Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2 účty


THX

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kdyz uz tu pisete o dvou uctech, nevite nekdo jak jeden smazat? Vytvoril sem si 2, jeden CZ druhej na UK, ale nevyuzivam to akorat se vzdycky musim prihlasovat kdyz zapnu PS3, protoze to po me chce jeden z nich vybrat. Jenom takova blbost :) ale nikde sem nanasel moznost jak ho smazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

myslím že stačí na něj najet a stisknout Trojúhelník (zelenej :) ) a pak delete,, nebo jde nastavit atomatické příhlášení na tvůj hlavní profil sám to tak mám, myslím že se to dělá stejně akorát místo smazat vybeřeš auto-login nebo něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě šli zkopírovat všechny savy, ale třeba GTAIV mi pak vypsalo, že další trofeje k získání jsou zablokovaný a abych je dostal tak musim hrát odznova (ochrana proti lehkýmu získávání trofejí, třeba že byste si mohli stáhnout save s 49 unique jumps (nebo kolik jich tam bylo) a za ten 50. byste dostali trofej

jinak trofeje převýst nejdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu