro vic golu(treba ty tri).Protoze kdyz treba ted poslu nejakej gol,tak za par dni muzu dat jeste lepsi,ale uz bych se s nim nemohl pochlubit..A kazdej mame jinej vkus.Gol kterej se me libi nejvic a poslu ho sem treba vubec nemusi uspet a obracene.Bylo by to podle me vic objektivnejsi,kdyby to nebylo omezene jen na jeden.Ale je to jen muj nazor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl spis pro vic golu(treba ty tri).Protoze kdyz treba ted poslu nejakej gol,tak za par dni muzu dat jeste lepsi,ale uz bych se s nim nemohl pochlubit..A kazdej mame jinej vkus.Gol kterej se me libi nejvic a poslu ho sem treba vubec nemusi uspet a obracene.Bylo by to podle me vic objektivnejsi,kdyby to nebylo omezene jen na jeden.Ale je to jen muj nazor..
Zatím necháme jeden....a klidně ho tam můžeš dát za tři týdny, nebo za týden.....ale pokud bude málo zájemců, tak soutěž třeba o týden prodloužíme a každý bude moct dát třeba tři soutěžní góly.....ale není kam spěchat....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozšíříme to na 3 kousky, ať to má grády :twisted: , takže každý můžete poslat 3 góly - to abyste nebyli ve stresu a neposílali svůj jediný pokus až před uzavírkou... No a taky aby měl will co posuzovat :wink:
Dobrá....aspoň pošlu taky jeden povedenej, kterej sem poslat nemohl :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oleeee, je cas se odtrhnout od TV (btw. muj favortit na viteze je momentalne Argentina) a misto NBA nacpat do meho milacka PES5...koukam ze soutez se rozjizdi, tak taky musim neco poslat.....

:!: Jinak pro vsechny fandy....hodil jsem na FTP a taky na tohle forum novy option file-aktualizace k 1.6.06!!! (od Watsona - verze v2.0!!)

Hledejte odkaz pod "sestavy pro PES5", nebo na FTP-adresar Savy - primo ten option :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu