Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

5 úrovní osvětlení


Michael99

Otázka

Zdravíčko,

našel jsem tu odkaz na stažení Le recovery menu, kde lze aktivovat pátou úroveň podsvícení displeje...Je to tento odkaz:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008020004

O této možnosti jsem se tam ale nikde nedočetl a navíc nevím jestli to můžu použít i pro jinou verzi CFW než 3.52, 3.71, 3.80? Já mám 5.03. Děkuju za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zapojenim PSP do nabijecky se neaktivuje 5. uroven, ale pouze 4. uroven. A pokud je v PSP CFW nebo CFW na HENu, tak je mozne aktivovat 4. stupen i bez zapojovani do nabijecky.

5. stupen umi le recovery, pspgameinfo a nekolik dalsich pluginu.

Pozn.: 5. uroven neni v PSP fat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zapojenim PSP do nabijecky se neaktivuje 5. uroven, ale pouze 4. uroven. A pokud je v PSP CFW nebo CFW na HENu, tak je mozne aktivovat 4. stupen i bez zapojovani do nabijecky.

5. stupen umi le recovery, pspgameinfo a nekolik dalsich pluginu.

Pozn.: 5. uroven neni v PSP fat.

A mohl bysl prosím uvést, které další pluginy to jsou? U pspgameinfo se mi pátá úroveň při jakékoliv změně (spuštění/vypnutí hry, hudby, rádia apod) změní na 4 úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
už 4 žere až moc (kolem hodiny psp vydrželo) ... je to k ničemu osobně mi stačilo 3.

Třetí úroveň je slabota,....já když dostal psp teď na Vánoce, tak to byla v podstatě jediná věc co mi trochu vadila....tedy nedostatečný podsvícení. Čtvrtá úroveň už plně dostačuje, pátá už není tak důležitá (spíš pro pocit, že tam je:)), ale u ní už je konečně bílá bílou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
už 4 žere až moc (kolem hodiny psp vydrželo) ... je to k ničemu osobně mi stačilo 3.

Nevim, ja na fatku jedu jen na 4. .. protoze fatko ma jeste horsi kontrast a svetlost, nez slimko, takze na jine podsviceni, nez na 4. neni ve svetle ani moc pouzitelne.. a vydrzi mi asi 3 hodiny (a to mam tu baterku uz 3 nebo 4 roky starou...)

Asi mam zazracne PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim, ja na fatku jedu jen na 4. .. protoze fatko ma jeste horsi kontrast a svetlost, nez slimko, takze na jine podsviceni, nez na 4. neni ve svetle ani moc pouzitelne.. a vydrzi mi asi 3 hodiny (a to mam tu baterku uz 3 nebo 4 roky starou...)

Asi mam zazracne PSP :)

no možná že jsme to trochu přehnal ale žralo to fakt strašně určitě do 2hodin bylo kaput ... slimko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu