Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Něco na podporu učení


Recommended Posts

vím že tady bylo téma s nějakejma přaškama na podporu učení ale nenalezl sem ho a mě od zejtra do 14.1 zkouškový a ja potřebuju něco aby mě to lezlo alespon trochu do hlavy a je se víc soustředil na učení ... máte nějaké tipy , a nebo vlastní zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uc se mezi 4-6 hodinou odpoledne

davej si 5minutove prestavky po pul hodine

mej otevrene okno kvuli proudeni kysliku

dej si trochu cokolady

tohle nam rikala nase ucitelka, pry to pomaha kdyz se ucila na zkousky na vesce

nemam to vyzkousene, ale pry je nejdulezitejsi ta 4-6 hodina, v tu chvili nejvic pracuje mozek

nebo si dej brcko a THC ti nedovoli se soustredit na neco jineho nez je uceni, bude to dele trvat , ale mohlo by to fungovat (kamos to takhle delava , obcas, prej se toho nejvic nauci, ale nesmis bejt jak delo, jen trosku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš něco vyzkoušeného , potřebuju něco co opravdu funguje a ne něco za co bych vyplaznul 1500 a pak by mě to byl na p... :) jinak díky za tip na stránku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silná káva / Semtex ... učit se mezi 7-10 večer

Taky mi všichni vykládali prostě učit se odpoledne mezi 4-6,7 hodinou ale to je doba kdy jsem nejvíc rozptýlený, relaxuju a nic jiného mě nezajímá. Až večer, kdy už není nic na práci a ven mě naši nepustí tak se jdu učit. Mezi tou 9-10 jsem do toho nejvíc obutý pak ale většinou 10:30 energie klesá a oči se zavírají. :D

EDIT: Jo a doporučuju se nutně před učením uvolnit a provětrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím že tady bylo téma s nějakejma přaškama na podporu učení ale nenalezl sem ho a mě od zejtra do 14.1 zkouškový a ja potřebuju něco aby mě to lezlo alespon trochu do hlavy a je se víc soustředil na učení ... máte nějaké tipy , a nebo vlastní zkušenosti

V tomhle bych ti mohl trochu poradit.

Takže ty prášky bych ti doporučoval užívat krátkodobě nikoliv dlouhodobě.

Používal jsem tyto na posílení mysli Lecitin v kapslích (caps)

Od firmy Vitalmax.cz je to internetový obchod s doplňky stravy užívej jej podle návodu na etiketě mám dojem, že je seženeš i v lékarně, ale nejsem si jistý jestli na předpis zkus ten internetový obchod ten je jistější..

A hlavně se nesmíš cítit v žádném případě unavený doporučuji dlouhý spánek min. 8 hodin čím více je to lepší.

Pak se učit min. 2 hodiny mušeš i více s určitými přestávkami max. 10 až 15 minut.

Jinak na energii je tu zase toto:

-Speed8 skleněné ampule pro řidiče kamiónů tohle doslova shock pro váš mozek.

Použil jsem to den před maturitními zkouškami a byl jsem doslova probuzený vůbec žádné známky únavy naprostá pohoda a soustředění byli na místě seženeš je na čerpacích stanich tzv. benzínové pumpě.

-A ještě cucavé bombóny energit Brain stimulator s hroznovým cukrem také by měli být dostupné v lékarně nebo v maloobchodech.

A nebo práškový hroznový cukr rospustit jej s nějakým žusem také je dostupný v každé lékarně ve formě prášku vypadá jako moučkový cukr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já beru memoplus a je to výborný ... obsahuje kofein vitáminy lecithin a výživu pro mozkový buňky čím víc ruznejch budeš kombinovat tim líp .... mám odzkoušeno beru od začátku tohohle školního roku a nic mě není s tim jídlem to je pravda jakmile nemáš plnej žaludek tak ti to moc myslet nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu