Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

! ! ! S O U T Ě Ž ! ! !


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kurna, tak uz mam ve slozce taky ulozenych par goliku, ale vzdycky kdyz se mi povede nejaka super akcicka, ci volej, tak to ten magor v brane nejak zazracne chytne, nebo tyc :-) Ale neco uz taky mam.....Takze wille, myslim ze prace bude dost,hi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC je v poho, ale v PSP mám problémy :roll: a ještě jsou proti mě rozhodčí :D a fotbalovej bůh (samý tyče) :D

Tak to nevim co je proti me...haha. + protihraci :oops:

Krasnej volej nuzkama z rohu a na brankovy care to vykopne ten kok*t Gattuzo....ja bych se :evil:

Ale co, hlavne ze parime, ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC je v poho, ale v PSP mám problémy :roll: a ještě jsou proti mě rozhodčí :D a fotbalovej bůh (samý tyče) :D

Wille, kdy je deadline pro nase prispevky?? Do kdy mam poslat ty svoje "vykvety"??

PS:uz jsem to nasel 1.8....tak to mam jeste par dni cas..hihi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem asi lama ale ty 3 hvězdičky sou pro mně dost...málokdy se dostanu do první půlky tabulky, asi budu muset víc trénovat...

Jojo, tak to jsme na tom stejne.....na 2* jsem musel jit na psp, abych mel co poslat do souteze,hahaha. Jinak se ale uspesne snazim "bojovat" s 3ma * ...nechapu jak to muze nekdo dat na 5 ci dokonce na 6.... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu