Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

! ! ! S O U T Ě Ž ! ! !


gemi

Recommended Posts

na 6*? To asi nikdo páč jich je maximálně 5 :D

Ale,ale wille....a to hrajes PES5??? Co se treba podivat do shopu a tech 6 hvezdicek si koupit za PES money, hmmm???

Stoji 1500 :D

AHA :D tak to soráč................v shopu jsem nakoupil lecco, ale tohle teda asi ne......omlouvám se :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na 6*? To asi nikdo páč jich je maximálně 5 :D

Ale,ale wille....a to hrajes PES5??? Co se treba podivat do shopu a tech 6 hvezdicek si koupit za PES money, hmmm???

Stoji 1500 :D

AHA :D tak to soráč................v shopu jsem nakoupil lecco, ale tohle teda asi ne......omlouvám se :D

V pohode, clovek nemuze vedet vsechno - i kdyz je redaktor :D .......Uz mam pro tebe par golicku, ale jeste pockam nez je poslu. Treba se mi podari jeste nejaky pekny kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja hraju na 6* porad..Hned jak jsem si koupil PES5,tak jsem setril na to,abych si mohl koupit tech 6* a od ty doby to na nic jinyho nehraju!Prvni sezonu jsem skoncil s Brasilii v lize na 2. miste jen o skore,malem jsem se pos***,celou musim hrat znova:-(.Mam totiz zaplej autosave,takze to nemuzu ani loadnout znova..Uz mam nachystanejch asi 5 golu,ale porad jeste cekam,nevim co mam vybrat a jeste urcite nejaky pribudou:-)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim,uz jsem je vybral.ale par dni jeste pockam,co kdyby..Nejhorsi je,ze na tech 6* fakt moc golu nenastrilim,takze neni jednoduchy davat jeste k tomu krasny goly,ale snad ty co jsem vybral ostudu neudelaj:-).Nejhorsi je,ze nemuzem porovnavat s ostatnima,co kdo poslal.Ale chapu ze by to bylo hrozne slozity to zorganizovat..Nevadi,necham se prekvapit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim,uz jsem je vybral.ale par dni jeste pockam,co kdyby..Nejhorsi je,ze na tech 6* fakt moc golu nenastrilim,takze neni jednoduchy davat jeste k tomu krasny goly,ale snad ty co jsem vybral ostudu neudelaj:-).Nejhorsi je,ze nemuzem porovnavat s ostatnima,co kdo poslal.Ale chapu ze by to bylo hrozne slozity to zorganizovat..Nevadi,necham se prekvapit..

Jak to, že nemůžete? Všechny savy se potom vystaví v prvním příspěvku tohoto topicu a každý bude moct posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim,uz jsem je vybral.ale par dni jeste pockam,co kdyby..Nejhorsi je,ze na tech 6* fakt moc golu nenastrilim,takze neni jednoduchy davat jeste k tomu krasny goly,ale snad ty co jsem vybral ostudu neudelaj:-).Nejhorsi je,ze nemuzem porovnavat s ostatnima,co kdo poslal.Ale chapu ze by to bylo hrozne slozity to zorganizovat..Nevadi,necham se prekvapit..

Jak to, že nemůžete? Všechny savy se potom vystaví v prvním příspěvku tohoto topicu a každý bude moct posoudit.

a možná to zkusím převést nějak kamerou do mpeg videa :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pac dnes by mel byt posledni den souteze, tady jsou moje 3 kousky (wille a gemi!)

Vybral jsem kazdy jiny, aby jste nerekli ze tam mam 3x to same..haha.

Villa - solicko skoro od pulky zakoncene bombou pod "viko"

Beattie - jak se resi solo na golmana? Prece pravym hornim ruzkem, ne?

Larsson - exklusivni nuzky v podani tohohle skveleho chlapika :-)

PS: nakonec bylo hodne tezke rozhodovani co vybrat....asi z 20 kousku :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu