Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

! ! ! S O U T Ě Ž ! ! !


gemi

Recommended Posts

no dneska už je uzavřeno ne?podle datumu by to tak mělo bejt.

já koukám že sem to měl včera časově jen tak tak

A nebylo uz naopak pozde??? Posledni mozny termin byl 23:59,neee?? :roll: :D

No este ho buzeruj. :lol: Musel ta este uploadnut goly na server takze to chvilu trvalo ale 1min hore-dole nikoho nezabije ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no dneska už je uzavřeno ne?podle datumu by to tak mělo bejt.

já koukám že sem to měl včera časově jen tak tak

A nebylo uz naopak pozde??? Posledni mozny termin byl 23:59,neee?? :roll: :D

No este ho buzeruj. :lol: Musel ta este uploadnut goly na server takze to chvilu trvalo ale 1min hore-dole nikoho nezabije ne.

JOKE!!!!! :D :D :D On vi ze jsem to myslel ze srandy shadowe..haha!

Teda doufam :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to v takovým mizerným video snímáno mobilem, tak omluvte zhoršenou kvalitu obrazu....ale prohlídnout se to dá

V rámci možností je to super, vyber tři nejlepší góly, natoč a uděláme nový globální topic, kde se bude hlasovat o vítězi :)

tak to mám i v plánu...chtělo by to lepší video, ale je to lepší než aby si to každej nastavoval v PSP..takhle je to přístupnější každýmu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wille, v rámci objektivity by bylo lepší, kdybys ty tři finálové góly označil jen číslem a po ukončení hlasování a stanovení vítězného gólu bys teprve odhalil jméno vítěze... Teda ale smysl to má pouze za předpokladu, že ty dva nade mnou ještě nejdou do finále :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wille, v rámci objektivity by bylo lepší, kdybys ty tři finálové góly označil jen číslem a po ukončení hlasování a stanovení vítězného gólu bys teprve odhalil jméno vítěze... Teda ale smysl to má pouze za předpokladu, že ty dva nade mnou ještě nejdou do finále :lol:
finálových gólů bude 5...ještě čekám na number x aby opravil své savy.....a pak uděláš novej topic kde se bude hlasovat...........hele jde dát aby mohli hlasovat jen reglí třeba do dneška? Aby nebylo každej den 50 [highlight=red:adcff11f04]novej[/highlight:adcff11f04] uživalelů, kteří můžou hlasovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wille, v rámci objektivity by bylo lepší, kdybys ty tři finálové góly označil jen číslem a po ukončení hlasování a stanovení vítězného gólu bys teprve odhalil jméno vítěze... Teda ale smysl to má pouze za předpokladu, že ty dva nade mnou ještě nejdou do finále :lol:
finálových gólů bude 5...ještě čekám na number x aby opravil své savy.....a pak uděláš novej topic kde se bude hlasovat...........hele jde dát aby mohli hlasovat jen reglí třeba do dneška? Aby nebylo každej den 50 [highlight=red:26fbc55da6]novej[/highlight:26fbc55da6] uživalelů, kteří můžou hlasovat

To není technicky možné. Hlasovat může každý. Ber to tak - čím víc hlasujících, tím objektivnější vítězství :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dobrá.....jenom ještě jedno video a dáš hlasovat o jednoho z pěti výherců........ :D

wille, ty filuto, včera jsem tady seděl a čekal na ten poslední gól - tenhle Tvůj příspěvek totiž budí dojem, že to už už bude... No ale nakonec jsem to zavčas odpískal a ukázalo se, že jsem udělal dobře, protože to bych dřív zasmrádnul :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dobrá.....jenom ještě jedno video a dáš hlasovat o jednoho z pěti výherců........ :D

wille, ty filuto, včera jsem tady seděl a čekal na ten poslední gól - tenhle Tvůj příspěvek totiž budí dojem, že to už už bude... No ale nakonec jsem to zavčas odpískal a ukázalo se, že jsem udělal dobře, protože to bych dřív zasmrádnul :lol:

jenže teprve teď mi poslal numbero ty savy v podobě jaký meji bejt....večer to bude všechno hotový
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední je number X....gemi a když to necháme anonymní tak se to časem každej dozví stejně.....udělej novej topic[highlight=red:242c656981]...........a prosím ještě všechny zúčastněné aby si prohlédli jestli výtvory opravdu patří k nim[/highlight:242c656981]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu