Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo Reach


Salazar

Recommended Posts

Sing je rozhodně hodně těžkej. Na úroveň "Normal" sem musel tu a tam nějakou lokaci třeba 20x načítat, ale nakonec sem to dohrál :)

A co se týká MP, tak je to o zvyku. Ze začátku se mi taky zdálo že je snad každej nesmrtelnej - zabil sem soupeře tak jednou na 10 svých smrtí. Ale když se člověk trochu rozehraje a najde svůj styl, tak je to mnohem lepší. Teď už se peru o vyšší příčky v tabulce a občas i vyhraju nějaký to kolo (s trochou štěstí) :)

Je třeba se naučit kde najdete po mapách zbraně, používat Jet Pack (a další tyhle ty věci - nevím teď jak se tomu říká) a nebát se jít "tvrdě" do soupeře.

Taky sem Halo dřív nějak neobjevil, ale teď sem z něj nadšenej - je to skutečná královna online stříleček na xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sing je rozhodně hodně těžkej. Na úroveň "Normal" sem musel tu a tam nějakou lokaci třeba 20x načítat, ale nakonec sem to dohrál :)

A co se týká MP, tak je to o zvyku. Ze začátku se mi taky zdálo že je snad každej nesmrtelnej - zabil sem soupeře tak jednou na 10 svých smrtí. Ale když se člověk trochu rozehraje a najde svůj styl, tak je to mnohem lepší. Teď už se peru o vyšší příčky v tabulce a občas i vyhraju nějaký to kolo (s trochou štěstí) :)

Je třeba se naučit kde najdete po mapách zbraně, používat Jet Pack (a další tyhle ty věci - nevím teď jak se tomu říká) a nebát se jít "tvrdě" do soupeře.

Taky sem Halo dřív nějak neobjevil, ale teď sem z něj nadšenej - je to skutečná královna online stříleček na xbox.

Singl me na normal moc tezky neprijde, skoro premyslim o vyssi obtiznosti jen ten multak mi porad nejde. Je to holt vyrazne neco jinyho nez vsechny moderni fps typu MW a BBC.... Jen me prekvapuje, jak dobrej jsem byl b Halo 3 :) Jinak zatim toho multaku moc nahrano nemam tak do dvou hodin, ale urctie je to navykove az beda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SP me taky bavil, ale proti MP je to pro me jen prijemne zpestreni. Kadopadne pri hrani na normal maji enemici slabsi stit a strileji nepresne s malou kadenci.. mozna proto Vam hraci v MP prijdou silnejsi. Jinak multiplayer je pomerne tezky, ale vsechno je to jen o skillu a znalostech hry. Hrajte ho 2 mesice a bude to hned o necem jinem :) Je potreba naucit se zachazet se zbranema, granatama, armor abilitama pripadne vozitkama. Zbrane jsou pomerne vybalancovane a kazda ma sve +/-, jen je potreba zazit si, pro ktere pripady je ktera zbran vyhodnejsi. Jak pise Barrack, dulezite je urcite znat, kde najit jakou zbran a vubec poznat mapy a tak. Ja hraju prevazne kooperacni mody a tam je take hodne dulezite teamove taktizovat. Za lamu uz bych se uplne neoznacil - pri stretu 1 on 1 obvykle zabiju spis ja, ale taky se kolikrat dostanu do hry s hracema vysokych ranku, kteri spolu treba jeste komunikuji pres mike a to dostavam tezkou skolu. Prave do takove faze bych se chtel dostat.. najit spoluhrace s kterymi bych se sehral a promenit pobihani po mape a hledani nepratel na tymove taktizovani kdy bychom obsadili a zakepili takticke misto, chystali lecky a pripadne kooperacne dobyvali zakempene misto souperem. Jedno je jiste, ze me Halo reach jen tak nepusti :) ...oproti jinym FPS strileckam se mi na Halo libi, vsechny ty situace, ktere sa daji zazit diky vsem tem armor abilitam, vozitkum, odlisnym zbranim, melee uderum pazbou a assasinacim, kradezim vozitek, granatum a vubec kvuli fyzice a designu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singlac je samozrejme jen spicka ledovce, ale paradni. Je to uplne jine nez vsechny "moderni" fps. Neni to jak MW2 ci BBC2 kde trikrat strelite do nepritele a je na zemi. Tahle hra je mnohem vic komplexnejsi a mozna proto i "slozitejsi" a trva dele se v ni "prosadit". Jinak nevite zda jde nejak zmenit defaultni nastaveni zbrane nebo to urcuje server? Ja mam totiz skoro vzdy battle rifle a ne ze by my vzdy vyhovoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Defaultni zbrane jsou v matchmakingu urceny typem hry, co se hraje. Napr. v beznem slayeru se zacina s assault rifle + pistolka nehlede na vybrane "povolani". V elite slayeru jsou pro "povolani" s ruznyma armor abilitama ruzne sestavy zbrani. A treba v Invasion jsou defaultni sestavy zbrani take zavisle na "povolani" a navic se nabidka povolani v prubehu hry meni (podle splnenych objective).

Sam si muzes defautni zbrane menit akorat pro lokalni hru.

btw nasel video team slayeru s jednim z nejlepsi hracu Halo - Hysteria, tak to sem pro zajimavost dam. Celkem mu to jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska jsem Halo Reach koupil a nainstaloval a musím říct že i když jsem teprve na začátku singlu tak to vypadá fakt dobře, tím nemyslím jen vizuálně ale hlavně se to dobře hraje. Jo a po zhlédnutí tady těch westovejch videí musím konstatovat že mám co zlepšovat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;997848']Prave a hlavne pak uz je to takove stresove hrani - musis vyhrat nebo nebude na rohliky :]]

Ja radsi zustanu u toho sveho hrani pro zabavu.

Vyhovala by kombinace hrani pro zabavu za prachy :)

No dneska jsem Halo Reach koupil a nainstaloval a musím říct že i když jsem teprve na začátku singlu tak to vypadá fakt dobře' date=' tím nemyslím jen vizuálně ale hlavně se to dobře hraje. Jo a po zhlédnutí tady těch westovejch videí musím konstatovat že mám co zlepšovat:D[/quote']

No vizualne urcite moc ne, ale hraje se to paradne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Musíš si zaplatit za ms pointy , ted přesně nevím jak se to jmenuje, ale jde se k tomu proklikat normálně v menu v halo. Něco bungie ..

Diky, uz jsem to zjistil, je to Bungie pro, musis zaplatit za moznost vyrendrovat to video v koumpu a to mi za to nestoji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, uz jsem to zjistil, je to Bungie pro, musis zaplatit za moznost vyrendrovat to video v koumpu a to mi za to nestoji :)

Kazdopadne nechapu, jak to funguje ze se "ukladaj" uplne vsechny zaznamy her, musi to byt ohromny mnozstvi dat. A to me dostali i statistiky na bungie.com, kde se dokonce muzete podivat na kazduo mapu a kde presne jste killovali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne nechapu, jak to funguje ze se "ukladaj" uplne vsechny zaznamy her, musi to byt ohromny mnozstvi dat. A to me dostali i statistiky na bungie.com, kde se dokonce muzete podivat na kazduo mapu a kde presne jste killovali :)

Záleží na na těch lidech hlavně, jak kvalitně uměj své řemeslo, a bungie jsou v tomto směru opravdu mistři v oboru. Hru s velým H dělají právě i takovéhle zdánlivě mále věci. Bungie na hrad, protože s Halo udělali... nechť si každý doplní sám, já tam mám "nejlepší xbox hru, kvůli které se ta konzole kupuje"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu